Joh wat zielig!! Fijn dat het weer goed is, maar wat zal je bezorgd geweest zijn! De eerste keer ziek van T moet nog komen. Ik kijk er echt niet naar uit... Het is echt zóó warm! Ik kan al slecht tegen de warmte, maar nu heb ik volgens mij alleen al 3 liter gezweet. Dan komt de bv er nog bij en nóg hou ik ook enorm veel vocht vast. Ik ben 4 kilo zwaarder dan eergisteren. Ellende... Doe mij maar de lente. Of de herfst, of de winter Vandaag even naar de camping waar mijn ouders een chalet hebbenn. Het begon even te regenen hier, maar het zet jammer genoeg niet echt door. Ik vind onweer zo fijn!
Hier heefthet ook beetje gesputterd vanmomaar stelde niets voor. Bleghhh moet woensdag naar de kaakchirurg gaan ze 1 kies eruit snijden. De behandeling zelf zal wel meevallen. Vind het herstel eng met kan op ontstekingen enz bbrr.. En ben zo bang dat me bv terug gaan lopen omdat ik wrs weinig zal eten
Nou het is dus de 6e ziekte.. 3 dagen koorts gehad en nu begint de uitslag. Ik ga ff verder knutselen!!
Momof, hopen dat t gauw opknapt!!! Natascha, spannend zeg! Vandaag beetje aangerommeld met het huishouden, zus en baby op bezoek gehad, hele grote wandeling gemaakt en bij mijn ouders gaan eten. Nu proberen te slapen!
Oh joh! Nou, rustig aan doen dan. Waar laat je je kies uitsnijden? Boven of onder? Ik heb 6 jaar geleden boven er eentje weg laten halen. Geen centje pijn Twee paracetamol en toen ging het weer! Hopelijk gaat het jou ook zo goed af. Gisteren een hoop veranderingen hier! Eerst T.eije voor het eerst op de rug gedragen. Dat vindt ie fantastisch En voor mij is het ook veel lichter. Toen 's avonds begonnen met Rapley. We hadden zo'n vermoeden dat hij er aan toe was en het ging echt goed voor een eerste keer Vanochtend ook direct twee keuteltjes En toen ontdekten we óók nog zijn eerste tandjes! Ineens zijn ze door. Ze zweefden al anderhalve maand aan de oppervlakte. Dus... Net als zijn vader en moeder doet T.eije graag veel nieuwe dingen tegelijkertijd (wij zijn dit jaar getrouwd, ouders geworden, van baan gewisseld of gestopt met werken en starten een eigen bedrijf op naast de boerderij )
Arual relaxte dag gehad dus.. Sopan..ik laat hem rechts onder weg snijden bbrr. Goed bezig joh die kleine van jullie alles in1x doen... Fernando heeft mij vandaag dus flink in mijn tepel gebeten met zijn 4tanden AUw AUw AUw was echt niet leuk..
Ah jakkes. T.eije heeft me wel al twee keer in mijn vinger gebeten vandaag. Druk zijn nieuwe tanden uitproberen
Sopann, hopen dat hij met drinken netjes zijn tong eroverheen houdt . Begrijp je angst, vind het zonder tandjes al pijnlijk! Natascha, au!!!!!!!!!!!! Hier nog geen tandjes maar had zelf mijn eerste tandje met mijn eerste verjaardag! Vandaag even naar vrienden geweest, kon I. in hun zwembadje (liet ik haar nog omvallen ook , ze vond het gelukkig zelf niet erg haha), mannen een biertje drinken en de vrouwen proberen hun benen bij te bruinen. Begin me nu ineens niet zo lekker te voelen, keelpijn en I. haar neus zit ook dicht. Nu hoor ik veel keelontstekingen in de omgeving dus ik duim even dat ik niet ziek word. Man heeft een week vakantie aankomende week dus is gezellig thuis.
@Arual Jawelll hij heeft weinig last. @Sophann Zo wat een druk jaar!!! @Tandjes Quinn bijt elke keer als er een nieuwe tand komt een paar keer. Dan zeg ik boos "nee!!"en zet hem met zijn rug tegen me aan. Dan snapt ie het wel. Het is inmiddels tandje nummer 8 en vandaag 2x gebeten hahaha Aapke!
Is er met 6 maanden ook een productiedip? Tot nu toe nog geen dip gehad, maar nu meldt T zich om de twee uur. Mijn borsten voelen ook echt leeg. Ik heb al een testje gedaan (zwanger kan ook nog) maar die was negatief. Dus nu weet ik het ook niet meer! Die tips van het bijten ga ik onthouden! Hier vanmiddag naar de tandarts. Ook een dwarszittende verstandkies. Ik hoop dat ze hem er direct uittrekken. Ben ik ineens van de ellende af. Keelpijn heerst hè! Mijn man geeft twee weken terug aan de antibiotica gezeten voor zijn luchtwegen. Ik was vorige week aan het kwakkelen en nu hoest ik alleen 's ochtends nog als een kettingroker Wordt gelukkig snel minder! Ik heb wat extra vitamine c geslikt.
Sopan ik had paar week geleden precies zelfde en toen werd ik er op gewezen dat ze rond 6maand regelen..
Momof vreselijk hè dat bijten. Ik zei gister ook boos en draaide Fernando dus ook om en hij had me toch een pret.
Nou, ik heb hem nu al een uur aan de borst... Drinken slapen en tijdens het slapen de tepel pakken en weer verder slapen. Móet wel regelen zijn! Tandarts ging niet door. ML had de MC in zijn auto laten staan...
Hey meiden, alles goed? Hier zo goed als alles klaar voor de verjaardag van mijn kleine vent Donderdag vieren we het met z'n 3en, gaan lekker zwemmen, misschien nog naar de kinderboerderij en 's avonds lekker uit eten. Zaterdag vieren we het voor de rest. En dan de weekenden daarna nog wat uitgesteld bezoek. Dus de eerste verjaardag wordt uitgebreid gevierd Nou ga zo maar verder aan de poets, de boel ff een beetje aan kant hebben voor z'n verjaardag Fijne dag allen!
Hai meiden, vergeet jullie niet maar ben mmmoooooeeeee. Sopann, hier ging ze ook regelen rond 6 maanden. Augustusmama, klinkt als een hele leuke eerste verjaardag!!! Momof, rust even lekker uit. Verstandskiezen, gelukkig ben ik ze allemaal al kwijt (1 bij de kaakchirurg want die zat een beetje naar te doen). Daarnet bij mijn moeder geweest waar mijn nichtje ook was. Haar een flesje gegeven en zowaar in bed kunnen leggen (slechte slaapster overdag), daarna heeft ze me helemaal onder gespuugd en nu ben ik net thuis en heeft manlief een vriend op bezoek. I. slaapt dus ik ga me even verkleden en een was aanzetten. Alles gaat goed, I. is alleen flink te grazen genomen door een mug afgelopen 2 dagen maar vannacht hebben we hem eindelijk gevonden en te grazen kunnen nemen (gnagnagna). Keelpijn wordt hier wel weer minder gelukkig maar ben wel moe.
Hier even snel vanuit een zonnig Mallorca.Zondag aangekomen en ging allemaal heel voorspoedig. Met Eva ging en gaat het geweldig Appartement is heerlijk dus we houden het hier nog wel een dag of 10 uit. Tot later allemaal. @augustus:geniet van J zijn eerste verjaardag. Heel veel plezier met elkaar. Gr Ingrid Tot later allemaal. @augustus:Geniet van zijn 1ste verjaardag en heel veel plezier me