Buikgriep...

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Ago, Mar 26, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ago

    Ago Fanatiek lid

    Oct 11, 2010
    1,470
    1
    38
    NL
    Ons meisje heeft al sinds woensdag buikgriep. Ze heeft continue spuitluiers en braakt af en toe hele voedingen uit. We zijn sinds woensdag al drie keer bij de kinderarts geweest maar het is net niet ernstig genoeg om haar op te nemen. Ze zit continue tegen uitdrogen aan...

    Vervelende is dat er geen vooruitgang in zit, ze knapt niet op. Is erg moe, slaapt eigenlijk de hele dag. We voeden haar nu dag en nacht om de 2 uur zodat ze nog enigzins vocht binnenkrijgt. Ze krijgt alleen ORS en borstvoeding.

    Heeft iemand nog ideeen om haar klachten te verlichten? We houden haar op advies van de KA continue onder de paracetamol, verder laten we haar dus veel slapen, krijgt ze niet te veel vocht in een keer (wil ze ook niet, drinkt meestal tussen de 30 en 80ml).
    Alle ideeen zijn welkom!
     
  2. soefdeboef

    soefdeboef Fanatiek lid

    Aug 5, 2011
    2,049
    0
    0
    Hai,

    Misschien kun je wat banaan proberen?!
    En cola drink ik zelf altijd met goed effect, maar om dat nou aan zo'n kleintje te geven...;).
    Weet niet hoe ver je bent met voedselintroductie, maar misschien beschuit?! geprakt met banaan?!

    Zielig als je kleine zo ziekjes is he?!
    Beterschap hoor!
     
  3. Ago

    Ago Fanatiek lid

    Oct 11, 2010
    1,470
    1
    38
    NL
    Hé Soef, het is inderdaad heel zielig... Mogen van de KA alleen niks anders geven dan borstvoeding en ORS. Momenteel wil ze helemaal niks drinken... Wordt er echt gek van, het is zo sneu om haar zo te zien.... En het continue zorgen maken begint ook een beetje op te breken. :(
     
  4. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    ik weet niet hoe oud je kindje is? (zie ik bij niemand). Lydia heeft een week diarree gehad en die heb ik zaterdagavond yakult gegeven. Geen idee of ze dat mogen, waarschijnlijk volgens veel mensen niet, maar het hielp wel! ze heeft gister nog niet gepoept en is weer dr vrolijke ik! Ze heeft 2 flesjes op, zondagochtend ook 1. Misschien kun je dat proberen? Volgens wim smaakte het naar yoki
     
  5. Ago

    Ago Fanatiek lid

    Oct 11, 2010
    1,470
    1
    38
    NL
    Yakult, is ook een soort probiotica toch? Was zelf aan het denken om ortiflor start te geven, maar ik weet niet of je daarmee mag starten op het moment dat ze de griep hebben..
     
  6. Mamatss

    Mamatss Actief lid

    Jan 23, 2012
    421
    0
    0
    Yakult zou ik zeker niet doen, zelf krijg ik er verschrikkelijke darmkrampen van.
     
  7. Meril

    Meril Bekend lid

    May 3, 2008
    671
    0
    0
    Wij hebben hier vorige week met zoontje (9 maanden) buikgriep gehad, eerst 2 dagen alleen alles spugen, toen diarree, dat duurde een dag of 2-3 ook.

    Ik heb verdunde melk gegeven (fv dus) en af en toe ORS door het fruithapje, drinken wilde hij dat nl niet... Had het idee dat hij met het spugen wel heel slapjes was maar met de diarree was hij wel weer aan het spelen en in 'normale' doen. Denk dat je gewoon moet uitzieken en er niet veel aan kan doen nu (behalve goed op te letten dat ze niet uitdroogt!)
     
  8. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    blijkbaar echt een virus wat rond gaat!

    ago, het enige wat ik er van weet is dat het moet zorgen voor evenwichtige darmen ofzoiets, dat beetje uit de reclame:D

    yakult heeft lydia nu nog steeds geen last van:) dus mamatss , het is afhankelijk van persoon hoe er op gereageerd word;)
     

Share This Page