Ben ik zwanger?

Discussion in 'Zwanger worden' started by ShannenHMTA, Oct 29, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ShannenHMTA

    May 18, 2018
    98
    80
    18
    Female
    Kapster
    Hoi allemaal,

    Ik ben 21-06 bevallen van een zoontje. Ik heb een hele makkelijke bevalling gehad met ook maar uiteindelijk 1 hechting.. en anderhalve week na mijn bevalling had ik al weer de behoefte aan seks.

    Wij hebben toen (stom) onveilig seks gehad, meerdere keren. ( Gevalletje oeps, het kwam er van en geen condooms in huis ) en ben na ongeveer 6 weken na de bevalling begonnen met anticonceptie. Ik heb toen nog een zwangerschapstest gedaan en deze was negatief.

    Echter is het zo dat ik wel gewoon dmv mijn anticonceptie menstrueer.. ( en ik weet dat dit medisch is en dus geen echte cyclus is) maar ik voel sinds ongeveer een week, anderhalve week een gevoel in mijn buik wat soms lijkt op het beginnende getrappel van een baby.

    Aangezien ik een buikgriepje gehad heb zouden het uiteraard ook gewoon mijn darmen kunnen zijn.. maar ik vind het gevoel er zo erg op lijken dat het mij onzeker maakt. Ik heb een test gedaan (predictor) en deze was gewoon negatief. Maar ik weet ook dat je na een langere termijn niet meer positief kunt testen.

    Ik denk zelf dat de kans dat ik zwanger ben relatief klein is.. maar het zou natuurlijk wel kunnen. Als ik dat gevoel in mijn buik niet had dan zou ik ook vastbesloten zijn en zeker weten het gevoel hebben dat het niet zo is. Maar het gevoel maakt mij enorm onzeker.

    Ik weet dat een telefoontje richting de verloskundige zo gemaakt is.. maar ik wou even jullie meningen horen voor ik zou gaan bellen en misschien overkom als een debiel

    Wat denken jullie? Zou het kunnen?

    Shannen
     
  2. Want2beAmom

    Want2beAmom Fanatiek lid

    Feb 9, 2018
    1,088
    668
    113
    Female
    Gefeliciteerd met de geboorte!

    Ik denk niet dat je zwanger bent, maar dat je wandelende darmen hebt die zich evt verplaatsen. Heb ooit vernomen dat dit het zelfde gevoel kan geven. Als je 2 keer getest hebt en 2 keer negatief zou ik er ook van uitgaan dat je niet zwanger bent.
     
    Leraje likes this.
  3. Vame

    Vame Fanatiek lid

    Jan 7, 2019
    1,021
    1,354
    113
    Female
    Ik denk ook niet dat je zwanger bent. Ik las laatst ergens dat je de hele zwangerschap positief zou testen... Dat je lijntje mss wel minder wordt (dmv hook effect) maar wel aanwezig blijft...
     
  4. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,089
    17,070
    113
    Dit ja. Dus negatieve test = niet zwanger.
     
  5. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    Dec 4, 2012
    10,846
    4,213
    113
    Female
    Zuid Holland
    Ik denk niet dat je zwanger bent!
     
  6. bozoe

    bozoe VIP lid

    Jul 9, 2014
    5,480
    5,839
    113
    Je test ook later in je zwangerschap nog positief. HCG blijft gewoon aanwezig in je lijf gedurende de hele zwangerschap. Je krijgt alleen dan misschien een minder knallende test door het hook-effect. Ik denk dat het gewoon je darmen zijn, ik heb het na mijn zwangerschappen ook duidelijker.
     
  7. Tuttebelleke

    Tuttebelleke Fanatiek lid

    May 19, 2017
    3,606
    4,021
    113
    Female
    In de maanden na mijn bevalling heb ik ook nog vaak het gevoel van een trappelende baby in mijn buik gehad, dat ik ook af en toe ging twijfelen. Het waren gewoon mijn darmen en inmiddels heb ik dat gevoel al lang niet meer.
     
  8. ShannenHMTA

    May 18, 2018
    98
    80
    18
    Female
    Kapster
    Dankjewel voor al jullie reacties!
    Fijn dat enkele van jullie dit herkennen. Ik voel mijzelf niet zwanger en heb verder ook geen symptomen, al had ik dit ook niet bij mijn laatste zwangerschap. Toch stelt dit mij gerust, en ik kijk het even aan! Mocht het gevoel sterker worden kan ik alsnog naar de vk.
     

Share This Page