Bad Mommy's...

Discussion in 'De lounge' started by Partyrocker, Jul 12, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Nou ik drink gewoon 2/3 kopjes koffie per dag (volgens mij mag dat ook gewoon hoor )

    Val ik nu ook in dr catagorie rokers :D
     
  2. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    *zucht*

    Voordat het weer een wel-niet rokers topic gaat worden.
    Dat is dus niet de bedoeling en laat je bescheiden mening daarover graag achterwege.

    Daar gaat het topic ook niet over...
     
  3. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief


    Ooo ik dronk er wel meer. Ik had een ware koffietic.
    Ben zeker twee jaar bezig geweest met het afkicken van de cafeïne. Wist ook niet eens dat dat niet mocht joh.
    Koffie was in mijn ogen altijd onschuldig :p
     
  4. MamaR

    MamaR Fanatiek lid

    Jul 4, 2010
    3,420
    17
    38
    Altijd zo jammer, meteen dat gejank over wat iemand anders doet! Gelukkig zijn er wel perfecte moeders... ;)
     
  5. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Oja heb ook gerookt wel minimaal maargoed, en dronk zeker 3 redbulls per week , lust geen koffie dus verder geen caffeine binnen gekregen.
     
  6. mam1991

    mam1991 VIP lid

    Jan 17, 2013
    10,071
    2,096
    113
    - Ik heb de eerste 3 maand van de zwangerschap volop doorgerookt
    - heb ''maar'' 3 weken borstvoeding gegeven.
    - de laatste 2/3 maand van de zwangerschap niet echt meer op mijn dieet gelet (genoeg groente en fruit eten), en vooral genoten van het lekkere eten.

    Maar het is gelukkig niet aan hem af te zien, werd geboren met bijna 8 pond en sinds ik kv geef groeit hij als kool!
     
  7. sasjuh

    sasjuh Fanatiek lid

    Jun 8, 2010
    2,558
    1
    0
    operator
    In mijn vel
    Ja ach, waar een vinger naar de ander wijst wijzen er drie naar de wijzende zelf ;)
     
  8. MamaR

    MamaR Fanatiek lid

    Jul 4, 2010
    3,420
    17
    38
    ;)

    Ik kan heel goed mijn mening geven ja. Maar daar wordt in dit topic niet om gevraagd.. Iedereen weet dat bepaalde dingen slecht zijn, snap dan werkelijk niet waarom dat nog even lekker benadrukt moet worden...

    Maar nu weer ontopic :D
     
  9. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    May 14, 2007
    9,519
    1
    36
    Female
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    - zoontje was 4 weken oud toen liep manlief met hem tegen de deurpost aan..
    - zoontje was 3 maanden oud toen ik hem te enthousiast vd commode tilde en hij zijn hoofdje stootte aan de plank erboven.
    - ik zwik vaak toch na 30 x nee..
    - hij snoept teveel.. (wil eigenlijk naar 3 x per week, en hij eet nu elke dag een snoepje.
     
  10. Biccy

    Biccy Fanatiek lid

    Jul 28, 2008
    2,056
    14
    38
    Ierland
    Ik wist wel dat het ongezond was, maar ik functioneer echt op koffie... Drink het de hele dag door. Tijdens mijn zwangerschap wel aan de decaf (bah) en ik hoopte op een afkeer, omdat je dat zo vaak hoort. Nou, mijn trek was dus echt gewoon een latte en een muffin. Elke dag :)

    Hij heeft er wel degelijks iets aan overgehouden....
    Als ik niet oplet, steelt hij mijn latte!!!
     
  11. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    Nee ik zat niet eens aan de decaf. Ik wist het ook gewoon echt niet. Ik kreeg notabene tijdens de bevalling ook gewoon een kopje normale koffie van de verpleegsters.
    Maar hier heeft hij er ook niks aan overgehouden hoor. Ja inderdaad, dat hij mijn (zwarte) koffie jat wanneer ik niet kijk. En nog opdrinkt ook.
     
  12. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,195
    16,530
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ik heb heel wat punten:

    Ik mopper teveel op de oudste 2 kinderen( 7 en 9 jaar),geven ze me overigens genoeg redenen toe

    Ik ben niet consequent genoeg.

    Ik laat de jongste weleens thuis wanneer ik de andere 2 kinderen moet ophalen uit school(deed ik indertijd ook al)

    Mijn huis is een zooitje

    Ik snak naar meer tijd voor mezelf

    Mijn jongste heeft zojuist pure chocovlokken gegeten (haha),
    ging per ongeluk.Ik zat zelf brood met chocovlokken te eten en bij het geven van haar brood zat er dus een chocovlok aan en die heeft ze op zitten peuzelen(oepsie)

    De oudste en de middelste zijn allebei weleens van de commode gevallen

    De vinger van mijn oudste heeft weleens door mij toedoen tussen de deur gezeten (oepsie)

    Ik heb mijn oudste 2 kinderen weleens een pets om hun oren gegeven na het zoveelste incident.

    Er zijn genoeg minpunten maar ik kan wel zeggen dat er ook meer dan genoeg pluspunten zijn haha,We zijn net echte mensen moet je maar denken.
     
  13. MamavanEL

    MamavanEL Niet meer actief

    - Lang potjes gegeven (nu eet ze al maanden met de pot mee)
    - Kan af en toe slecht tegen haar huilen (ze is een huilbaby geweest)
    - TV staat hier regelmatig aan

    Dat was het wel eigenlijk ;)

    Vind trouwens dat je geen slechtere moeder bent met fv.
    Roken... tja daar zal ik maar wijs mijn mond over houden.
     
  14. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    Nov 11, 2012
    3,720
    90
    48
    Almere
    Ik ben nog geen eens moeder en ben nu al dingen aan het plannen om te doen nadat de baby is geboren (weekendje weg en avondjes uit).

    zou graag zeker 1x in de maand iets leuks gaan doen met mn man als de baby er is, gewoon alleen hij en ik of samen met vrienden ofzo maar er wordt nou al raar naar me gekeken..

    dat wordt wat straks, slechtste moeder van het jaar award^^.

    en voor de andere niet perfecte moeders,,

    de perfectie zit hem naar mijn mening in de non perfectie. dat toont een stukje menselijkheid:).
     
  15. Melief

    Melief Niet meer actief

    Ik heb vannacht zitten huilen tijdens de voeding. Ben nog steeds niet goed hersteld vd zware bevalling en uitgeput...
     
  16. ladys1987

    ladys1987 Fanatiek lid

    Jan 24, 2009
    1,522
    0
    0
    Flevoland
    Ik ben niet altijd discreet....
    Geef dochter wel koek en snoep..favo woordje is nu 'ijs'
    Schreeuw soms als ik boos ben....
    Dochter is wel eens op het kdv terwijl ik thuis ben ( heb k me lang schuldig gevoeld maarja is soms ook wel even lekker)
     
  17. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Vind je het gek meis, het is 2 weken geleden! Komt allemaal goed, en hierdoor ben jij geen slechte mams, knuffel voor jou :)
     
  18. Carlien

    Carlien Fanatiek lid

    Feb 23, 2010
    2,133
    1
    36
    Twente
    - gerookt tijdens de zwangerschap (is slecht! i no!)
    - anderhalf jaar borstvoeding gegeven (je wilt niet weten hoeveel commentaar ik het laatste half jaar heb gehad..)
    - heel veel potjes gegeven, kwam beter uit (ik wist trouwens niet dat potjes slecht zijn?)
    - 2x uit bed gevallen
    - ik wordt niet wakker als ze huilt (alleen als ze ziek is of er wat anders echt is, dus mijn instinct werkt wel ofzo..) Mijn man wordt trouwens wel wakker..
    - Ze heeft een stukje glazen kerstbal opgegeten, wij de huisarts in paniek opgebelt.. Vraagt hij alleen of ze wel goed heeft gekauwd??;) En dat we de luier in de gaten moesten houden op bloed.. Echt wat hebben we in spanning gezeten een paar dagen.. Maar is allemaal goed gekomen gelukkig..
    - We zijn haar laatst kwijt geweest in de supermarkt, dat was helemaal grote paniek.. Wij overal zoeken, blijkt ze in het speelhoekje te zitten..:cool:;)
    - De tv staat teveel aan..
    - etc. etc.

    En hier heeft mama ook wel eens een baaldag, wat ze dan gelijk door geeft, waardoor de kleine meid extra vervelend is! Ze ruiken het gewoon.. haha;)

    Maar gelukkig niet zo vaak.. En hier meestal gewoon een liefdevolle mama, met redelijk veel geduld en tijd voor de kleine meid!

    Groetjes,
    Carlien
     
  19. DeBJjJ

    DeBJjJ Fanatiek lid

    May 13, 2012
    1,050
    0
    0
    thuismoeder/Post
    oldenzaal
    soms is het ook even mamma tijd he! , kan je weer even lekker opladen , soms zijn kinderen echt niet makkelijk!;)
     
  20. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Oja en Sylvano gaat regelmatig slapen bij oma zeker om de week, omdat ik nog veel doe met vriend samen en omdat Sylvano echt strontvervelend is de laatste tijd :(
     

Share This Page