Bridezilla?

Discussion in 'De lounge' started by Champetter, Apr 21, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dds

    dds Fanatiek lid

    Jan 1, 2009
    3,936
    752
    113
    Leerkracht
    Drenthe
    Ik wil best wel even shoppen voor een jurkje hoor:thumup:
    Het maakt mij niets uit.....dresscode: leuk, gezellig:thumup:
    Geen dresscode: leuk, gezellig:thumup:

    Het boeit me werkelijk niet wat een ander wil, doet of aantrekt.
    Maar de vooroordelen die ik hier lees wel:|
     
  2. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Dat vond ik dus eigenlijk ook. Vond het ook heel jammer, maar op dit forum kom ik erachter dat er meer mensen zijn die zich niet in kunnen denken dat het onfatsoenlijk is.. helaas
     
  3. marb

    marb VIP lid

    Oct 21, 2007
    11,070
    4,729
    113
    Ik zou zelf trouwens wel altijd mooie kleren aantrekken naar een bruiloft
     
    Hopsatee likes this.
  4. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    Oct 30, 2015
    5,943
    6,290
    113
    Ja ik ook. Dat ik een dresscode niet zo fantastisch vind terzijde; ik ben nog nooit op een bruiloft verschenen in een spijkerbroek. Altijd een leuke jurkje, nette schoenen en een beetje bling aan.
     
    Zara75, Blijdorp and Hopsatee like this.
  5. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,158
    35,818
    113
    Ja ik ook, vind het ook leuk om een mooi setje uit te zoeken. Zou het alleen een ander niet verplichten.
     
    iMoeder likes this.
  6. Lisanne1811

    Lisanne1811 Fanatiek lid

    Dec 2, 2016
    3,701
    4,591
    113
    Ik kan me vanalles indenken, maar het is maar net hoe je opgevoed bent denk ik. Als je in je omgeving bruiloften hebt waar het normaal is om in je spijkerbroek te komen ga je ervan uit dat dat normaal is.
     
    Bubblez likes this.
  7. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    De “mensen hier op het forum” hebben het over netjes gekleed, maar in bijvoorbeeld een spijkerbroek. Niet over “zomaar iets uit de kast geplukt”. Wel appels met appels vergelijken he, en niet met peren.
     
  8. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    Mar 27, 2008
    8,128
    1,682
    113
    Oh maar ik trek heus ook wel een leuk jurkje aan hoor, en ik wil ook best meedoen aan een thema met accessoires ofzoiets. Maar ik heb niet zomaar het geld liggen voor een compleet nieuwe outfit en ik zou dat ook nooit van anderen verwachten. (of ze naar huis sturen.. koekoek! :|)
     
    Blijdorp, chrystel73 and suus1983 like this.
  9. Bailey07

    Bailey07 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,187
    1,749
    113
    Mijn stieffamilie had daar dikke lak aan. Moeder, zusje en aanhang waren in het wit. Achteraf pure stanging maar man wat een kutstreek.
     
  10. Glimmer

    Glimmer Niet meer actief

    Maar ik vind een spijkerbroek dus niet netjes gekleed voor een bruiloft..
     
    Zara75, GailH90 and DastyQueen like this.
  11. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Dat kan natuurlijk. Maar dat is wel iets anders dan “zomaar iets uit de kast geplukt”.
    Misschien is er wel een nieuwe spijkerbroek gekocht, speciaal voor die bruiloft. Dat je dat niet netjes vind mag natuurlijk. Maar dat is nog altijd iets anders dan dat ze respectloos zomaar iets uit de kast geplukt hebben.
     
    lies276, Blijdorp, suus1983 and 2 others like this.
  12. Juul76

    Juul76 Bekend lid

    Nov 20, 2006
    768
    297
    63
    Nou, het gaat er niet om dat ik het niet "onfatsoenlijk" vind. Tuurlijk is een ouwe spijkerbroek in het algemeen genoemen niet fatsoenlijk voor een bruiloft. Maar echt, boeien. Ik vind het juist veel onfatsoenlijker om iemand daarom weg te sturen.

    En je hebt spijkerbroeken en spijkerbroeken natuurlijk hè. Een ouwe afgeleefde spijkerbroek met een vaal shirt is wat anders dan een mooie nieuwe donkere jeans met mooi jasje.

    Maar naar huis sturen vind ik in beide gevallen echt niet kunnen. Het zijn blijkbaar mensen die zo belangrijk voor je zijn dat je ze uitnodigd om een van de belangrijkste dagen van je leven samen met je te vieren. Maar als ze qua styling niet in je plaatje passen, zijn ze ineens niet meer zo belangrijk dat je ze er bij wil hebben.....? Dus zijn ze blijkbaar niet meer dan opvulling voor fotos en figuranten in jouw scenario. Want om de persoon en de relatie die je met ze hebt gaat het blijkbaar niet. Dát vind ik pas onfatsoenlijk.
     
    lies276, giebel, RAppel and 16 others like this.
  13. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    Zooooo! Mijn tekst is eruit hoor dames. Merci @Manque , ik ben voor een lekker luchtige tekst gegaan.

    En nu hoop ik vooral dat niemand gaat zeiken. Want ja, mensen doen al zo hun best door zelf reis- en verblijfskosten te betalen. Alle maaltijden worden wel georganiseerd.

    En 4 ceremoniemeesters is bij een buitenland bruiloft zo gek toch niet? Gelukkig geen powerpoint of instructielijst gelegen van het bruidspaar.

    Iedereen buitelt over elkaar heen, arrogant dit en spijkerbroek kan best. Nou, Google eens op bruiloft etiquette. Een spijkerbroek en wit kan niet. Dus als je dat als bruidspaar weer wél wil zou ik dus op de uitnoding bij kleding zetten; whatever you want of kom lekker in het wit bijvoorbeeld.

    Ik ga me dus over de kleuren heen zetten, mijn vriendin is alles behalve oppervlakkig, arrogant of onaardig. Ze is gewoon iets minder nuchter dan ik bijvoorbeeld als het om bruiloften gaat. Die kleurtjes zouden mij niets schelen, maar andere bruiloft etiquette ben ik persoonlijk wél op gesteld.
     
    Zara75, GailH90, DastyQueen and 6 others like this.
  14. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    Ik zie dit als de bruiloft etiquette naar de hand van de gast zetten. Naar bruidspaar vind ik de andere kant maar daarom is de beschreven etiquette zo mooi het midden. Ga je als paar in een donkerblauw pak en donkerblauwe jurk zit je nooit mis denk ik maar. Dat is ook overigens wat ik aantrek als een bruidspaar wat meer ?-! Ons afstaat.
     
  15. Mythique

    Mythique Fanatiek lid

    Apr 3, 2015
    4,778
    3,907
    113
    Ik moest ook een keer naar een bruiloft in Italië waar reis en verblijf niet betaald werden. Daar baalde ik toch wel flink van... Jaaa, de hele dag wordt wel betaald! Zei ze.. Dat was bij mijn bruiloft ook en daarvoor hoefde toch niemand naar Italië te reizen.
     
    Blijdorp and Triangel like this.
  16. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,158
    35,818
    113
    Persoonlijk vind ik dat als je een bruiloft in het buitenland organiseert je ook op moet draaien voor de kosten van het vervoer en verblijf van de gasten.
     
    lies276, Biny, Kletskoek and 5 others like this.
  17. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    Mar 27, 2008
    8,128
    1,682
    113
    Als ik uitgenodigd word op een bruiloft in Italië en ik moet mijn reis en verblijf zelf betalen kom ik dus niet. Ontzettend vervelend als het iemand is die dichtbij staat maar het is niet anders.
     
    lies276, Biny, Blijdorp and 5 others like this.
  18. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    Ik vind het persoonlijk wel leuk, mijn verblijf wordt als ceremonie meester wel vergoed maar wij zijn vaker bruiloftsgast geweest in het buitenland waar dit niet zo was.Meteen een goede reden voor een weekend weg samen. Gelukkig geen bruiloften gehad op lelijke plekken op deze aardbol dus wij maken er gewoon wat van!

    Als je het financieel niet kunt bolwerken snap ik dat het vervelend is of ongemakkelijk.
     
    Zara75 and DastyQueen like this.
  19. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    Voor mijn eigen bruiloft vind ik dat ook ja. Maar ik trouw niet en een ander durft het wel zo te vragen. Niet gaan staat ook vrij.

    En op deze bruiloft zijn alle mensen die erg gewenst werden als vriend of familielid aanwezig. Dus het bruidspaar is gelukkig geliefd!
     
  20. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    Mar 27, 2008
    8,128
    1,682
    113
    Als mensen niet kunnen komen omdat ze dat niet kunnen betalen heeft dat niets met geliefd zijn te maken m.i.
     
    lies276, mutskuh, dds and 5 others like this.

Share This Page