ja ik weet niet welke shit maar ik hoop het voor je meid!!!! Pendelen is maar een ringetje aan een ketting toch? Waarschijnlijk weet jij dat er meer nodig is....maar ik ga heel hard voor je duimen idg.. Welke testen ga je gebruiken?
Ik denk die van kv 2 voor 5. Die zijn wel goed volgens mij. Ja die shit... ons zoontje is 9 dagen na de bevalling ,door ernstig zuurstoftekort en complicaties, overleden op 26 november. Had een voldragen zwangerschap. Waarschijnlijk een knik in de navelstreng gezeten. Kunnen we nooit een bevredigend antwoord op krijgen.:x
ja!!! heb nu een volledig medische indicatie en we doen ook niets meer via ons streekziekenhuis. Alles loopt nu via het LUMC. Heb daar ook wel volledig vertrouwen in. Mag zelfs kiezen tussen een gewone bevalling en keizersnede. Dus het vertrouwen is op dat gebied wel weer terug denk ik..
Hi meiden!! Heb net de testen in huis gehaald met mijn schatje. Morgenochtend ga ik testen met ochtendurine. En nog leuker... mijn vriend heeft de testen ergens in huis verstopt Dus dit weekend geen paaseieren zoeken maar een zwangerschapstest Ik houd jullie op de hoogte! x
Hahah!! Helemaal leuk! Ik hoop echt voor jullie dat 't raak is, maar dat gevoel heb ik sterk en daar kan ik helemaal op vertrouwen Veel succes morgen met de paashaas! Liefs, Selma
Meiden!!! Ik ben ZWANGER!!!! Vanochtend getest en er kwam een lichte maar duidelijke streep!! Wat een heerlijk weekend gaan we tegemoet!! Liefs!
ja die komt eraan zal hem in mijn album zetten als het gelukt is!! Ben ff bezig mijn banner te veranderen