baby en lat-relatie

Discussion in 'Zwangerschap' started by veramaartje, Jul 2, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. veramaartje

    veramaartje Nieuw lid

    Jul 2, 2013
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal,

    Mijn vriend en ik verwachten ons eerste kindje. Niet gepland, maar wel erg welkom! We zitten op het moment in een LAT-relatie. Ik ben erg blij met mijn eigen plek en huisje en zie het plotselinge verhuizen en wennen aan het huis van mijn vriend- waar ik me tot nu toe minder thuis voel- niet als een goede optie voor nu. Mijn vriend wil ook liever niet weg waar hij nu woont.
    Zijn er mensen die ervaring hebben met LAT-relaties en het op laten groeien van een baby? Het is voor ons een ingewikkelde puzzel en we zouden erg blij zijn met ervaringsverhalen!
     
  2. sadieraven

    sadieraven Fanatiek lid

    Aug 2, 2012
    1,613
    19
    38
    Fulltime Mommy en student!
    Amsterdam
    Wij wonen ook (nog) niet samen hoor :) en of ik daar weer aan ga doen weet ik nog niet. Alles is leuk en aardig maar ik zit liever in me eentje, me dochter en de kleine in mijn eigen huisje. We hebben al eerder samen gewoond en werd gek van de slechte opvoeding die hij heeft mee gekregen. (mag ik eigenlijk niet zeggen maar doe het toch). Ons kindje was ook niet gepland hoor maar zeker wel gewenst :)
    Hij is precies ze vader dus denkt alles bij de vrouw neer te kunnen leggen enz. Dus ik denk er even goed overna.

    Als jullie je zo goed voelen, zou ik er het beste van maken, je moet zeker niet ergens gaan zitten waar je niet op je gemak zit vanwege je kind. Overal valt een mauw aan te passen :)
     
  3. Nahla2013

    Nahla2013 VIP lid

    Oct 4, 2012
    5,965
    3
    0
    Ik denk dat het z'n voor- en nadelen heeft. Ik kan eerlijk gezegd geen nacht zonder m'n mannetje en het lijkt me heel leuk als ons kleintje straks tussen ons in ligt 's ochtends. Nee, voor mij geen optie.
     

Share This Page