Augustus 2008 mama's !

Discussion in 'De mama's' started by miranda4xmama, Jul 21, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Pendrag

    Pendrag VIP lid

    Jul 26, 2006
    6,458
    1
    0
    @alieke: na deze bevalling had ik dat niet maar na mn 1e bevalling wel. We hebben toen condoom met glijmiddel en extra glijmiddel gebruikt. Hihi, we dreven gewoon het bed uit. Maar maakte het wel minder eng. Verder gewoon je tijd nemen. Lekker oefenen en dan komt het er vanzelf wel eens van.
     
  2. aliekeleppink

    aliekeleppink Fanatiek lid

    Nov 2, 2007
    3,943
    0
    36
    juf en ib-er
    Borne
    Daisy, tuurlijk kun je het ook doen omdat het fijn is. Maar dan kun je ook nog wel wat andere grepen doen. Die wil ik ook wel beschrijven, maar doe ik dan morgen eventjes oke? En Danique vindt het ook lekker! Ik ga haar morgenvroeg lekker even masseren. Vandaag en zondag al niet gedaan. Dus morgenvroeg krijgt ze een uitgebreide massage. leuk leuk!

    WAt zielig dat Linne zo overstuur was? Was er een reden voor of zomaar ineens?

    Ik heb niet echt honger met Sonja Bakker. Ik heb het voor mijn zwangerschap gedaan en ben toen afgevallen van bijna 98 kilo naar 84,5. Toen werd ik zwanger en dus gestopt. Weeg nu nog zo'n 92. En wil dus echt weer verder richting 75 eigenlijk.
    Maar ik zie wel hoe het gaat. Ik volg niet haar eerste boek, want dan heb ik ook erg honger. Haar andere boeken zijn beter hoor
     
  3. Daisy1975

    Daisy1975 Fanatiek lid

    Aug 20, 2007
    4,495
    0
    0
    Verkoopster
    brabant
    [​IMG]

    Op naar de verjaardag ;)
    (nog ff spammen voor het slapen gaan)
     
  4. aliekeleppink

    aliekeleppink Fanatiek lid

    Nov 2, 2007
    3,943
    0
    36
    juf en ib-er
    Borne
    Schatje, wat een gaaf shirtje!

    Ik ga inderdaad ook maar eens glijmiddel kopen.
    Ik had ook het idee dat het allemaal te stroef zou zijn ofzo. En inderdaad de tijd nemen. Mijn man vond het ook niet erg ofzo hoor. Die zei ook telkens dat we gelijk stopten als ik niet meer wilde. Dus wel erg lief! Het gaat vast weer goed komen ;)

    Daisy, wat gaaf zeg. Die jasjes zijn ook leuk!
     
  5. schatje1

    schatje1 Niet meer actief

    Wanneer krijg je ongeveer kinder bijslag gestort?
     
  6. naat80

    naat80 Actief lid

    Dec 17, 2007
    484
    0
    0
    Hier nog een ik durf ook nog steeds niet! Ben ook erg erg bang.

    Ik ben bijgelezen, maar heb geen tijd om te reageren, heb een super druk weekend gehad.
    Sophie gaat dankzij de Puckababy heel erg goed. Vanacht heeft ze zelfs voor het eerst 5,5 uur achter elkaar door geslapen. Nu hopen dat we dit vast kunnen houden.

    Ga nu de laatste voeding geven en dan lekker mijn bedje in!

    Slaap lekker allemaal
     
  7. aliekeleppink

    aliekeleppink Fanatiek lid

    Nov 2, 2007
    3,943
    0
    36
    juf en ib-er
    Borne
    Ligt vast aan de dag waarop we bevallen zijn Naat.
    Ben in elk geval blij dat ik niet de enige ben.
    Wat heerlijk dat Sophie zo goed slaapt door de puckababy. Hopelijk blijft het zo!

    Ik ga Danique ook de laatste fles geven en dan duik ik lekker mijn bedje in en hoop dat ze pas rond 3 uur of later komt

    Welterusten allemaal!
     
  8. Pendrag

    Pendrag VIP lid

    Jul 26, 2006
    6,458
    1
    0
    @schatje: 1e week van het kwartaal. Van Jarissa heb ik net binnen. Van Yinthe komt 1e week januari.
     
  9. Niet meer actief

    daisy
    wat leuk zo saampjes in de box, echt lief
    ik blijf idd comfort geven, het is toch net zo goed het is alleen wat duurder maar maakt me niks uit als amy zich er goed bij voelt dat is het belangrijkste.

    schatje1
    kinderbijslag krijg ik begin januari pas, staat op het papier wat ik ontvangen heb van de soc. verzek.bank
    duurt dus nog even, dayden is wat ouder dus die krijgt het volgens mij begin okt of heb ik het nou mis?

    ik duik ook in mijn bedje, hopelijk blijft amy lekker slapen, de laatste dagen slaapt ze vanaf een uur of 12 t/m 8 uur, heerlijk!

    slaap lekker !
     
  10. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    He bah! Dat is niet fijn nee! Maar kun je haar overdag niet gewoon wakker maken dan? Of wordt ze niet wakker?
     
  11. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    Nou ik ben er al vroeg bij, heb Wesley net z'n flesje gegeven... Snap er niks van, gister kwam hij om 08.30 nadat ik 'm een beetje wakker had gemaakt door de rolluiken omhoog te doen op z'n kamertje en een beetje te rommelen en nu vanmorgen was hat 04.30 hahaha...

    Hopelijk slaapt hij nu nog een mooi poosje!
     
  12. Pendrag

    Pendrag VIP lid

    Jul 26, 2006
    6,458
    1
    0
    Hiep hiep hoera, Yinthe heeft niet alleen gisteren overdag 7 uur tussen 2 voedingen gelaten maar vannacht ook! Gisteravond iets voor 11-en de laatste voeding en vanochtend om 6 uur de eerste. Dat lijkt er beter op!
     
  13. Daisy1975

    Daisy1975 Fanatiek lid

    Aug 20, 2007
    4,495
    0
    0
    Verkoopster
    brabant
    Goedemorgen,

    hier hebben ze ook al om 05.30u de fles gehad,ze lagen om 04.15u al te huilen,ff getroost maar helaas,ff bij ons genomen en toen sliepen ze,toen weer terug in hun eigen bedje en weer huilen,dus uiteindelijk maar een flesje gemaakt!

    @Pendrag,zo dat lijkt er meer op idd,goed man!

    @Alieke,je bent geweldig!
    Ik probeer zelf al wel te masseren maar vraag me af of ik het wel goed doe,hahah..
     
  14. miranda4xmama

    miranda4xmama VIP lid

    Sep 17, 2007
    6,379
    0
    0
    Ergens in Drenthe.
    Iedereen een goede nacht gehad?
    Wij wel.
    Ik was gisteren al doodmoe en nu moest ik ook nog naar een vergadering.
    Paps had Laureen de fles al gegeven dus toen ik thuis kwam kon ze lekker haar bedje in.
    Vanmorgen werd ze om 7:00 weer wakker en nu slaapt ze weer heerlijk.

    @ Schatje: kinderbijslag komt in januari pas.
    Ik had mij ook al rijk gerekend deze maand maar kreeg dus ook maar van twee kids de bijslag.

    Betaling is in jan. april juli en oktober.
    Als je kindje is geboren voor het begin van een nieuw kwartaal krijg je het dus direct.

    @ Dais: mooie foto van je meiden.
     
  15. aykietje

    aykietje Fanatiek lid

    Dec 5, 2006
    1,010
    0
    0
    Ambtenaar
    Mol, Provincie Antwerpen, België
    Ben er nog hoor, ik lees geregeld bij want ik kan jullie niet missen ;)

    Ik heb alleen de fut niet op de moment om te reageren. Alles hier verloopt prima, vannacht voor het eerst 7 uur geslapen. Morgen krijgt Stan zijn eerste prikjes.

    groetjes
     
  16. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    May 15, 2008
    4,258
    0
    0
    Rijen
    Moet nog erg veel lezen, maar wil al even reageren

    @Binna; Hij drinkt wel uit de fles al was 't voor Matthijs ook even wennen. Heb je weer wat beterenachten gehad?

    @Lauwie; Ik laat Matthijs met 'n gerust hart achter bij mijn man. Dat kopmt misschien ook wel omdat mijn man de eerste 3 weken vrij was. Ik had 'n KS gehad en op 't begin heeft mijn man veel van de zorg op zich genomen. Toen hij net weer aan 't werk was werd Matthijs in 't ZH opgenomen en is mijn man weer bijna 'n week niet gaan werken. Ik heb alleen wel 't idee dat Matthijs bij de oppas is.

    @Puck; Heb je 't speelkleed gevonden?

    Matthijs poept ook al zo'n 1,5dag niet (normaal 4 à 5x per dag).Hij heeft er ook erg veel last van en drinkt sinds gisterenavond niet meer zo goed. We hebben vanmiddag 'n afspraak bij de osteopaat, dus hoop dat die 't op gang kan brengen. De assistente vd HA raadde aan 'n klein stukje zwitsalzeep af te breken en in zijn kontje te doen, maar ik vind dit zelf niet zo'n prettig idee. Dus wacht de osteopaat maar af en anders bel ik gewoon terug naar de HA!
     
  17. aliekeleppink

    aliekeleppink Fanatiek lid

    Nov 2, 2007
    3,943
    0
    36
    juf en ib-er
    Borne
    Goedemorgen!

    Ik moest er vannact om 2 uur uit voor de fles. Ik snap het niet. Dan lig ik om half 12 in bed, dus heeft ze dan de fles leeg en om 2 uur krijst ze van de honger en drinkt ze alsof haar leven er vanaf hangt. Hoe kan dat toch? Die nachtvoeding gaat er volgens mij nog lang niet af, dat is haar hongerigste moment van de dag.
    Toen was het vanmorgen kwart over 6. Heb manlief er gewoon uit laten gaan. Lag wel in twijfel, hij moet natuurlijk ook nog werken. Maar hij doet altijd de eerste fles. Voelde me welw at schuldig, maar ik waas nog zoooooo moe!
    Daarna heeft Danique nog heerlijk geslapen en ze slaapt nu nog. Ben nu dus alvast aan het ontbijten en de massagespullen staan al klaar. Als ze straks wakker is lekker masseren en daarna de fles en even spelen. Gezellig! Ben benieuwd hoelang ze he tnog vol houdt. Denk dat ze zo wakker gaat worden.

    De 2 helft massage ;)
    Je begint met je handen warm te maken met de olie en je zorgt eerst dat je je kindje met olie hebt ingesmeerd. Dan leg je 2 handen op het borstbeen naast elkaar en laat ze om de beurt afglijden langs de zijkant van de ribben en weer omhoog. Dan ga je naar boven over de schoudertje (ook vanaf het borstbeen).
    Dan leg je je linkerhand op haar rechterbeen (gewoon het been wat voor je ligt) en je gaat dan met je rechterhand vanaf je linkerhand schuin naar boven naar haar linkerschouder. en naar beneden naar haar linkerbeen. Daar laat je je hand liggen, dan laat je het andere been los en ga je dus met je linkerhand vanaf je rechterhand schuin naar boven en recht naar beneden naar haar rechterbeen. Dan zit je weer zoals je begon. Dit doe je ook gewoon een aantal keer.
    Dan de armpjes.
    Met je linkerhand haar linkerpolsje vastpakken. Je hebt je arm dus over de borstkas van je kind.
    Dan kun je haar iets op haar zij rollen en dan vanuit de schouderkom masseren naar achteren richting schouderbladen. (met je rechterhand dus)
    Dan met je rechterhand een kommetje maken met een paar vingers. En de kromming van de arm volgen vanuit de schouder tot aan de hand.
    Dan leg je je rechterduim inhaar oksel en gaat met ee paar vingers het schoudergewricht masseren.
    Dit ook bij de elleboog, de pols en de hand.
    Dan leg je je 2 handen naast elkaar op de arm en geef je heel zacht druk naar elkaar toe. Niet draaien zodat de huid verschuift, maar gewoon wat druk geven.
    ALs laatste masseer je het handje, vingertje voor vingertje.
    Dan ga je na de andere arm.

    De beentjes doe je precies hetzelfde.

    Alles doe je in een heel langzaam tempo. En je doet het zo'n 3 tot 5 keer per greep. Als je iets fijn vindt doe je het iets vaker. Vindt je het niet zo fijn (of je kindje ;) ) doe je het iets minder vaak, maar probeer het wel te blijven proberen.

    Nou dat was het tot nu toe.
    Volgende keer leren we rugmassage en die keer erna gezichtsmassage.
    Ben benieuwd wat je ervan vindt Daisy!

    Ik hoor Danique wakker worden, dus ik ga het weer doen! (heb nu door het hele verhaal alleen mijn ontbijt nog niet op haha)
     
  18. sjudith

    sjudith VIP lid

    Dec 19, 2007
    13,031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @ Duster, dat zeep deed mijn moeder ook altijd en heb het wel eens bij Giulia gedaan, dat prikkelt de anus en daardoor gaat hij persen. Je moet dit natuurlijk niet elke dag doen :)

    Giuli akwam vanmorgen al om 5.30 uur :confused: terwijl haar laatste voeding 0.30 uur was :(
     
  19. Daisy1975

    Daisy1975 Fanatiek lid

    Aug 20, 2007
    4,495
    0
    0
    Verkoopster
    brabant
    @Miranda,wow wat een mooie banner heb je zeg!

    @Alieke,thanks,ik ga het snel uitproberen,ben ook reuze benieuwd!

    Zou het aan het weer liggen dat ze nu ook s'nachts honger krijgen?
    Ze moeten nu eigenlijk ook weer maar ik probere te rekken anders kom ik in de knoei,ze liggen lekker in de box te spelen :D
    Heb la gestofzuigd en gedweild,zo denk ik ff naar de stad,ff foto's af laten drukken van de doop nog en tuurlijk dat boekje kopen van Opa vertel eens,leuk cadeau voor opa!
     
  20. sjudith

    sjudith VIP lid

    Dec 19, 2007
    13,031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @ Daisy, de la gestofzuigd ;) was je zo klaar zeker :)
     

Share This Page