Borstvoeding en overstappen..

Discussion in 'Voeding' started by bezigbijtje, Aug 6, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    Feb 8, 2010
    13,842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Hihi:)
    het is tevens mijn beste dinnetje hoor:D

    Helemaal toen we elkaar verteld hadden dat we bezig waren (per toeval!) is het erg close geworden. heel fijn!

    Maar ze is herboren zoals ze het zelf zegt. Ze voelt zich super!
    Het drinken van borstvoeding uit een flesje gaat super, 100cc in 15-20minuutjes en kolven gaat ook prima, ze merkt wel al dat het terugloopt. Geloof dat ze vandaag de lac.deskundige zou bellen voor hoe nu verder.
     
  2. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Kolven is behoorlijk intensief en hard werken om vol te houden. Wat dat betreft zou het erg fijn zijn als er een LD komt die haar kan helpen om de baby weer aan de borst te krijgen. Ik duim dat het lukt!
     
  3. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    Feb 8, 2010
    13,842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Nee ze wil naar de fles toe. Ze twijfelde al over de borst, maar ze vind het indd echt helemaal niks. Dus daar wil ze nu in begeleid worden. Ze wil van de borst af:)
     
  4. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Ohw okay nou dan is het mooi dat haar productie terugloopt! (sorry had ik het niet goed begrepen).
    Hopelijk snel een tevreden baby en moeder dan :)
     
  5. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Eens!

    En vooral met die laatste alinea!
    Ik heb een heel zware bevalling gehad en was erg ziek, ook veel bloed verloren en was door dit alles ook doodop. Maar toen ik mijn kind een week na de bevalling eindelijk aan de borst had, kwam ik juist tot rust! Ik ging heerlijk op bed liggen en viel dan ook in een soort diepe slaap. Mijn zoontje dronk in totaal ook een uur per keer. Ik hoefde nergens naartoe, kreeg alleen ouders en zussen op bezoek. Mijn man was de eerste weken thuis en later in de ochtend voor het klein huishoudelijk werk en boodschapjes. Het enige dat ik hoefde te doen was een boterhammetje smeren en mijn kind aanleggen en een schone luier geven.

    Aan het verhaal te horen, heeft je buurvrouw gewoon niet zoveel met borstvoeden, dat is niet erg maar durf daar dan gewoon voor uit te komen, borstvoeden is namelijk niet zwaarder of vermoeiender dan kunstvoeding geven. Dat is dus ook niet de echte reden. Vind het gewoon zo jammer dat de borstvoeding vaak de schuld krijgt van de vermoeidheid. Als een borstvoeding eenmaal loopt en je kind is tevreden heb je er geen omkijken naar!

    Nu heeft ze vervelende stuwing en de baby krampjes en ze moet kolven en flessen bereiden en dat moet ook 's nachts en dat is veel meer werk dan je baby aanleggen hoor!

    Maar ik vind jouw betrokkenheid ook erg lief! Hoe sta jij er zelf in, wil jij zelf wel borstvoeding gaan geven?
     
  6. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    Feb 8, 2010
    13,842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Ik heb zelf niks met borstvoeding, wilde het misschien wel gaan proberen. Maar mijn buurvrouw en ik zijn heel erg hetzelfde.

    En voor hoe het nu voelt (kan natuurlijk veranderen) heeft dit gevoel van haar bij mij wel de knoop doorgehakt en wil ik echt alleen fles doen.

    Maar ik vind het dan weer zo moeilijk me "staande" te houden in de vaak negatieve reacties die je dan om je heen krijgt.

    ALS ik het al zou willen dan maar 1mndje.:)
     
  7. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Nee, je krijgt geen negatieve reacties, maar als je niet hebt gevoed, weet je ook niet hoe het is en dat is dan wel een gemiste kans, want wie weet vind jij het wel heel fijn om te doen. Want je kan dan veel met je vriendin gemeen hebben, haar lijf is het jouwe niet!;)
     
  8. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    Feb 8, 2010
    13,842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Dat klopt! Maarjah... als ik er niet achter sta (net als haar) dan is het denk ik gedoemd om te mislukken.
     
  9. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Nou ja, gedoemd niet, wel een grotere kans.

    Mag ik zo vrij zijn om te vragen waarom je niks met borstvoeding hebt? Gewoon open vraag hoor, ik zal je niet veroordelen.;)
     
  10. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    Feb 8, 2010
    13,842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    tuurlijk mag dat, maar ik weet het antwoord niet hahaha...
    het is echt een gevoel die ik al heeeeel lang heb.:)

    En net wat ik zeg misschien veranderd die gedachten als het kleintje er (ooit) is...
     
  11. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Precies, eerst maar eens zwanger worden! Ik hoop voor je dat die droom gauw waarheid wordt!;)
     
  12. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    Aug 29, 2007
    22,170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Hoeft niet hoor.
    Vriendin van me was ook totaal geen borstvoedingstype, wilde er totaal niet aan. En toen lag na de bevalling haar kind op haar buik uit te rusten, kroop zelf naar haar borst en zocht om te drinken. VK zei toen 'zomaar eventjes voor een keertje proberen?' - ging goed, kind was natuurtalent en heeft mooi een half jaar borst gekregen.
    Had ze nooit gedacht van te voren!
     

Share This Page