Klinkt als een mooie bruiloft! Wat leuk dat jullie Luuk hadden mee genomen. Ik ben zelf eigenlijk nog nauwelijks uit huis geweest, ik wandel alleen elke dag een stukje door ons dorp. Ik merk dat ik het toch een beetje eng vind om echt ergens heen te gaan met onze kleine meid.
Vandaag is m'n mannetje alweer 2 weekjes! @juf, klinkt als een leuke bruiloft! En wat fijn dat het zo goed ging met Luuk. @Danitcha, het is niet dat ik hem echt heel weinig zie ofzo, want ik neem wel echt de tijd voor hem boven.. Maar het is gewoon dat hij niet echt veel beneden komt. Daar is ie dan te vaak voor aan het slapen. Maar vind het wat dat betreft echt heel moeilijk om daar een weg in te vinden, want we houden een beetje hetzelfde regelmaat in, voor zover mogelijk met die voedingen. Werkt voor ons wel het beste, maar moet er dus wel een weg in vinden om het te laten werken..
Hier is het onze tweede dus denk er niet echt overna. Ze krijgen op den duur zelf een ritme dat merk ik nu al met voedingstijden dat die vaak elke dag hetzelfde zijn vooral snachts. Overdag zijn we veel de hort op en anders ligt ze lekker rustig in de box of boven bij mij op zolder in de wieg of tussen ons in op het aankleedkussen in bed. Dan ligt ze lekker ontspannen op dr buik. Ik denk er niet zo veel bij na hoe en wat. Als ze wat ouder wordt en meer wakker is gaat ze gewoon slaapjes maken in dr eigen bedje. Ze worden al zo snel groot ik probeer nu gewoon 100% van haar te genieten en lekker in mn buurt te houden.
Hier ook nog niet echt een ritme. Maar de dagen beginnen wel wat meer op elkaar te lijken. Dus er zit (denk ik) wel een ritme aan te komen. Tenzij we natuurlijk op pad zijn, zoals de afgelopen dagen. Meestal heeft Luuk 's ochtends (als de oudste ook wakker is en wij ontbijten) een wakker moment. Hij ligt dan in de box of zit in de newbornset van de tripp trapp. En dan voed ik hem ook meestal nog rond die tijd. En verder is hij meestal de hele avond wakker. De andere momenten slaapt hij meer (tenzij hij krampjes heeft).
Gigi 85, Fijn dat Lola bijna een nacht heeft doorgeslapen. Afgelopen nacht alweer of niet? Angelique1603, Grappig! Wat vervelend voor Amy haar oogjes, heb je al een oplossing gevonden? Juf, Leuk dat Luuk mee was! Hier vandaag de eerste dag zonder kraamhulp, was erg wennen. Maar toch leuk dat je het helemaal zelf kan doen. Jammer dat het slecht weer was, was anders met Robine naar buiten geweest.
Miemsel welkom. Hier erg druk en weinig tijd. Kraambezoek begint nu een beetje te komen. De kleine doet het goed gelukkig!!
Juf, dat klinkt als een heerlijke bruiloft en het was er ook echt het weer voor. Wat leuk dat je mannetje al mee kon!
Morgen gaat manlief weer werken. Vind t wel spannend hoor beh. Sta ik er weer alleen voor. Vind t vooral spannend qua moeheid. Ben best moe, gebroken nachten en overdag zijn we de hele tijd de hort op. Als mn oudste een middagdut doet wil ik ook vaak ff liggen maar dan moet ik weer voeden of de kleine is een btje onrustig. En dan is de oudste al weer wakker.
Inderdaad rustig hier zeg. Ik ben dit weekend voor het eerst met de 2 kinderen alleen 'ver' weg geweest. Naar mn ouders 250km rijden. Ging hartstikke goed gelukkig. Twee nachtjes gelogeerd en hoewel het een heel druk weekend was, ging het ook gewoon heel goed! Best nog een keer te doen @Niki: Ik ga meestal ook even liggen als mn zoontje zn middagdutje doet. Nova is dan soms ook wakker of onrustig, maar dan leg ik haar op mn borst en dan komt het meestal wel goed Daarnaast gaat mn zoontje nog 2 dagen naar het kdv en 1 dag naar opa en oma, dus die dagen heb ik tijd genoeg om te rusten (en doe dat ook, in ieder geval een uurtje overdag)
Heel veel respect hoor voor de meiden met 2 kindjes. Ik vind het slaapgebrek met eentje al pittig. Maar hij is het dubbel en dwars waard hoor, begrijp me niet verkeerd. En als ik dan zo'n programma op tv zie met 10+ kinderen, dan vraag ik me toch af hoe zo'n moeder dat doet?? Hier is bijna al het kraambezoek geweest, ik denk dat we nog zo'n 5 bezoekjes kunnen verwachten. Het was heel gezellig! Maar stiekem verlang ik ook wel naar een avondje bank hangen en geen bezoek. Ik heb een naast familielid in het ziekenhuis liggen, dus ik wissel het af. Ene avond op bezoek in het ziekenhuis en andere avond kraambezoek. Dus voorlopig zit dat tv avondje er nog niet in helaas. M'n zoontje is echt helemaal weg van de wikkeldeken van Moeders voor Moeders. Als hij ontroostbaar is, doet dat dekentje wonderen. Weet iemand waar ik meer van die dekentjes kan kopen / bestellen? Hoeft niet hetzelfde, als het ook maar van dat pluche stof is. Ik heb nog wel meer wikkeldekens, maar die zijn van badstof en en die hebben niet hetzelfde effect. Morgen weer een weegmomentje, ik ben benieuwd! Vandaag had hij 640 ml op, ik vind het heel wat voor zo'n klein ventje! Zijn we trouwens nu allemaal bevallen? Volgens mij wel hè! Ik ga snel weer een dutje doen, want om 4 uur gaat de wekker weer. Ik wens jullie allemaal nog een goede nacht met rustige kindjes
Danitch hier ook groot fan van de mvm deken.. Was gisteren voor t eerst naar de primark daar hadden ze zoiets voor 5 euro.. In t beige roze en blauw. Zien er duur uit maar zijn t niet.
Ik wordt hier ff gek! Al dagen een verkouden baby en nu heb ik net om 01.30 gevoedt en sindsdien snottert en huilt ze en krampen. Ik wordt hier radeloos van. Ik wil gvd slapen! Ben al super moe de hele tijd en moet alle voedingen al zelf doen! vandaag gaat mn man weer voor t eerst werken zit ik daar met 2 kids en 1 uur geslapen!
@niki: Wil ze ook niet bij jou op de borst in slaap vallen? Waarschijnlijk heb je alles al geprobeerd Is er misschien vandaag iemand die je met L. kan helpen zodat je in ieder geval nog wat kan slapen?
L. Gaat zo naar het kdv een ochtend gelukkig. Normaal breng ik dr om 09.00 maar ze was al om half 7 wakker en nou brengt mijn man dr om half 8. Ik heb net gevoedt dus hoop nog ff te kunnen slapen maar S is weer aan t mieren. Snap niet waar ze de hele nacht al last van heeft. Wordt er gek van
Wat vervelend niki, hoop dat je nu lekker ligt te slapen. Hier gaan de nachten gelukkig super! Alleen de avonden pffff het ging een week goed maar het is weer pet hoor. De oudste ligt op bed en dan denk je lekker rust te hebben maar dan gaat ze huilen/krijsen en lijkt maar dorst te hebben terwijl ze net een volle fles heeft gehad. Zoveel zuigbehoefte maar de speen wil ze niet. Soms duurt het wl hele avond 3 uur lang
Hier ook zo'n eentje Rose Heb hem dan net gevoed, doe z'n luier, leg hem in bed en begint ie weer.. Maar soms best vervelend, want meestal als ik hem dan direct weer wat aanbied, dan gaat hij het een beetje weigeren; wegduwen met z'n hand, hoofd helemaal naar achteren duwen. Dan denk ik dat ik het verkeerd heb, leg hem weer in bed neer, weer huilen huilen huilen. Probeer dan van alles, speen; maar die spuugt ie weer uit, boertje laten, gewoon even vasthouden.. Maar niets helpt.. Uiteindelijk na het hele gedoe gaat ie zitten happen als ik hem vast hou, bied ik hem nogmaals wat aan en dan gaat ie ineens eten en is ie daarna vaak wel stil Maar dat is ook vaak in de avond en kan ook wel heel lang duren voor het eindelijk eens stopt.. Het vervelende hier is die luier.. Soms dan valt hij namelijk in slaap tijdens het eten en zou ik hem zo direct op bed kunnen leggen.. Maar omdat ik zijn luier achteraf doe, wordt hij weer wakker en dan krijg je dus zoiets als hierboven.. Maar bijna iedere keer als ik hem eten geef, gaat ie zitten poepen.. Dus vooraf verschonen doe ik dan ook niet meer.. Anders moet ik of hem met een poepluier laten slapen, maar dat zal hem ook niet worden want dan krijst ie binnen de kortste keren daarom.. Of ik blijf bezig met luiers verschonen.. Dus dat wordt hem ook niet echt..
Hier gaan de nachten nu redelijk maar de avonden zijn zo'n beetje als jullie ook beschrijven. Ze wil de hele tijd aan de borst en drinkt erg onrustig, waardoor ze daarna steeds moet boeren en er komt steeds wat melk terug. Volgens mij drinkt ze dan eigenlijk te veel maar als ik haar korter laat drinken begint ze steeds te happen en te huilen. Maar ja nu huilt ze dus ook de halve avond omdat ze zo onrustig is.
Ben blij dat niet alleen bij ons is die onrustige avonden. Dan lijkt het wat meer nomaal als meerdere kindjes het in de avond hebben. Cb zegt dat het het welbekende huiluurtje is en dat ze dan ontroostbaar zijn. Nou ja uurtje avond zal ze bedoelen