Blackberry Bold 9700 Smartphone

Discussion in 'De lounge' started by Lisszy, Jun 18, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    May 27, 2008
    2,602
    6
    38
    Female
    Hihi!


    Ik heb vandaag mijn abonnement verlengt en heb daarbij de BB Bold 9700 besteld!! Volgens meisje bij T-mobile was de levertijd 2 werkdagen. Ik kan niet wachten!! :D
    Mijn huidige telefoon kan ik bijna niet meer mee bellen omdat ons meisje 'm zo lekker vindt... :D;)

    Heeft heeft deze phone nog meer? hebben jullie tips en trucs (ben namelijk echt een leek... :)) en las dat begin dit jaar levertijd weken was (ookal zeiden ze anders bij de winkels). Is dat nog steeds zo?

    Oh, heb een t-mobile internet abonnement speciaal voor de BB erbij, kan ik dan overal op enzo?

    Dank!!
     
  2. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Er zijn wel echt veel slechte dingen in het nieuws geweest over T-mobile en smartphones. Ik zie dit ook in mijn omgeving. Ik had je T-mobile niet aangeraden.. Het internet heeft (bijna) nooit bereik en 4 mensen hebben in mijn omgeving al een klacht ingediend en van T-mobile 2maanden gratis internet gekregen voor het ongemak.

    Ik heb deze telefoon ook, en het is echt een heerlijke telefoon. Echt een aanrader!

    Edit:
    Netwerkprobleem T-Mobile door smartphones | nu.nl/gadgets | Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

    T-Mobile compenseert smartphoneklanten | nu.nl/internet | Het laatste nieuws het eerst op nu.nl
     
  3. Mikki77

    Mikki77 VIP lid

    Nov 17, 2007
    5,698
    0
    36
    Noord-Holland
    Ik heb ook een BB Bold, en ik zit ook bij T-Mobile.
    Als je eenmaal een blackberry hebt wil je nooooooit meer iets anders :D

    Met dat internetabonnement kan je inderdaad gewoon overal op internet (afhankelijk van de ontvangst op de plek waar je bent), maar ik moet wel zeggen dat de ontvangst met T-Mobile niet altijd even goed is. Mijn vriend heeft dezelfde telefoon, maar die zit bij Vodafone, en zijn internet gaat iets sneller.

    Maar verder....geweldig! Het pingen heeft bij ons eigenlijk het sms'en helemaal vervangen, omdat het gratis is (kan uiteraard alleen met mensen die ook een BB hebben).
    Verder heb ik mijn hyves account gekoppeld aan mijn telefoon, zodat ik o.a. alle www's van mijn vrienden kan lezen. Ook mijn e-mail is gekoppeld aan mijn telefoon, en elke keer als ik een e-mail krijg, krijg ik een melding en kan ik het lezen op mijn mobiel.
    Ook twitter heb ik aan mijn mobiel gekoppeld via een speciale applicatie, dus ik heb de hele dag het laatste nieuws op mijn mobiel (vind ik zelf erg handig als nieuwsfreak zijnde).

    Een tip: via het internet op je BB zoeken naar App World, en dat programma downloaden op je mobiel. Via dit programma kun je dan weer allerlei applicaties (= handige programmaatjes) downloaden, en ook heel veel thema's om je bureaublad te 'pimpen'.

    Tis erg leuk speelgoed :)
     
  4. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    En inderdaad als je een Blackberry hebt, wil je nooit meer iets anders :D

    Blackberry App World is een goede! Je kan je hyves, facebook en twitter aan je blackberry voegen. Zodat je ook bericht krijgt als je daar een berichtje krijgt.

    En je hebt een site waar je je email in kan stellen (die van Tmobile weet ik niet, doordat ik Vodafone heb) zodat je je mails ook op je Blackberry krijgt.

    Heerlijke telefoon :D
     
  5. Mikki77

    Mikki77 VIP lid

    Nov 17, 2007
    5,698
    0
    36
    Noord-Holland
    Bij de blackberry is het feit dat je ermee kan bellen eigenlijk een bijzaak :D
     
  6. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Ja, ik en mijn vriend hebben 'm destijds genomen (toen nog de oude bold) om onze telefoonrekeningen te verlagen. We woonde toen nog niet samen en het was voor ons echt een uitvinding! Nog steeds ben ik gek op mijn Blackberry;)
     
  7. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    May 27, 2008
    2,602
    6
    38
    Female
    Meiden dank!!

    Ik wil 'm nu!!!:D

    Ik had al T-mobile en kon mijn abonnement verlengen. Eigenlijk al heel lang, wel eens een uitstapje naar kpn gemaakt maar toch weer terug naar T-mobile. Qua bereik met bellen is het altijd prima, hoop dat de problemen met internet bij T-mobile opgelost zijn...;)

    Maar ik moet dus soort applicaties donwloaden om er dingen op te kunnen? staat dat ook in de handleiding?
     
  8. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Die staan niet in de handleiding. Maar als je alleen al Blackberry App World download, kan je alle applicaties daar al in vinden!
    Je moet gewoon in je telefoon op internet. Naar Google! Dan typ je Blackberry App World en dan komt ie gelijk! Dan kan je hem downloaden. Als je hem hebt wil ik je wel verder helpen hoor!
     
  9. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    ik heb ook de bold 9700 maar dan van kpn en ben er superblij mee. werkt goed nergens geen problemen mee. super leuke en handige telefoon.
    ik heb ook sinds kort dus ik je nog niet echt wegwijs maken. zwlf uitvogelen is altijd het leukste.
     
  10. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Hier nog een tevreden gebruikster!!

    Ik wil echt nooit meer wat anders dan een blackberry, werkt superfijn! Ik heb niet echt veel dingen gedownload ofzo (daar ben ik niet zo van), maar ik maak wel superveel gebruik van 't mailen en internet (forummen ;)).

    Alvast veel plezier ermee! Het is juist zo leuk om alles uit te vogelen!
     
  11. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    May 27, 2008
    2,602
    6
    38
    Female
    Ja, nou kan ook niet wachten met dat uitvogelen!

    @Bloem
    Dat onthoud ik! Als het me niet lukt, pb ik je even! :)

    De meiden die 'm nog niet zo lang hebben: moesten jullie lang wachten voordat je 'm in huis had?
     
  12. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Zwangerschapspagina doet het in ieder geval erg goed bij mij :D
     
  13. Mikki77

    Mikki77 VIP lid

    Nov 17, 2007
    5,698
    0
    36
    Noord-Holland
    Nee, duurde een paar dagen (ik heb hem nu een maand of 2).
     
  14. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    Jan 12, 2010
    3,872
    0
    0
    ik heb ook de blackberry ideaaaaal lekker stiekum op me werk ff snel internetten enz.....ik heb het van kpn en altijd onbeperkt internet heerlijk
     
  15. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    May 27, 2008
    2,602
    6
    38
    Female
    @Bloem
    En dat is heeel erg belangrijk!!:D

    @Mikki
    Hoop dan dat ik 'm dinsdag heb!

    Krijg je er ook zo'n lederen hoesje bij? Ik weet, ik zie het allemaal vanzelf maar ben zo benieuwd!!:D
     
  16. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Ja in de doos zit een lederenhoesje :D
    Maar ik vind het echt een lelijk ding, maar dat is natuurlijk mijn mening :D
     
  17. sannnniee

    sannnniee Fanatiek lid

    Jul 17, 2007
    2,133
    0
    0
    ...
    noord brabant
    ik wil ook echt noooooooit meeer zonder mij bb we zijn onafscheidelijk :D:D
     
  18. djara

    djara Fanatiek lid

    Apr 12, 2005
    2,675
    0
    36
    begeleidster
    makkum (fr)
    Ik heb m ook! ben gewoon getrouwd met de BB. Super toestel!

    alleen een vraagje voor de medegebruikers. In de appworld kun je diverse radiostations downloaden, ik heb er al meerdere geprobeerd, en vind niet echt 1 waar ik van zeg; jah, das een goeie.... wie heeft er een goeie tip voor me?

    en het zelfde verhaal met het weerstation.. welke??

    Apps die ik heb:

    Shazam. (errug leuk!)
    player for youtube
    translator
    en nog wat spelletjes.

    welke apps hebben julie nog? welke zijn aanraders.
     
  19. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Djara die radioapps heb ik ook geprobeerd, wel een stuk of vijf. Maar niets deed het goed.. Dus heb geen één radio app op mijn Blackberry nu..
     
  20. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    &het weer kijk ik gewoon online van de KNMI site :D
     

Share This Page