Waarschijnlijk wel. Ligt er aan of we eerst nog naar mijn schoonouders gaan. Anders gaan we in Houten.
Aha, kom zelf uit w'veen dus wij gaan naar zoetermeer ben heel erg benieuwd hoe ze het zal vinden! @ts, mooi dat het geslaagd was!
het is door het aparte baby/peuter gedeelte prima met een kleine te doen hoor!!! wij gaan al vanaf dat onze oudste 1 jaar is hij vindt het heerlijk.
beetje late reactie want je bent al geweest haha Maar ik heb er gewerkt(kort) en is zeker te doen met een 1jarige die overal aan kan staan. Het leukste vinden ze waarschijnlijk die ballen en die liggen werkelijk overal dus heerlijk genieten voor zo'n kleine. Ik ben echter zelf nog niet geweest, misschien moet ik dat maar is keer gaan doen binnekort. Kan manlief denk ik wel overhalen om misschien vanmiddag te gaan
wij zijn er een 2 weken gelden geweest...(clubje van de zwangerschapsgym) Voor ondernemende kindjes is t wel grappig, maar dan moet je er zelf achteraan.. anders zitten ze zo in de ballenbak.. Ik vond t nu nog niet zo leuk...
Ik kom er regelmatig sinds dat mijn dochtertje 11 maanden is (toen liep ze nog niet). Echt hardstikke leuk!! De entree is maar 6 euro en je betaald alleen voor het kind dus echt een risico loop je niet Ik zou je wel aanraden onder schooltijd te gaan, dan is het superrustig en zijn er geen grote kinderen.
mag je wel een flesje melk meenemen van thuis voor de kleine? zie dat je helemaal geen eten en drinken mag meenemen... Groetjes Claudia
Mijn dochter vond het pas leuk vanaf het moment dat ze kon lopen. We zijn er weleens geweest toen ze alleen nog kon kruipen maar dat vond ze niks. Nu was ze ook niet zo'n klim en klauteraar dus dat scheelt
Claudia, gewoon zelf flesje meenemen, zeg je maar dat het speciale voeding is als ze ernaar vragen, maar vaak boeid het ze uiteindelijk toch niet. het gaat meer om hele gezinnen die dan hun eigen broodjes en chippies en pakjes drinken meenemen. voor een 1jarige moet het niet uitmaken
Ik had dit ook en heb toen gemailed naar ze. Maar het is geen probleem babyvoeding mag gewoon mee. Ook limonade e.d. kan je meenemen.
oke fijn! gaat me er niet om dat ik het daar niet wil kopen maar heb gewoon liever haar eigen dingetjes!
Wij hebben de kleintjes daar stuk voor stuk hun fruit en drinken gegeven.. Zelf hebben we wel wat genomen wat daar te koop is..
Nou we zijn vandaag geweest en meneer heeft zijn ogen uitgekeken. Er zat weinig beweging in omdat hij te druk was met rondkijken . De ballenbak vond hij prachtig! Volgende keer gaan we als de schoolvakantie afgelopen is en het minder druk is. Wij hebben Aaron trouwens gewoon zijn eigen drinken en eten gegeven. Zelf hebben we wel van daar gegeten en gedronken.
mooi dat aaron het zo leuk vond Ik wilde ook vandaga gaan maar manlief denkt dat damian er te jong voor is omdat hij nog niet loopt, en ziet dus het nut er niet van in.... 'hij kan thuis ook kruipen achter de ballen aan' zegt ie dan
Wij zijn vandaag ook geweest maar wat een drukte, echt te druk opt gedeelte tot 5 jaar liepen gewoon grote kinderen, Julian vond het wel leuk al werd ie wel omver gelopen door de grotere kinderen en het was er heel erg warm!! Waren in houten.
ik had die kinderen mooi even aangesproken. het is speciaal een ruimte voor kleine kinderen, daar hebben ze met een hogere leeftijd niks te zoeken dus op move