Wie heeft een Bambino buggy drager? Hoe bevalt deze? Kun je 'm op iedere fiets bevestigen, en is de buggy makkelijk vast te maken?
Heb geen ervaring ermee, maar was ook aan het kijken voor een buggy drager voor de fiets. Ik kwam alleen tegen dat de Bambino buggy houder maar voor buggy's t/m 4 kilo is. Mijn buggy is 6.5 kilo, dus niet geschikt hiervoor. Weet niet of je daar rekening mee hebt gehouden?
Oke, bedankt voor je reactie! Ik heb nog geen buggy, ben wel op zoek, en ook naar een drager dus. Maar dat is zeker iets om rekening mee te houden, bedankt voor de tip!
Hoi, Wij hebben de bambino buggydrager. Hij lag eens in de bak van 50% dus kon m toen voor 5,-niet laten liggen! Hij was makkelijk te monteren. We hebben een fiets met dikke stangen als bagagedrager en hebben een stukje wel een beetje uigebogen omdat ik er perse rubber tussen wilde hebben tegen beschadigen van de verf. Onze buggy is ook zwaarder dan 4 kilo maar gaat prima. Je hangt hem er op en zet m met een bandje bovenaan vast...supersimpel. Nu gebruiken we hem echt niet elke week dus vind een duurder ding dan gewoon zonde.