Als ik juist ben dan zou de baby nu al geluid van buitenuit kunnen horen, nou vraag ik me af, is het nodig om erop te letten hoe luid je de muziek zet? Ik zet nogal vaak muziek op (niveau 7-8 ) en bij een plotse luidere toon bijvoorbeeld zoals ook op televisie voel ik de baby schoppen. Ik weet niet of dit een reactie is, misschien is het wel toevallig. Maar ik vraag me dus af, kan de baby geluiden goed horen?
Na mate beebje groeit en groeit gaat het steeds beter horen! Ik heb tijdens de zwangerschap van onze dochter ook veel muziek gedraaid,en ben zelf ook niet een van de zachtste met praten en lachen,en onze kleine meid is daar nu lekker aan gewend! Slaapt zelfs in haar wiegje door terwijl ik aan het stofzuigen en dweilen ben! Groetjes,Alida
Ik heb gehoord, dat als de beeb reageerd op hoge of harde tonen of muziek, dat ie het dan niet fijn vind en daarom reageerd. Weet ook niet of het waar is, maar ik heb nergens last van, ik hou zelf niet van harde muziek sinds ik zwanger ben, me vriend draait alleen harde muziek als ik weg ben, als ik thuis ben niet.