Marieke, dat vroeg ik. Wel fijn dat jullie het , met enige aanpassing, wel redden zonder jou salaris. Dat is dan in ieder geval een zorg minder toch? Ik ben ook erg benieuwd met wat voor'n voorstel ze komen. Ik werk morgen, dinsdag (vanaf 11.00 uur want moet om half 10 bij de longarts zijn voor wat onderzoeken) en woensdag nog de hele dag en vrijdag tot kwart voor 10 want om half 11 moet Tess in het zh zijn.
@ Setteke: He bah meis, blaasontsteking is niet fijn! Het geeft zo'n vervelend gevoel! Hopelijk slaat de kuur snel aan! @ Carmen: Jeetje meis, wat ben je druk! ! @ Miepie: Fijn dat jullie het wel redden, maar het zal toch best ff aanpassen worden, want je bent nu eenmaal wel je salaris gewend. Hopelijk vind je snel weer een leuke baan!
Ja dan ben ik heerlijk het weekend vrij, en als het goed is zal ik dan ook weer gewoon 28 uur draaien. Ik draai nu de uren van de nieuwe functie en de niet op te lossen uren van mijn oude functie ,dus dubbelop. Maargoed nog even een paar dagen doorbijten..en aankomende zaterdag gaat Tess bij opa en oma slapen en gaan mark en ik lekker ouderwets stappen
@ Tesske: fijn dat het einde van je drukke weken in zicht is. Straks lekker verder met 28 uur, dat klinkt beter.
miranda: 10 uur is goed! Gezellig! setteke: blegh blaasonsteking! Hopelijk slaat de kuur snel aan! tess: lekker zeg stappen! Kan me daar ook erg op verheugen om weer eens te stappen maar ben er nu nog ff niet aan toe om jens en malou weg te brengen. Hebben jullie ook nog leuke plannen voor 2e pinksterdag? Wij gaan denk ik naar de open boerderij dagen van campina. Malou is echt gek met dieren dus denk dat ze dat wel leuk vindt. En de rest van de dag maar eens de badkamer en slaapkamers schoonmaken blegh.....maar goed moet wel een keer gebeuren! Mark is volgende week er niet dus ben benieuwd hoe me dat gaat bevallen! (hij is er donderdagavond laat er weer)
miranda: je hebt leuke lieve meiden zeg! Zijn ze altijd zo rustig of heb je ze even toegesproken voordat je binnen kwam?
Hahaha we hebben ze niet toegesproken hoor. Bij andere mensen kunnen ze zich gelukkig altijd prima gedragen (thuis is dat soms iets minder). Jij had ze natuurlijk nog nooit gezien bedenk ik me ineens.
Hey meiden . wij hebben een gekke dag gehad. en achter af helemaal blij dat we niet bij jullie waren. werden namelijk gebeld door de buurman dat ons zonnen scherm half van de muur hing. hadden hem in geklapt gedaan toen we weg gingen maar motertje is op hol geslagen en hij is open en dicht gaan draaien. maar buurman was niet thuis dus zo is ie een langer tijd door gegaan. en toen is ie helemaal door gedraait klem gekomen door onze schommelbank en toen zijn die knik armen naar buiten gedraait en dus gebroken maar het motertje bleef maar draaien. steve is snel naar huis gegaan want anders had het nog wel kortsluiting op kunnen leveren. pfff baal er nog steeds van. hij is nu van de gevel af. maar ja stel we waren bij julie geweest. hadden we 1,5 uur moeten rijden super leuke foto's baal wel hoor dat we niet heen konden. waneer gaan we weer ontmoeten ?? BBQ Bij Lisette toch
@shanaï: super foto's meid, en vond zo schattig dat je meisje elke keer mijn aarbeien van mijn bordje at haha @miepie: morgen is er een markt hier, rommelmarkt maar ook echt leuke dingen
binna: jeetje zeg, wat een raar ding, goed dat jullie er niet onder zaten voor hetzelfde geld krijg je hem op je hoofd
Geweldige foto's!!!!!!!! fijn dat zo leuk was!!! Ik wil een keer een meeting hier houden, lijken jullie dan leuk? Ergens in juli of zo? Juni gaat het niet meer, haha! Maar weet het niet wie eerst was, volgens mij Setteke?
Ja, eerstvolgende meeting bij mij. Ik wilde eerst even peilen hoe het zit met de animo om naar Friesland te rijden.... En hoe zit het met vakanties en de verjaardagen van onze kids? Eventuele opties in onze agenda's zijn weekend van 3 en 4 juli, 14 en 15 augustus, 21 en 22 augustus, 28 en 29 augustus. En anders wordt het september. Wil iedereen die interesse heeft dit lijstje invullen? Wie komt er bij Setteke meeten in Friesland en wanneer kunnen jullie niet?