Bugaboo Cameleon

Discussion in 'De babyuitzet' started by Yonfi, Apr 2, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Yonfi

    Yonfi Lid

    Apr 2, 2008
    27
    0
    0
    Hoi!

    Ik zou graag de voor en de nadelen willen weten van de Bugaboo Cameleon. Is deze bijvoorbeeld makkelijk mee te nemen in een kleinere auto? Ik vind de kinderwagen helemaal geweldig, maar heb verder geen ervaring. Dus als iemand tips heeft, hoor ik ze graag.

    Groetjes.
     
  2. Marone

    Marone Lid

    Feb 14, 2008
    29
    0
    0
    Amersfoort
    Hoi Hoi,

    Wij hebben zelf ook een bugaboo Cameleon gekocht, omdat;

    1. De duwstang kan op hoogte gesteld worden
    2. Deze kinderwagenbak schijnt het grootst te zijn.
    3. Omdat we hele goede verhalen hebben gehoord van vrienden.

    Wij zijn beide namelijk best lang (1.88 en 2.04).

    Hier staan alle plussen en minnen op een rij.

    http://www.productervaring.nl/baby-en-k ... leon-8461/

    groetjes Marone
     
  3. boompje1

    boompje1 Lid

    Sep 17, 2007
    17
    0
    0
    Zuid-Holland
    Wij hebben de cameleon ook, zijn er zeer tevreden over. Vooral het feit dat de duwstand hoog en verstelbaar is, wij zijn beiden ook lang.
    De wagenbak is vooral lang, dus je kind kan er lang in liggen. Verder vonden wij het heel fijn dat je de bak/zitje/maxicosi heel makkelijk op het onderstel kan klikken en afhalen. Wij hebben namelijk een trappetje voor de achter en voordeur, dus hoef ik niet balancerend de kinderwagen naar binnen te sjouwen. Of staan pielen op de stoep om het in elkaar te zetten. Je klikt hem er in één beweging op, fantastisch.
    Het rijden vind ik heerlijk, zeer wendbaar en licht te sturen

    Nadeel: hij is prijzig en ik moest handigheid krijgen in het inklappen van het onderstel. Dat is eenvoudig, maar moet je wel de juiste kant op doen. Kwestie van oefenen.
    Helaas kan je bij de boodschappenzak onder de wagenbak iets lastiger bij, maar met maxicosi en zitje straks is dat al veel makkelijker.
    Een boodschappennetje biedt ook uitkomsten. En je kan ook makkelijk de bak van het onderstel halen, boodschappen erin en de bak er weer op klikken.

    Wij hebben er dus ook adapters voor de maxicosi voor gekocht, iedeaal! Zeker voor kleine boodschapjes of waar je in en uit de auto moet met je kind is dit handig.
     
  4. linda84

    linda84 Fanatiek lid

    Sep 3, 2006
    4,383
    36
    48
    Wij hebben ook de bugaboo cameleon en ik kan geen nadelen opnoemen. Ik vind het een super makkelijk handige wagen. Vooral omdat wij op 1 hoog wonen en hij lekker ligt en compact is.
    Hij is klein opvouwbaar en het onderstel en de wagenbak passen hier in de achterbak.
    Ik heb zelf nooit problemen gehad met het inklappen. Gewoon de dvd bekijken die erbij zit en even oefenen van tevoren !
    Je kan ook op kieskeurig kijken over reacties over de bugaboo. Mij viel op dat er amper klachten op staan in vergelijking met bijv de quinny buzz.
     
  5. guppie81

    guppie81 VIP lid

    Sep 13, 2006
    12,334
    1
    0
    Wij hebben de cameleon ook, en wat een super wagen!
    Zo licht, zo wendbaar! Ben er een beetje verliefd op, hihi..

    wij hebben een peugeot 206 en daar past het onderstel ingeklapt in, zonder dat de duwstang naar beneden moet en zonder dat de wielen eraf hoeven. De reiswieg past er dan ook nog in. De duwstang terug maakt het al veel kleiner en de wielen kunnen er heel makkelijk af.

    Volgens mij is of was de bugaboo het kleinst in te klappen, maar weet niet of dat de frog of de cameleon is.
     
  6. Yonfi

    Yonfi Lid

    Apr 2, 2008
    27
    0
    0
    Heel erg bedankt allemaal al voor de leuke reacties! Ik denk dan wel dat ik weet wat ik zal kiezen ! :D

    Ik wil denk de basis in donkergrijs en de rest in rood. :D

    En Linda84,

    Ik heb even op je babysite gekeken. Een erg leuke babykamer hebben jullie! En die rose bugaboo is ook zo gaaf. Maar ik weet nog niet of ik het geslacht wil weten. (ook al duurt het nog even voordat ik dat zou kunnen weten)
     
  7. Anakin

    Anakin VIP lid

    Mar 17, 2006
    6,694
    301
    83
    Voordelen:
    - een hele lichte, wendbare wagen
    - makkelijk in en uit te klappen, kan helemaal uit elkaar dus in iedere auto
    - ziet er supergaaf uit (vind ik :D )

    Nadelen:
    - het boodschappenmandje is onbereikbaar als de kinderwagenbak erop zit
    - er zit aardig wat speling op de duwstang
    - er zit een soort onhandige zwarte draagbeugel aan, die heb ik eraf gehaald
    - de bijbehorende luiertas is spuuglelijk en heel duur, die heb ik dus niet genomen.

    Ik ben verder superblij met mijn Bugaboo.
    Ik heb de donkergrijze basis met oranje bekleding.
     
  8. linda84

    linda84 Fanatiek lid

    Sep 3, 2006
    4,383
    36
    48
    Dank je ! Ik wist zoals je ziet wel dat het een meisje was.
     
  9. Lon enTijn

    Lon enTijn Fanatiek lid

    Mar 23, 2007
    1,783
    0
    0
    wij hebben ook de bugaboo en ik vind hem ook ideaal!
    ik heb een fiat seicento en daar past hij zelfs achterin!
    wij hebben de basis zand en de rest oranje. ik heb totaal geen spijt van deze kinderwagen
     
  10. guppie81

    guppie81 VIP lid

    Sep 13, 2006
    12,334
    1
    0
    die draagbeugel heb ik er ook afgehaald. Je kan het kindje helemaal niet zien met dat ding, hahaha!

    Ik heb de luiertas wel, vind het een fijne tas!
     
  11. linda84

    linda84 Fanatiek lid

    Sep 3, 2006
    4,383
    36
    48
    De draagbeugel heb ik er hier altijd opzitten. Er ging de laatste tijd een speeltje aan, hier speelde ze vaak mee. Ook heb ik hem nodig om hem mee naar boven te tillen
     
  12. erlida

    erlida Fanatiek lid

    Oct 2, 2006
    1,999
    0
    0
    Een superwagentje......Nadeel is wel dat ie zooo vederlicht is dat bij flinke wind je hele kar de lucht zowat ingaat....verder ideaal.....
     
  13. Dominique71

    Dominique71 Bekend lid

    Mar 25, 2006
    978
    0
    0
    Heerlijke wagen, alleen kan er zo weinig onderin. Het is voor mij vaak een beetje behelpen. Maar ja, shopaholic die ik ben is geen enkele bagagedrager groot genoeg voor mij. Het is natuurlijk relatief.
     

Share This Page