Boerenkool met worst is mijn favoriete eten. Al mijn hele leven. Je kunt me er bijna voor wakker maken, Wij eten straks een ovenschotel. Het recept heb ik hier van een topic gehaald. Echt een heerlijk recept. eetsmakelijk allemaal
oh erg he, wij hebben net tomatensoep met stokbrood gegeten ( die soep uit zak van unox!! geweldig lekker!) Maar heb nu pijn in mijn buik joh, heb te veel gehad...tja en dan lees je boerenkool met spek (ik doe er ook altijd blokjes kaas in) met een hemaworst...dan kan ik niets anders dan te likkebaarden en denken..oooh een klein bordje.....hmmmm
Nee zin aan is waarschijnlijk geen foutje hoor! Misschien moest het zelfs wel 'zin an' zijn. Maar boerenkool met spekkies en rookworst is wel een goed idee idd! Het weer is toch winters, dus waarom ook geen stampot nu??
Hi hi spellingscontrol, moest er wel even om lachen want wij zeggen meestal: doar hek zin an. Kwebbel
Anyway: Boerenkool en andere stamppotten komen er bij ons niet in! Vind ik dus echt verschrikkelijk (en mijn man ook, dus dat komt goed!)
ik heb nog nooit boerenkool gegeten ik ga mijn nederlandse oma maar eens vragen het klaar te maken voor mij!!
Ik heb nooit gezegd dat het ABN is! Als we daar over gaan mekkeren dan kunnen we nog wel even bezig blijven zeg! Ik heb alleen gezegd dat het waarschijnlijk geen foutje was van de TS zoals bosi333 opperde. Misschien beter lezen i.p.v. allemaal dezelfde smilies op een rij te plaatsen?
Nou boodschappen gedaan en.... Vanavond eten wij lekker boerekool met spekkies, kaas en hemaworst!! whoehoe (natuurlijk ook ff een halve worst meteen verorbert )
Hihi, het gaat hier over boerenkool en niet over hoe iemand iets opschrijft toch, dan kan je wel blijven doorgaan!!! Misschien kan je beter degene die het heeft opgeschreven een PB'tje sturen en het aan haar vragen of het dialect is of niet! ?!
Zin aan, is dus blijkbaar dialect, zou niet weten hoe ik het anders moest omschrijven, trek in? Wij zeggen hier, heb ik zin aan, of zin in.
Weet je wat ook lekker is met blokjes oude kaas er in. Mijn vriendin moest niet aan het idee denken maar toch geprobeerd en ze vondt het kei lekker dus misschien een tip. oja met rookworst heerlijk.
Mmmm heerlijk stampotten! Vanavond gaan we lekker stampot andijvie met kaas eten. Jammie ik heb er nu al zin in...