Nou, toch wel rond de 100 euro per week. Met twee volwassenen (waarvan 1 zwanger), 1 kind van twee en drie katten. We moeten eigenlijk veeel rustiger aan gaan doen, maar toch blijft het onze portemonnee uitstromen.. en waar het allemaal aan opgaat? Geen flauw idee!
Ik vind het ook gewoon erg duur allemaal, 2 euro voor 2 speklappen, kom op zeg! En dalijk met de luiers, ik hou mijn hart vast.
Hier ongeveer ook 60 euro per week.. nu 2 hypotheken.. dus we moeten even zuiniger aan doen! Dat 10tje lijkt me ook wel wat!
De afgelopen maanden proberen wij ook rustiger aan te doen met de boodschappen. We gaan altijd naar de aldi kopen daar de meeste spullen die we nodig hebben en daarna de rest bij de jumbo. Voorheen aten we heel vaak van die maaltijdpakketen zoals kipsiam enzo. Nu proberen we zoveel mogelijk aardappelen met groente en een stukje vlees te kopen. Het mooiste is is dat mijn sinds we vaker aardappelen eten zegt; goh wat heb ik lekker gegeten. Je wordt voller van een bord aardappelen met groente en vlees dan van zo`n maaltijd pakket. En het belangrijkste, tis goedkoper. Wij zijn zo nog geen 50,- kwijt voor de boodschappen in de week. Heerlijk!
1x per maand de grote boodschappen we zijn dat 150 euro kwijt daarna ongeveer nog 20euro per week voor verse groente en fruit en 1x per week naar de bakker. Ik denk dat dat wel meevalt. Ik heb het altijd goedkoper kunnen doen maar nu is me vriend al geregeld om boodschappen geweest en kijkt niet zo op de prijs haha dat ik nu kijk op de afschriften dat hij haast 100 euro per week heeft uitgegeven.
Voor 2 man: tussen de 50 en 70 euro per week. Ben benieuwd hoeveel meer dat wordt als straks de kleine er is.... Balen is dat we hier in het dorp maar 1 supermarkt hebben dus echt aanbiedingen vergelijk kunnen we niet.
2 volwassenen, 1 babytje en 2 poezebeesten (ligt eraan naar welke supermarkt we gaan) Goedkoop = 50 euro voor een week Zonder op de centjes te letten = 100 euro voor een week Laatste tijd letten we op de centjes
Wow, hoe doen jullie dat allemaal? Ik zit gemiddeld toch wel minstens aan het dubbele (zo'n 150 euro per week met 2 katten, 2 volwassenen en 1 baby). En vaak ga ik er ruim overheen doordat ik ook nog tussendoor allerlei dingen koop.... Misschien toch maar aan de weekmenu's!
Ik pak haast nooit a-merken. (geen hak, maar eigen merk. Geen campina, maar eigen merk.) Daarnaast let ik op de aanbiedingen. En tja.. verder weet ik het ook niet. M'n katjes hebben whiskas, en ik was met dreft en robijn.. Koop gewoon verse groente en elke avond hebben we vlees erbij..
Hallo, Er is hier wel eens eerder topics over geweest, vind het ook interessant allemaal om mee te lezen. Verbaas mij nog steeds hoe goedkoop de meeste boodschappen kunnen doen. Oke, heb dan wel een huishouden van 1 volwassene en 5 kinderen, waarvan 3 in luiers. Maar toch als ik de luiers weglaat, kom ik nog over die 60 a 70 euro heen. Met met wie mag ik mee op les boodschappen doen? Groetjes Brez
de grot dingen en veel dingen van de aldi zijn goed te eten en drinken. de dingen die ik wel a merk wil hebben halen we gelijk bij de supermarkt om de hoek. en tja op is op klinkt heel hard maar zo is het nu eenmaal. en we halen groente bij de boer en dat scheeld ook want een zak aardappelen van 10 kg voor 2 euro tja das niet duur en daar doen we gewoon 2 weken mee
boodschappen blijven natuurlijk erg gezins gebonden. als je alle basis spullen in huis hebt zoals rijst,suiker,macaronie,kruiden dan kun je best per dag plannen wat je koopt. ik ga vanaf deze week mijn best doen om met 50 euro rond te komen. en dan alles erop en eraan ik zal verslag uitgeven wat ik gekocht heb en hoe duur. ik let op gezond,variatie en lekkers
40 per week met zijn 2en maak week menu`s 1x per week frituren vaak op zondag soep met brood en bijv knakworstjes of eitje erbij eten 3x aardappels per week met groenten en vlees de groente koop ik van die diepvries zakken van c1000 erg lekker en kan per portie nemen wat je eet met zijn 2en uh fruit enzo eten we ook gewoon appels en bananen kiwi`s oja ik drink veel water en mijn vriend wel fris maar dat is ook niet veel. En we snoepen niet zoveel het is dus niet dat ik er veel op let maar hoef gewoon niet meer uit te geven.
Op mijn werk hebben ze weekmenu's en dat werkt echt goed moet ik zeggen ! misschien voor mij ook een goede optie want ik ben ook niet zo zuinig met boodschappen doen. Al neem ik geen extra dingen mee, slechts wat ik nodig heb. En dat zijn altijd vaste producten zeg maar, wissel niet veel van merk. Huismerk vind ik ook prima. Zou echter niet 123 weten hoeveel ik per week uitgeef. Ik koop wel heel veel verse groenten voor de cavia's en dan ook voor mijzelf en m'n vriend, dat tikt best aan.
150 euro per week, voor 2 volwassenen en 1 baby. Maar Milan krijgt nog bv, dus voor hem is het niet zoveel.