Babyboom

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by , Oct 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Niet meer actief

    Amerikaanse vrouw baart zesling
    Dat worden drukke verjaardagspartijtjes voor een vrouw uit New York: ze beviel twee weken terug van vier jongens en twee meisjes. De bevalling was geheim gehouden, omdat niet zeker was dat alle kinderen het zouden redden. Binnen een maand wil het stel de baby's, die nu nog door het leven gaan als baby A, B, C, D, E en F, een echte naam gaan geven.

    Geboortegolfje door stroomstoring
    Dat stroomstoringen voor meer kinderen zorgen, is een bekend verhaal. Maasdriel bewijst dat nog meer eens. Daar viel in december de stroom uit en in september werden er 40 procent meer kids geboren. In totaal waren er 26 liefdesbaby's.

    Van de NOS Headlines.
     
  2. wendyp

    wendyp Niet meer actief

    Zo goeiemorgen.... Vind 1 baby al zwaar....

    Pfff laat staan 6! (en dan nog namen verzinnen :( , al is A, B, C, D, E en F natuurlijk ook erg origineel, hihi )
     
  3. Daan78

    Daan78 VIP lid

    Jun 25, 2008
    8,202
    1
    0
    Apeldoorn
    Zag laatst bij Oprah een stel dat al een tweeling had en dus ook nog een zesling had gekregen. Ga d'r maar aan staan. Het lijkt mij al zwaar met 1.
     
  4. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    May 26, 2008
    9,749
    0
    0
    Damn..........
     
  5. Arri

    Arri Fanatiek lid

    Dec 21, 2007
    2,566
    0
    0
    aparte reactie, mamakitty....
     
  6. Minyaweth

    Minyaweth VIP lid

    Aug 20, 2006
    9,082
    1
    0
    Overijssel
    Wat is daar apart aan Arri? Mijn eerste gedachte was ook Damn... :confused: :)

    Eerlijk gezegt? Liever zijn dan ik! Vind 1 kind al veschrikkelijk zwaar!
     
  7. Wilma

    Wilma VIP lid

    May 22, 2006
    6,396
    1
    0
    Uithoorn
    pff...zeiden ze bij mij vroeger al... krijg maar n tweeling dan als je er persee 3 wil. Ben je in een klap al bijna klaar.
    Nou dankje...liever een voor een.
    Die 2 heertjes van mij zo kort op elkaar was al druk genoeg!

    Trouwens die geboorte golf viel wel mee als je leest dat t er normaal 18 zijn en nu 26. Klinkt meteen niet meer als zo veel heh :p

    Vraag me af of ze hier ook n geboortegolf hebben ofzo. Voor Wendy geboren werd hing dan hier en dan daar weer n ding voor t raam dat er n kindje geboren was. En nog allemaal meiden ook!
     
  8. Lia

    Lia Bekend lid

    Nov 10, 2006
    989
    0
    0
    Secretaresse
    Phew... mochten wij ooit voor een derde gaan, dan zou ik toch wel heel erg schrikken als het er ineens ZES bleken te zijn. Bij mijn jongste zit trouwens een drieling op het kdv, lijkt me ook pittig.
     
  9. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Gelukje zeg, dat ze allemaal hun eisprong die dagen hebben gehad ;)
     

Share This Page