Blijft dit nou zo?!

Discussion in 'De lounge' started by SandraK, May 30, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SandraK

    SandraK Fanatiek lid

    May 29, 2006
    3,282
    1
    0
    Aan het IJselmeer....
    Zuid-Afrikaanse baby gered uit uitwerpselenput
    Uitgegeven: 30 mei 2007 13:55

    JOHANNESBURG - De Zuid-Afrikaanse politie heeft een pasgeboren jongetje gered uit een anderhalve diepe meter put vol uitwerpsel in een latrine in Pietermaritzburg.

    Het kind werd volgens Zuid-Afrikaanse media direct na de geboorte in het gat gegooid. Het verbleef er een hele dag voordat het jongetje -onder de maden- kon worden gered.



    Het incident is door Zuid-Afrikaanse media omschreven als "horror" en "beschamend". De 23-jarige moeder van het kind is achterhaald. Ze is aangeklaagd wegens poging tot moord.
     
  2. Saona

    Saona Fanatiek lid

    Jun 24, 2006
    4,529
    640
    113
    Afschuwelijk, en een wonder dat zo'n kindje nog leeft... terwijl een ander kindje overlijdt in een auto... Ik kan maar niet begrijpen dat mensen zoiets kunnen doen, dan moet je wel of heel erg ziek zijn, of heel erg in de war :(
     
  3. Niet meer actief

    jeetje zeg
    het is ook overal wat he
    is het niet in de auto dan is het wel in een put
    waarom doen mensen toch zoiets :cry: :cry:
    geef het dan ter adoptie op dan maak je er nog andere blij mee
     
  4. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Ja idd. ik kan hier ook niet met mijn hoofd bij. is zeker een wonder dat het kindje het heeft overleefd.

    Liefs kaatje
     
  5. AnneLiesje

    AnneLiesje Fanatiek lid

    Dec 4, 2006
    3,241
    0
    0
    Ik zit hier gewoon met tranen in mijn ogen van al die nare berichten.
    Hoe halen mensen het in hun hoofd, zo'n onschuldig babietje, ben normaal heel vredelievend maar voor zulke mensen...grrrrrrr
    (zo dat gaat goed met die hormoontjes, krijg er moord neigingen van ;) )
     
  6. Yentl

    Yentl Fanatiek lid

    Aug 30, 2006
    2,445
    0
    0
    Culemborg
    :confused: Jeetje wat erg zeg!Zeker wonderbaarlijk dat het kindje nog leeft!

    Liefs,Claudia
     
  7. Niet meer actief

    ja of niet dan? Dat kindje heeft vast en zeker een beschermengeltje boven zijn hoofd!

    xxx Randy
     
  8. mvamberenkeenan

    mvamberenkeenan Fanatiek lid

    Mar 29, 2007
    3,135
    0
    0
    Assistent-aangiftemedewerkster
    Assendelft
    Tsjonge jonge jonge het gaat inderdaad gewoon maar door :evil: :evil: :evil:
     
  9. tam27

    tam27 Fanatiek lid

    Aug 6, 2005
    3,173
    1
    38
    verpleegster
    Zuid-Holland
    Gadverdamme, dit is echt verschrikkelijk, arm kind :cry:
     
  10. liesje37

    liesje37 Bekend lid

    Jan 20, 2007
    523
    1
    0
    huisvrouw, schoonheidsspecialiste
    nijmegen
    :confused: verschrikkelijk :evil:
     
  11. noura

    noura VIP lid

    Apr 27, 2006
    8,819
    0
    0
    kwaad word je hier van
     
  12. Meliske

    Meliske VIP lid

    May 29, 2006
    7,731
    0
    36
    NL
    word hier zo gruwelijk boos van.

    Er lopen zoveel mensen rond die ontzettend graag een kindje willen, maar niet kunnen krijgen.
    En daar loopt zo'n mafkees die haar kind gewoon "weg gooit".

    Afmaken die vrouw!
     
  13. Belle

    Belle Fanatiek lid

    Nov 7, 2005
    1,380
    1
    0
    Verpleegkundige, columniste
    Amsterdam
    Stel je voor... Je bent 23 en je woont in een wijk die is opgebouwd uit golfplaat en stukken hout. Er is zelfs geen riolering. Je ouders zijn al lang geleden overleden en je twee zussen hebben aids. Zelf ben je het afgelopen jaar een keer door drie mannen tegelijk verkracht, en sindsdien leef je in angst: Zou jij ook aids krijgen? Je kunt het niet testen, want de dokter heeft geld en geen tijd om zich met jou bezig te houden terwijl er om je heen dagelijks mensen overlijden, jonge mensen. En dan blijk je ook nog eens zwanger te zijn. Je hebt geen idee wie de vader is, en gedurende de hele zwangerschap spookt het door je hoofd: Als ik maar niet ziek word. Als ik maar niet ziek word. En als dan eindelijk je kind geboren wordt, in een hutje, met de hulp van je doodzieke zus, dan schrik je zo verschrikkelijk van het bloed, dat je niet weet wat je moet doen. Je strompelt naar de latrines met het bebloede kind onder je arm...

    Ik zeg niet dat het zo gegaan is, lieve vrouwen, maar zo zou het kunnen gaan. Zuid-Afrika is een land in chaos en vooral de arme, zwarte bevolking leeft er nog veel te vaak onder erbarmelijke omstandigheden. En dan kun je vreselijk boos worden omdat er misschien soms eens een moeder in paniek haar kind weggooit, maar word liever boos omdat het zo oneerlijk verdeeld is in de wereld.

    Belle, zelf ongewenst kinderloos, maar wil het toch even voor die moeder opnemen.
     
  14. vosje2000

    vosje2000 Fanatiek lid

    May 28, 2007
    3,777
    1
    0
    Thuismama en vrijwilligster voor diverse organisat
    ZELFS in zo'n gevallen kun je (als je een redelijk verstandig mens bent) toch zeker wel andere dingen bedenken als je kind in een berg stront te gooien.
     
  15. Anabella

    Anabella Fanatiek lid

    Feb 2, 2006
    2,742
    1
    0
    Misschien was ze wel zwakzinnig.
     
  16. Beccaatje

    Beccaatje Fanatiek lid

    Mar 29, 2007
    2,958
    0
    0
    Net als aan iedere medaille zit ook aan dit verhaal een andere kant. Na de eerste primaire reacties te hebben gelezen vond ik dit wel een goeie.
    Tuurlijk, een berg stront is niet de plek om zo'n kindje achter te laten, maar als ze inderdaad in een township woont dan is het maar de vraag waar dan wel?
    Aan de andere kant, wellicht leest madonna dit krantenartikel en adopteerd het arme kind. Komt het tohc nog goed.
     

Share This Page