Wij zijn helemaal weg van de naam Boris. Ik ben benieuwd wat jullie er van vinden en welke tweede naam er bij zou passen.
Ja heel leuk! Stoere naam. En ik denk dat er toch wel heel veel bij kan. Oke Floris en Joris niet maar voor de rest wel hoor.
Ik vind het wel schattig. Zou het zelf niet kiezen, maar leuk. Tweede namen passen inderdad heel veel bij, zou alleen niet zo snel iets engels kiezen
Geweldige naam. Het is dat hij niet bij onze achternaam past (begint ook met een B), maar anders... Wat betreft een tweede naam... Jeetje, daar ben ik niet zo goed in. Bovendien zou ik wel iets kiezen met een betekenis. Een vernoeming bijvoorbeeld, of een karakter uit je favoriete kinderboek. Of een verbastering daarvan.
Boris, leuke naam! Ik vind een 2e naam met 3 lettergrepen heel mooi bij Boris. Boris Jan-Willem Boris Jonathan Boris Alexander Boris Andreas Boris Filemon Boris Daniël Boris Valentijn Boris Antonie Boris Christiaan Boris Bastiaan Boris Boudewijn Boris Constantijn Boris Diederik Boris Fabian Boris Tobias Boris Ferdinand Boris Frederik Boris Julian Boris Julius Boris Lodewijk Boris Leonard Boris Nicolaas
Als 2de naam vind ik het zelf alleen leuk als het een vernoeming is na een familielid, goede vriend of held van jou of je partner. Boris vind ik minder leuk dan Floris, maar stom vind ik hem niet.
Ik ben dan nogal afwijkend denk ik, want ik vind het helemaal geen leuke naam. Ik krijg gelijk de "Keep the soul alive"-associatie van X-factor-Boris...
Super leuke naam!! Ideeën voor een tweede naam: Boris Jonne Boris Sebastiaan Boris Jochem Boris Marijn Boris Louis
Sorry, mijn type naam is het ook niet. Ik denk ook meteen aan een hond en aan Idols-Boris en daar word ik niet blijer van. Floris en Joris vind dan ook allebei leuker dan Boris.