Bijtring

Discussion in 'Baby en dreumes' started by PandaBeertje, Dec 8, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. PandaBeertje

    PandaBeertje Fanatiek lid

    Nov 19, 2015
    1,681
    4
    38
    Female
    Hallo clubleden,

    Mijn dochter van 16 maanden heeft al veel tanden. Volgens mij heeft ze onder nu alle tanden en 2 of 4 kiezen en boven 2 tanden en 2 of 4 kiezen. .maar nou krijgt ze ergens nog wat door en nou vond ze het bij mijn zus heerlijk om op zo'n zachte bijtring te kauwen, met dat vloeistof erin. Nou heb ik die sinds zij tanden kreeg weggedaan omdat ik bang ben dat ze ze kapot bij, en aan een harde bijtring begonnen maar die vind ze niet fijn.
    Nou is mijn vraag, kan ze nu gewoon zo'n zachte bijtring?

    Liefs, PandaBeertje
     
  2. Uuz

    Uuz VIP lid

    Dec 8, 2014
    6,241
    818
    113
    geen idee. je hebt ook zachte bijtringen van rubber. Van sophie de giraf b.v., de versie voor hele jonge babies is vrij zacht.
     
  3. PandaBeertje

    PandaBeertje Fanatiek lid

    Nov 19, 2015
    1,681
    4
    38
    Female
    Volgens mij zijn dit gewoon de hema bijtringen enzo die ik heb
     
  4. Uuz

    Uuz VIP lid

    Dec 8, 2014
    6,241
    818
    113
    In die rubberen zit geen vloeistof, maar lucht. Dus kunnen ze niet lekbijten. Maar ik kan me eigenlijk niet voorstellen dat je andere ringen zo snel doorbijt.
     
  5. piccolina

    piccolina VIP lid

    Mar 5, 2012
    7,199
    5
    0
    Er zijn ringen met vloeistof gewoon water is dat
    En doorbijten is niet makkelijk maar huh 16mnf bijtring? Volgens bij is is iets meer voor babys voorgeieriteerde tandvlees.
     
  6. PandaBeertje

    PandaBeertje Fanatiek lid

    Nov 19, 2015
    1,681
    4
    38
    Female
    Naja ze vind het heerlijk om erop te bijten omdat ze doorkomende tanden had,daarvoor gebruik je bijtringen.
     

Share This Page