bloedverlies pijn na seks

Discussion in 'Zwangerschap' started by pattyxx, Aug 11, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pattyxx

    pattyxx Actief lid

    Dec 12, 2014
    130
    0
    0
    Hallo

    Ik heb gister avond nog seks gehad met mijn partner in het begin voelde het fijn na een tijdje kreeg ik steeds meer last van pijn in me buik.
    En zijn erna ook gestopt nu had ik een beetje bruin bloedverlies en nog steeds voelt het allemaal wat pijnlijk aan in me buik en me baarmoeder ook wat steekjes van onder en me buik voelt meer gespannen als anders
    Herkent iemand dit moet ik me zorgen maken?
    Ik moet vanmiddag om 17:00 ook bij de verloskundige zijn
     
  2. Nova1984

    Nova1984 Actief lid

    Jul 31, 2015
    402
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heb dat ook 3 x gehad,maar was rood..gewoon direct erna,zonder pijn verder en daar bleef het ook bij
    Maar je schrikt toch effe! Maar had het toen even opgezocht en komt vaker voor. Het bloeden moet natuurlijk niet aanhouden..
     
  3. Grietjenb

    Grietjenb Niet meer actief

    Er wordt gezegd dat sex ook de bevalling op gang kan helpen. Als ik dan zie hoe ver je zwanger bent kan ik me voorstellen dat je buik er op reageert. Wie weet is het gewoon een voorbode van de bevalling.
    Even vanmiddag er over hebben met de VK.
     
  4. Vita Rose

    Vita Rose Fanatiek lid

    Aug 6, 2015
    1,047
    34
    48
    Female
    Hier paar uur na vrijpartij bevalling begonnen 😀. Seks (en sperma) kunnen idd trigger zijn aan het einde van je zwangerschap. Succes!
     
  5. Kola

    Kola Bekend lid

    Feb 3, 2015
    604
    0
    0
    Zou idd heel goed de bevalling hebben opgewekt! Hopelijk hoef je vanmiddag niet eens meer naar de vk maar komt ze bij jou ;)
     
  6. Acem

    Acem Fanatiek lid

    May 6, 2010
    1,587
    8
    38
    Brabant
    Wij zondag weer eens actief geweest, maar helaas gebeurt er bij mij niets wat op een bevalling lijkt!
     

Share This Page