Augustus 2011 Mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by debbedebs, Nov 21, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tulli

    Tulli Niet meer actief


    Thanks! :D Ben errug goed bezig...ben t roken al zowat weer vergeten ;)
    Hier wel veel buikpijntjes...en moe moe moe...te moe om alles bij te houden. Daarom ben ik even passief....alleen lezen..en korte antwoordjes plaatsen ;)

    Misschien als dit topic uit de hand gaat lopen...dat we het moeten gaan opsplitsen...1-15 aug...en eentje 15-31 aug.??? Tis maar een idee...mij maakt t niet uit!
     
  2. 078mama

    078mama Niet meer actief

    In het begin is het altijd druk met meiden die zich aanmelden maar aan het einde van de rit blijft de helft over. En anders inderdaad opsplitsen!

    Maar wat goed dat je er niet meer mee bezig bent! Dan zal ik er ook over ophouden. Of wil je nog wel een dagelijks complimentje? haha
     
  3. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    Dec 14, 2007
    20,859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Senn, wat ontzettend verdrietig voor je zus en voor jou. Hopelijk is ze snel weer zwanger zodat jullie alsnog samen zwanger kunnen zijn.

    Bandenpijn, hier nog niet veel last van maar bij een tweede sowieso eerder last omdat je buik sneller oprekt omdat het al een keer eerder opgerekt is geweest.

    Maienditje, welkom en gefeliciteerd!!! Leuk om het zo te vertellen!!

    Norwegiansky, leuk zo’n pakketje!!!

    Echo, verschilt per vk maar volgens mij meestal tussen de 10 en 12 weken.

    Hier ook een mk voordat ik zwanger was van Milan. Was toen 6 weken en 3 dagen dus zodra ik die datum voorbij ben ben ik er ook een stuk geruster op. Tuurlijk zegt het niks maar voor mijn gevoel is dat een eerste magische grens.

    Bij de intake, eerste echo en 20 weken echo gaat mijn mannetje mee, bij Milan in totaal twee 20 weken echo’s gehad omdat die ineens geen zin meer had om zijn rug en nieren te laten zien daarna nog 2x naar het umcg ivm een nierafwijking die bij 32 weken weer weg was en hij is bij alles meegeweest. Alle andere afspraken ligt het er maar net aan of hij vrij is anders gaan alleen mijn zoontjes mee. Hebben het zo bij de eerste twee gedaan dus ook bij de derde.

    Speklaag, hier ook een laag aanwezig maar ondanks dat is de groeiende buik goed te zien. Moet gewoon nu al gaan kijken wat ik aan trek naar mijn werk en als mijn ouders en so komen of wij daarheen gaan.

    Sjoon, ketel die niet werkt zoals het hoort wat ontzettend *** vooral met dit weer wil je gewoon lekker warm in je eigen huis kunnen zitten!

    Tulli, goed zo dat je nog steeds gestopt bent!!!!

    Opsplitsen, zou ik zelf jammer vinden. Zijn tenslotte allemaal augustus mama’s dus wel zo gezellig om met z’n allen te blijven kletsen en net wat er al geschreven is, in het begin is het altijd druk en daarna zijn het vooral dezelfde mensen die blijven kletsen en sommige die af en toe mee komen lezen. We kunnen wel bijvoorbeeld als iemand een dringende vraag heeft ofzo en alle belangrijke dingen in het rood plaatsen zodat het extra opvalt en er niet zo snel overheen gelezen kan worden.
     
  4. bumpie

    bumpie Niet meer actief

    Hoi hoi

    Ik wordt ook augustus mama :D Vorige week donderdag positief getest en vanmorgen digitale cb gedaan en deze gaf 3+ aan. Hier voor een mk gehad met 4 weken en 5 dagen! Maar dit voelde al gelijk niet goed:( Maar nu voelt het anders, heb gevoelige (.)() en met vlagen misselijk! Heb het ook al aan mijn eigen ouders verteld en een paar vriendinnen. Dan kan ik er over praten en dat voelt goed.;)
     
  5. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    heerlijk joh
    ik lag zaterdagavond om kwart over 7 te slapen :$
     
  6. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    wow wat knap zeg
    je bent echt goed bezig

    bij mijn vorige zwangerschap waren het in het begin ook heel veel meiden
    maar na een tijdje haakten er toch veel af
     
  7. Sjoon

    Sjoon Fanatiek lid

    bij de juni mama's 2008 was dat ook zo!

    is nog maar een heel select groepje over
     
  8. manonenmike

    manonenmike Actief lid

    Dec 2, 2009
    329
    0
    0
    32 u per week werken & mama van mooie dochter zijn
    rotterdam
    jaweljawel hie ook een knal posi test!!

    5 weken precies vandaag! dus rond 4 aug.....2011

    een jaar hopen en veel klussen zonder resultaat en nu we t wat rustiger aan zijn gaan doen BINGO! hahaha

    ben zooo blij!
    ik was al anderhalve week ziek thuis dacht er eigenlijk aan weer een blaasontsteking te hebben maar vond t ook vreemd dat me ongi er maar niet was.. ik ben altijd precies op de dag zeker van mijn ongi start...
    enkele dagen gewacht vraag me niet hoe maar toch...
    gisteren dan een test... en nog een... en jawel nog 1 drie keer knal positief!!!

    ben zooo blij....

    morgen even bellen naar verloskundige praktijk om een afspraak te maken... en nu ff lekker niks doen en genieten van me grote boobies hihi, en mijn kriebelende gevoel in me buik!!
     
  9. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    goed idee zeg ingrid, met die kleur, heel slim
    ik hoop voor je dat je snel veilig die magische grens over bent
     
  10. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    GEFELICITEERD
    fijn dat het nu al een stuk beter voelt
    geniet ervan
     
  11. bumpie

    bumpie Niet meer actief

    Heb nu nog wel telkens steekjes onder in me buik! Maar dat is normaal toch? En hevig last van obstipatie :x Ik ben nu in iedergeval de dag van de vorige mk voorbij.:D
     
  12. Nicky1973

    Nicky1973 Fanatiek lid

    Jun 9, 2008
    3,038
    1
    0
    Gefeliciteerd bumpie. Ook fijn dat je die ellendige dag voorbij bent. Ik moet nog een poos, precies twintig weken tot mijn ellendige dag. Duurt nog even.
     
  13. bumpie

    bumpie Niet meer actief

    pf dat duurt inderdaad nog ff! Ik ben zaterdag jarig vind het zo'n speciaal verjaardagscadeau:D heb vanmiddag me eerste positierokje besteld :D me broeken gaan toch wat strakker zitten:$ en dan vooral 's avonds ;)
     
  14. Nicky1973

    Nicky1973 Fanatiek lid

    Jun 9, 2008
    3,038
    1
    0
    Ja, dat heb ik ook, gelukkig heb ik weinig broeken met een rits, gewoon van die skinny jeans met elastieken band, daar kan ik wel een maandje of twee mee denk ik. Waar heb je je rokje besteld?
     
  15. Riannechilly

    Riannechilly Actief lid

    Dec 15, 2008
    135
    0
    0
    Woonbegeleidster
    Dordrecht
    Yeeeh ook ik mag me aansluiten :)
    Ik zat eerst bij feb 2009 mama's en nu dus augustus 2011. Ik ben op de 6de uitgerekend, vind ik wel leuk, mijn vader is de 5de jarig. Dus ik ga hem straks alvast een mooi verjaarscadeau in t vooruitzicht stellen :) We vertellen het voorlopig nog nie ;)
    Bumpie, k zag dat jij ook een miskraam hebt gehad, en wij lopen zo goed als gelijk met deze zwangerschap. Heb jij de vlos al gebeld, en weet je of je al een vroegere echo krijgt, om te kijken of het nu wel goed gaat?
    Liefs Rianne
     
  16. bumpie

    bumpie Niet meer actief

    ik heb de vlos wel gebeld. Maar krijg met 7 weken en 5 dagen intake en dan hoor ik wanneer echo!:D Ik ben 5 of 6 augustus uitgeteld als het goed is.
     
  17. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    Nov 2, 2010
    3,489
    1
    38
    Hoi meiden,

    Ik mag me ook voorzichtig melden. Zaterdag pas m'n NOD, maar vanmiddag al drie knalpositieve testen! Als ik het goed uitgerekend heb zal ik dan 13 of 14 augustus uitgerekend zijn. Na het weekend de ha maar even bellen =D

    Iedereen: Gefeliciteerd!!!

    Liefs Linn
     
  18. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    Dec 14, 2007
    20,859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Gefeliciteerd en welkom hier!!!! Dat gevoel wat je omschrijft bij de mk ken ik, dat had ik ook bij mijn mk en daarna weer zwanger van Milan en vanaf de eerste dag een goed gevoel!
     
  19. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    Dec 14, 2007
    20,859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Gefeliciteerd en welkom hier!!!!
     
  20. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    Dec 14, 2007
    20,859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    's avonds is normaal omdat je darmen lui worden 's avonds en dan krijg je dus een opgeblazen buikje;) Leuk je eerste rokje al besteld!!!
     

Share This Page