Eigenlijk alle ingrediënten aanwezig hier om in een ongelofelijke pestbui te zijn (hitte + ziek, 2 dingen waar ik normaal echt heel slecht op ga) maar ik voel eigenlijk vooral veel dankbaarheid en geluk voor de ‘kleine’ dingen momenteel. Tijd voor wat meer positiviteit en liefde in het leven
Oh misschien dan toch wel opties. Ik ook zorg en welzijn. Heb een SPH diploma van origine, gewerkt in de gehandicaptenzorg, maar nu omgeschoold en personeelsmanagement gestudeerd en wel nog steeds in gehandicaptenzorg. Maar dan nu een staffunctie dus. Zou dat dan nog kunnen?
Mijn 2 nichtjes komen zo bij ons zwemmen, gezelligheid met de kids en watermeloen en veel ijsjes gok ik
Ja hoor. Dan kan je bijvoorbeeld Maatschappelijke zorg op het mbo geven. Je kunt dan een pdgtraject van 1,5 jaar doen. Dan krijg je een certificaat waarmee je les kunt geven op het mbo.
Dat vandaag toch met blijdschap geeindigd is... wat-een-dag De afgebroken sleutel uit het slot weten te krijgen (en gelijk nieuwe sleutels bij kunnen maken op de maandag (niet alles is dan open)) De airco alsnog te pakken kunnen krijgen, wat een soap serie was dat... <3 mijn sterke man (ding is niet te tillen!!!) Schoonmoeder goed door de operatie gekomen Gezellige middag met G (hitteverlof) met een lekkere fruitsalade Alle was is weg en droog Tablet is binnengekomen en werkt Heerlijk gekroeld met mn kleine prins Klant nog kunnen helpen met een vaag probleem Airco kunnen laten testdraaien met een mcguyver opstelling want onze afvoerpijp is tóch net weer een andere maat als die van mn moeder (en die heeft hetzelfde merk, zelfde serie, maar lager vermogen)... Is mn onproductieve, chaotisch, gespannen dag met een vre-se-lijke ochtendspits ellende toch nog met veel blije momentjes geeindigd. En een memorabel leerpunt voor G: zwaartekracht bestaat ook nog, al leerde ze dat met een watermeloen in de winkel... Oh wat baalde ze, en nog wel het meest dat hij daardoor de vuilbak in moest (verspilling) en dat die lieve mevrouw (medewerker) nu moest dweilen, dat wilde zij doen ipv iemand anders extra werk geven. Vond ze oneerlijk en zielig voor die mevrouw. <3 Maar als ze 14 was mocht ze komen solliciteren. Kind helemaal euforisch ECHT WAAR??? YES!!! Maar waarom dán pas, dat duurt nog zoooooo lang. (de wil om te werken hoef ik me geloof ik even geen zorgen over te maken, totdat ze dr uurloon hoort dan )
Wil ik net zeggen, als ze beginnen is het niet veel maar goed we moeten allemaal onderaan beginnen. Mijn dochter is 19 jaar en die verdient inmiddels best wel aardig bij de Jumbo, nu is zij wel leiding kassa, bhv 'er en is ze ingewerkt om de kassa aan het einde van de dag te tellen maar die blijft daar voorlopig werken totdat ze haar studie heeft afgerond.
De jeugdlonen zijn de laatste jaren hard gestegen. Onze oudste is 25 en zij heeft als bijbaantje gewerkt bij hetzelfde bedrijf waar onze zoon van 22 nu ook werkt. Als ik kijk wat zij als loon had toen en wat zijn loon nu is. Dat is echt een wereld van verschil.
Het is vaak voor die leeftijd ook gewoon prima qua loon. Dochter was er toen iniedergeval erg blij mee omdat het veel meer verdiende dan de krantenwijk