Buikslaper

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Mir27, Apr 4, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mir27

    Mir27 Actief lid

    Oct 4, 2009
    306
    1
    0
    En zo speelt ze lekker ff in haar bed s morgens en dan valt ze zo weer in slaap:
     
  2. Noukie1805

    Noukie1805 Bekend lid

    Feb 4, 2009
    665
    0
    0
    Dat ziet er heerlijk uit (zo schattig) lekker laten liggen!
    Onze meid ligt altijd achterste voren onderste boven in bed (hoezo drukte maker :D)
     
  3. misa

    misa Niet meer actief

    Aah wat schattig!!
     
  4. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Heerlijk toch :) Hier een baby die vanaf een paar weken op zijn buik slaapt. Dan slaapt hij gewoon véél lekkerder. Was in het begin echt heel ongerust en dat komt af en toe weer terug (onlangs omdat ik vanalles moest ondertekenen op het kdv) maar hij draait al vanaf een paar dagen zijn koppie alle kanten op. Ben zelf ook een buikslaper ;)
     
  5. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    hier ook een 6 weken oude buikslaapster..vond het eerst wel eng en liep zowat om de 2 min de kamer binnen maar het ging en gaat prima. ze draait zelf haar hoofdje om en kan ook al best lang haar hoofdje omhoog houden. ze slaapt er heerlijk door.

    mijn zoontje is ook altijd een buikslaper geweest..hij was 4 weken oud. nu is hij 21 maanden en slaapt nog altijd op zn buik.
     

Share This Page