150a250 per week. 2 volwassenen en 3 kinderen. Incl alles behalve brood want dat haal ik bij de bakker.
We hadden altijd 550 per maand voor boodschappen, kleding en cadeaus. Maar nu we met 2 volwassenen, 2 kids en 3 katten zijn hebben we iets meer nodig. We zitten nu op 700 per maand. Denk dat we ongeveer 100 per week aan boodschappen zitten. Maar moet wel zeggen dat we niet zo van de a merken zijn, wel meestal vers. Zaterdag is hier patat dag en zondag soep dag.
Wij geven gemiddeld maximaal 100 euro per week uit voor alles. Daarvan is tussen de 40 en 60 euro aan boodschappen vor vijf personen. Het overige is voor andere dingen zoals verzorgingsproducten, kleding, schoenen, huishoudelijke artikelen. Ik lees hier dat er veel wordt weggegooid. Dat doen wij dus niet. Die data op verpakkingen zegt zo weinig. We eten gerust yoghurt een par dagen over de data als het pak nog dicht zit. Vlees in de supermarkt met 50% korting op de datum gaat ook gewoon mee en de vriezer in. Het product kan echt niet bedenken dat vandaag de dag was dat het ineens niet goed meer is. Op alle droge en houdbare producten kijk ik niet eens naar de datum. Dat is echt jaren en jaren houdbaar na de datum die erop staat. Buiten dat het zonde van het geld is erger ik me aan de weggooimaatschappij waarin wij leven. Er wordt zoveel meer geconsumeerd dan we nodig hebben of gebruiken. Overal zien we dat terug in het milieu en klimaat. Iedereen heeft het erover dat we aan het klimaat moeten werken maar ondertussen gaan we er net zo hard mee door. Ons gasverbruik bijvoorbeeld wat afgesloten gaat worden heeft zoveel minder invloed op het milieu dan het bedrijfsleven/industrie. Maar daar hoor je niemand over. Om aan dit bedrag te komen kopen we voornamelijk c merk bij de supermarkt. Dus het basismerk. Niet alles want niet alles is lekker. Ook de Aldi komen we alleen voor bepaalde producten zoals vleeswaren vanwege de ruime keus en lagere prijzen. Veel andere artikelen zijn net zo duur of zelfs duurder dan de gewone supermarkt. Restjes van een maaltijd gaan de koelkast in en gaan de volgende dag op aangevuld met een maaltijd die een persoon uit ons gezin bijvoorbeeld niet lust. Zo hoef je niet dubbel te koken en heeft toch iedereen iets wat hij lekker vind. Zo zijn er nog 100 andere kleine dingen die bij elkaar een grote besparing maken.
Ik woon sinds kort weer in NL en ik dacht het met een budget van 500 euro wel te halen 2 volw en 2 kids. Maar helaas ik zit nu op 600 en dat haal ik ook niet ... We kopen wel alles vers, slager en bakker. En we hebben een erg kleine koelkast zodat je niet een week boodschappen in voren kan halen dus kom nu heel veel vaker bij supermarkt waar dus ook veel meer in mandje vliegt. Is ook wel te merken aan de kilo's zucht
Wij zitten tussen de 50-80 per week. 2 volwassenen een 3jarige een baby en 2 katten. Brood bak ik vaak zelf ( meel vd molen ) groente haal ik of op de markt of in de streekwinkel. We eten geen zuivel en pakjes of zakjes en niet zo veel vlees.
Jahoor, daarom reken ik dit ook per maand uit en houdt ik geen strak budget. Als ik weet dat ik voor 40 euro iets voor 4 maanden heb gekocht, houd ik dat in mijn achterhoofd.
Ik weet het niet precies, omdat ik het nooit bijhoud. Ik denk tussen de €75 en €150 per week. We zijn met twee volwassenen en drie kinderen (eentje nog in de luiers). Bijv met de Hamsterweken koop ik wat meer. Ene keer zit er weer shampoo, luiers en wasmiddel bij.
Hier gaat het momenteel echt op aan buiten-het-lijstje-om-dingen.. Even een bakje kibbeling halen omdat ik toch langs de viswinkel loop, nootjes omdat de kinderen die zo lekker vinden etc. Weggooien doen wij ook niet veel denk ik. Gisteren een pan boerenkool gemaakt en hup 2 porties in de vriezer. Spaghettisaus, soep etc gaat ook allemaal de vriezer in als het over is. Als we dan weinig tijd hebben is dat zo makkelijk. En het is natuurlijk goedkoper en ook gewoon zonde om het weg te gooien als het nog goed is. Maar het is allemaal best weer duurder geworden vind ik. En de broekriem moet hier toch even aan helaas. Dus ik moet echt die dingen niet meer kopen. Ik ga dat deze week volhouden, ben benieuwd hoeveel het me scheelt.
Ik zit nu rond de 85 euro per week. Alleen brood haal ik tussendoor hier bij de Albert Heijn ivm kma van de jongste. Shampoo/zeep/tandpasta haal ik eens per zoveel maanden en koop dan groot in bij een aanbieding van de Kruidvat ofzo. Ik maak elke zondagmiddag een weekmenu en maak aan de hand daarvan een boodschappenlijstje. We zijn doordeweeks met 1 volwassene, 3 kinderen en 2 katten. Mijn man is alleen in het weekend thuis. 1x per week eten we iets uit de vriezer (nasi of soep meestal. Pastasaus ligt hier ook standaard in de vriezer). Als de vriezer leeg is, ben ik iets duurder uit. Dan haal ik alle ingrediënten weer in huis en maak ik weer voor een maand of twee vooruit en vul de vriezer weer aan.
Ik bestel online en probeer onder de €85 te blijven per week. Als mijn man een krat bier wil dan lukt dat niet . Ook een kind in de luiers. Alles bestel ik online ook shampoo en tandpasta. Koopjes ga ik wel weer jagen als de jongste op school zit.
Max €110 voor twee volwassenen en 3 kinderen. Maar ik probeer het echt met €100 te redden. Frisdrank koop ik bijvoorbeeld nooit, vers fruit en groente wel elke week maar dan ook wat in de aanbieding is en bijv de ‘buitenbeentjes’.
300-350€ per maand voor 2 volwassenen en 1 kind. We doen soms online boodschappen, soms in de winkel. Altijd verse groente en fruit en proberen maar 1x/week boodschappen te doen. We kopen weinig vlees, wel vleesvervangende producten.
Misschien wist je dit al hoor.. maar het Blueband brood is melkvrij, maar ook heel goed in te vriezen! Het is ook echt nog lekker wanneer je het ontdooit.
120 euro per week: 2 volwassenen, 1 peuter en een baby. Is inclusief luiers, nutrilon h.a. en billendoekjes. Eten nauwelijks vlees, we vervangers en vis. En zoon drinkt havermelk ipv koemelk.
Klopt, maar ik vind het te duur. De rest lust het namelijk niet. Ik haal nu het witte tijgerbrood uit eigen bakkerij. Het tijgerbrood dat wordt aangeleverd is niet melkvrij.
Gemiddeld denk ik ongeveer 110 euro nu de laatste weken. Voorheen rond de 80, maar nu is t wat ruimer allemaal gelukkig.
Morgen de voorraadkast uitpluizen en een lijst maken van wat ik heb. Ze blijven het hier maar hebben over sneeuw dus ik wil wat voorraad aanleggen. Ik ben afhankelijk van bus en laten bezorgen qua boodschappen. Vorig jaar een week gehad dat er geen doorkomen aan was, kinderen zijn zelfs een week vrij geweest van school. Die week zijn we goed doorgekomen maar nu spreken ze over een langere periode met sneeuw. Dus toch extra bloem halen en gist zodat ik zelf brood kan bakken als het nodig zou zijn. Een paar pakken bewaarmelk ook, waspoeder, wasvezachter, toiletpapier... Ik zal nu dus duurder uitkomen maar hou dan weer over later dus dat heft zichzelf op.
Ja leuk als je er niet door hoeft. Vorig jaar hadden we geluk, in het winkeltje op de hoek hadden ze altijd melk en brood. Maar in de supermarkt die vlakbij school ligt was er al heel snel geen brood en melk meer. Nog nooit zoveel lege schappen gezien toen en het heeft toch nog een paar weken geduurd voor alles weer normaal liep. Daarom dat ik nu toch maar het zekere voor het onzekere neem en ga inslaan. Ook voor de vriezer. Ik heb normaal altijd wel wat extra achter de hand maar nu gaan we echt flink inslaan. We hadden afgesproken dat man een paar spellen zou kopen die hij al een hele tijd wilde hebben maar dat is nu ook verschoven. Man kwam er zelf mee dus aangenaam verrast. Voorraad inslaan, extra geld op gas en elektriciteit zetten, Extra paar winterschoenen voor de kinderen. Oh ja en extra water inslaan, je weet nooit of je met bevroren leidingen te maken krijgt of er een buis springt. (dat bedenk ik me nu net, dus gaat ook op de lijst)