baby nog niet ingedaald

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by kwekkie, Mar 4, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kwekkie

    kwekkie Actief lid

    Jan 1, 2009
    102
    0
    0
    Hallo,

    Ik ben vandaag 38 weken zwanger van mijn eerste kindje. De baby was vanmorgen bij de controle nog niet ingedaald. Nu moet ik bellen en gaan liggen als mijn vliezen breken.

    Maar hoeveel kans is er nog dat de baby binnen twee weken indaald? En wat gebeurt er als de baby niet wil indalen? De vk heeft wel ee necho gemaakt en de baby had qua hoofdje een omvang van 37 weken en 6 dagen, dus dat was niet te groot.

    Komt de baby nu ook later dan 40 weken of is daar niets van te zeggen?
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoi kwekkie,

    Het indalen van het hoofdje zegt niets over wanneer de kleine komt, het kan zomaar vannacht gebeuren!
    Je kindje heeft nog alle kans om in te dalen, sommige kindjes dalen pas in als de weeen zijn begonnen.
    Vroeger was er de angst dat er iets de uitgang blokkeerde dat daarom het kindje niet indaalde maar tegenwoordig met de 20 weken echo is al gezien dat er geen abnormaliteiten in het bekken zitten.
    GEen zorgen!

    Imke
     
  3. kwekkie

    kwekkie Actief lid

    Jan 1, 2009
    102
    0
    0
    Bedankt. Nu kan ik rustig afwachten.
     

Share This Page