Augustus 2009

Discussion in 'De mama's' started by lieke1979, Oct 7, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. petrabr

    petrabr VIP lid

    Oct 6, 2007
    8,000
    1
    0
    zuid holland
    goedemorgen,

    @ Brusje, wel heftig hoor 2 miskramen. Ik wens je veel sterkye toe

    @ vreeswijk, het lijktme heel gek om ineens ergens anders te moeten werken.

    @ Marina, ik ken je ook nog hoor! van harte gefeliciteerd met jullie wonder, ontzettend leuk!

    Suze heeft me vd week gebeten, echt niet leuk. Ik hoop dat het geen bijtkind word want met Roos hebben we het andersom meegemaakt want die werd regelmatig gebeten op het kdv
     
  2. vreeswijk

    vreeswijk Actief lid

    Mar 26, 2009
    228
    2
    18
    Petra: Oei, dat voelt niet lekker;) Eva-Lynn doet het bij mij als ze boos is. Ik wordt dan boos en nu doet ze het bijna nooit meer. Soms bijt ze even in haar eigen hand van boosheid. Maar als ze voelt dat het zeer doet is dat ook snel over;)
    Doet Suze het uit boosheid of gewoon omdat ze het leuk vind?
     
  3. fabsie

    fabsie Fanatiek lid

    Jan 19, 2010
    1,289
    0
    0
    @Marina: ik ken je niet, maar wil je wel feliciteren met dit mooie nieuws! Wat ontzettend fijn voor jullie! Ik wens je een goede zwangerschap toe.

    @Vreeswijk: Eva-Lynn al weer opgeknapt? Werk je al weer op je eigen locatie, of is het nog steeds dicht?

    @Petra: Oh, dat is niet zo leuk. Hier is dat gelukkig nog niet het geval.

    Gisteren een dagje naar Burger's Zoo geweest met mijn ouders, broers en schoonzusjes. Was erg gezellig. Het was voor het eerst sinds onze bruiloft (2008) dat we weer met het hele gezin compleet waren. Fabiënne is bij hoge uitzondering lekker in slaap gevallen in de kinderwagen en was de hele dag goed te pas (was een beetje bang dat het te veel indrukken voor haar was). 's Ochtends was de fotograaf nog geweest om een familiefoto te maken. Hopelijk zijn het leuke foto's geworden. Nog 2 weken... en dan gaan mijn broertje en schoonzusje weer terug naar Mallorca... en dan zullen we ze weer een hele tijd niet zien.
     
  4. lieke1979

    lieke1979 Fanatiek lid

    Oct 13, 2008
    1,438
    0
    0
    hoi dames

    Ik ga proberen de draad weer op te pakken (even weg geweest ivm te veel bezig zijn met zp en zwanger worden), want zoals mijn banner laat zien: ik ben zwanger!

    marina: jij gefeliciteerd met je zwangerschap. Wanneer ben je uitgerekend? Kom je gezellig meekletsen bij oktober 2011 forum?

    brusje: wat erg zeg! Heel veel sterkte de komende tijd en ik hoop dat je snel weer zwanger bent.

    bijten: dat niet maar wel enorme driftbuien. Plat op de grond liggen, schreeuwen en met armen en benen slaan. niet meer normaal! Schaam me dood, want we proberen haar toch echt goed op te voeden.
     
  5. vreeswijk

    vreeswijk Actief lid

    Mar 26, 2009
    228
    2
    18
    Leuk, Lieke1979 dat er weer meer bent. Van harte gefeliciteerd met je zwangerschap!! Voel je je goed?
    Driftbuien...ik denk dat die hier ook ooit nog wel komen. Volgens mij heeft dat niks met niet goed opvoeden te maken hoor. Bij Eva-Lynn lijkt het echt een soort van machteloosheid dat ze bijt. Omdat ze het niet op deen andere manier kwijt kan. Niet dat ik dat dan wel goed vind hoor dat ze bijt;)

    fabsie: Leuk, zo'n familie dagje. Was het niet erg koud? Het zal wel weer wennen zijn als ze weer weg zijn. Gelukkig heb je nog even.

    Eva-Lynn is nog niet erg opgeknapt. Erg verkouden, hoesten en wat slechter eten. Gelukkig heeft ze geen koorts en kan ze heeeel lief spelen.
    Ik moet vandaag weer op mn eigen stekje werken. Werkt toch wat prettiger als je niet je halve avonddienst aan het zoeken bent naar spullen.

    Vandaag ben ik 5 jaar getrouwd!! t Voelt al veeeeel langer, maar t is nog steeds zo leuk als in het begin:)
     
  6. fabsie

    fabsie Fanatiek lid

    Jan 19, 2010
    1,289
    0
    0
    @lieke: gefeliciteerd met je zwangerschap! Ook ik denk dat die driftbuien hier nog wel zullen komen. Fabiënne heeft er nogal al een handje van om waanzinnig hard te gillen als ze iets niet voor elkaar krijgt. Niet een klein beetje gillen, maar echt dat het letterlijk pijn doet aan je oren.

    @vreeswijk: gefeliciteerd met je huwelijksdag! Vervelend dat Eva-Lynn nog niet lekker in orde is. Fijn dat je weer lekker op je eigen werkplek kan werken, kan me voorstellen dat je veel sneller werken kan dan.

    Wij zijn klaar met klussen! Zaterdag gaan we alles verhuizen en keert de rust hopelijk weer een beetje terug!
     
  7. lieke1979

    lieke1979 Fanatiek lid

    Oct 13, 2008
    1,438
    0
    0
    @vreeswijk: gefeliciteerd met je huwelijksdag. nog iets leuks gedaan?

    bijten/driftbuien: ja het hoort er allemaal bij... Maud is vandaag op het kdv gebeten. Ik vind het wel zielig, maar ja ze leert zich wel weren.
     
  8. fabsie

    fabsie Fanatiek lid

    Jan 19, 2010
    1,289
    0
    0
    Fabiënne ligt alweer op bed, al een half uur. Ze was helemaal op. Als ik haar om half 6 op bed had gelegd, was ze volgens mij ook zo in slaap gevallen. Ze is helemaal onder de indruk van het feit dat ze nu écht kan lopen en dat kost d'r volgens mij veel energie. Maar wat is ze trots zeg!

    Nog 2 daagjes en dan gaan we verhuizen. Kan haast niet wachten tot we lekker weer ons eigen plekje hebben!
     
  9. lieke1979

    lieke1979 Fanatiek lid

    Oct 13, 2008
    1,438
    0
    0
    @fabsie: wat goed zeg dat ze loopt, ja dat is heel vermoeiend. Hoe vaak slaapt ze nog? En succes met verhuizen!

    @vreeswijk: ik zie net dat je vroeg hoe ik me voel: prima op wat kleine kwaaltjes na. Is goed te doen, maar de ergste periode moet nog komen natuurlijk...
     
  10. brusje

    brusje Fanatiek lid

    Dec 26, 2008
    2,625
    241
    63
    hey iedereen,
    hoe ist?hier alles goed, we hebben het ergste achter de rug en heb het gevoel weer verder te kunnen. het wachten totdat alles achter de rug was was toch het ergste< ik had al geaccepteerd dat het nietgoed was en dan moet je nog een week wachten voordat alles eruit komt en daarna bloed je nog een aantal dagen vrij veel.pfff echt met de neus op de feiten word je dat gedrukt.

    maar hier alles goed nu:)
    groetjes aan iedereen
     
  11. lieke1979

    lieke1979 Fanatiek lid

    Oct 13, 2008
    1,438
    0
    0
    wat een ellende brusje! Ik hoop dat je dit een plekje kunt geven en snel weer zwanger bent!
     
  12. vreeswijk

    vreeswijk Actief lid

    Mar 26, 2009
    228
    2
    18
    Een werkend weekend achter de rug hier.

    Vorige week waren we 5 jaar getrouwd en we zouden er niks aan doen, omdat we meestal rond april/ mei een weekendje weggaan.
    Zaterdag had ik gewerkt en toen ik thuis kwam had mn man oppas geregeld en gingen we heerlijk uit eten. In Wageningen. Bij een restaurant met Michelin ster.
    We hadden het er een poosje terug over dat we nog eens echt luxe wilden eten. Nou, dat was het!! Het smaakte echt super!!!!

    Eva-Lynn is nog steeds verkouden en hoesterig. t Is wel hardnekkig zeg.


    fabsie: Ben je over? Lekker in je nieuwe huis geslapen?
     
  13. fabsie

    fabsie Fanatiek lid

    Jan 19, 2010
    1,289
    0
    0
    Ooooh yeaaaaah, we zijn verhuisd! Sinds vandaag! Jippie de pippie :D:D:D. Hehe, eindelijk dus over. Wat een opluchting. Fabiënne heeft d'r eerste middagslaapje ook goed gedaan. Ze moest wel even heeeeeeeeel hard huilen toen ik haar net in bed had gelegd, maar daarna heeft ze lekker geslapen. Hopelijk gaat het vanavond / vannacht ook gewoon goed.

    @Vreeswijk: joh wat leuk, zo'n verrassing van je man! Lijkt me ook wel heel leuk om eens in een heel chic restaurant te eten.
     
  14. fabsie

    fabsie Fanatiek lid

    Jan 19, 2010
    1,289
    0
    0
    Nou, maar even tegen mezelf kletsen dan...
    Het eerste nachtje in ons nieuwe huis is goed bevallen. Fabiënne heeft lekker doorgeslapen. Vandaag was ze alleen niet zo goed te pas, heel erg jengelig. Ik dacht dat het kwam doordat ze moet wennen aan het nieuwe huis, maar ik vond haar ook wat warm aanvoelen en toen ik haar voor de zekerheid even temperatuurde bleek dat ze 39,1 graden koorts had. Balen!! Hopelijk voelt ze zich morgen wat beter!
     
  15. vreeswijk

    vreeswijk Actief lid

    Mar 26, 2009
    228
    2
    18
    fabsie: Wat lekker dat je in je nieuwe huis zit!! Moet je erg wennen, of valt dat mee?
    Wat balen dat Fabiënne ziek is. Die kleintjes hebben zo snel koorts en zijn er vaak ook snel weer vanaf. Hopelijk gaat het vandaag al beter.

    Gisteren een dagje overdag gewerkt. Normaal doe ik dat nooit doordeweeks, maar het was wel weer erg gezellig.

    Morgennacht moet ik één nachtje en dan weekend!!
     
  16. fabsie

    fabsie Fanatiek lid

    Jan 19, 2010
    1,289
    0
    0
    Bleeegh geen leuke dag vandaag. M'n broertje en schoonzusje zijn weer naar Spanje vertrokken :( En ben ook verkouden, bah, was al weer lang geleden (gelukkig). Nou ja, nog een weekje werken en dan maar eens even rustig aan doen.

    Hoe is het verder met iedereen?
     
  17. lieke1979

    lieke1979 Fanatiek lid

    Oct 13, 2008
    1,438
    0
    0
    @fabsie: fijn dat jullie in 't nieuwe huis zitten. Hoe bevalt het?

    Hier even niet zo lekker: Maud een week lang koorts gehad, bleek oortonsteking te zijn. Koorts is nu weg, maar nog steeds slecht slapen (duurt al een paar weken). Misschien de hoektanden?? Och ja, het is toch een kwestie van doorbijten en volhouden.
     
  18. vreeswijk

    vreeswijk Actief lid

    Mar 26, 2009
    228
    2
    18
    fabsie: Wat vervelend dat ze weer weg zijn. Dat zal wel weer even wennen zijn. Wanneer zie je ze weer?
    Is je verkoudheid al wat minder? Je kan je dan zo vervelend voelen.

    lieke: Wat balen van die gebroken nachten. Dat kan je nu net niet gebruiken met je zwangerschap. Fijn dat de koorts weg is, hopelijk slaapt ze dan ook snel door.

    Vandaag naar de huishoudbeurs geweest. Wa serg gezellig, maar ik ben het zat.... Pffff, zo lekker mn bedje in!!
     
  19. vreeswijk

    vreeswijk Actief lid

    Mar 26, 2009
    228
    2
    18
    Oehoe, is daar iemand?????
     
  20. ivje

    ivje Actief lid

    May 12, 2007
    349
    0
    0
    oss
    Brusje, strekte

    Vreeswijk, erg leuk van je man die verrasing, fijn dat het gezellig was op de huishoudbeurs.

    Fabsie, fijn dat jullie nieuwe huis goed bevalt, jammer dat je broer weer weg is. Hoe gaat het nu met de verkoudheid?

    Lieke, hoe gaat het nu met je verkoudheid en met Maud?

    Hier hebben we Luuk erg veel geleerd in een korte tijd. Ik mag niet meer tillen, dus moet Luuk zelf de trap op en af en in zijn stoel klimmen. Wat kunnen die kleintjes toch veel leren in een korte tijd.
     

Share This Page