baby slaat zichzelf bewust..

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Jucade, Jun 17, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Devin doet dit al een hele tijd, maar nu hij meer kracht krijgt lijkt t mij wel pijnlijk worden? Ook blijft hij 'stijf' als je m optilt oid.. dit heeft hij ook al vanaf het begin. En ook altijd met zijn linkerarmpje dus slaan.. wie weet wat dit is, hij doet dit echt bewust bij zichzelf.. Is ie zichzelf aan t ontdekken? ;)
     
  2. Spoiled

    Spoiled Niet meer actief

    Haha, wat grappig. ZL doet beide! Ook zich stijf maken als ik hem optil en zichzelf slaan, maar dan met zijn rechterarmpje. Hij huilt niet, dus denk niet dat het pijnlijk is...al grijp ik nog wel vaak is door zijn handje vast te houden.
     
  3. Roes

    Roes Fanatiek lid

    Oct 9, 2009
    1,791
    0
    0
    woonbeg voor jongeren met een verst beperking
    Gelderland
    ons knulletje strekte zich ook op het moment dat je hem op wilde tillen, ook slaan en krabben deed hij vaak. Uiteindelijk zijn we met hem naar een osteopaat gegaan die heeft hem behandeld aan zijn " heiligbeentje" oid.. hij vertelde dat onze knul tegen het KISS-syndroom aan zat..(schijnt dat overstrekking vaak voorkomt bij KISS) nou hoe het ook is.........het heeft onze knul wel geholpen want tijdje daarna was hij in alles rustiger..
    Hoop dat alle reacties je ergens brengen of in ieder geval gerust kunnen stellen want ik weet nog hoe vervelend ik me voelde toen hij dat met zichzelf deed..sterkte ermee meid!
     

Share This Page