buitenbaarmoederlijke zwangerschap.

Discussion in 'Miskraam' started by minnie1979, Aug 8, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    Jul 20, 2007
    3,834
    1
    0
    Hoi,

    Ik weet niet of ik hier op het goede adres ben maar wil graag een topic openen over een
    buitenbaarmoederlijke zwangerschap.

    Afgelopen woensdag 3 aug ben ik geopereerd omdat ik een
    buitenbaarmoederlijke zwangerschap had, ik zou precies 8 weken zwanger zijn die dag.
    Ik zal even mijn voorgeschiedenis van deze zwangerschap vertellen.

    Vrijdag 1 juli had ik de positieve zwangerschapstest in handen, en dag later kreeg ik bruinverlies en de dag daarna roodverlies, en dat is zo heel de tijd doorgegaan, dan weer bruin dan weer rood en soms een dag geen bloed. Op 17 juli kreeg ik opeens hele erge buikpijn wat leek op weeen dus ik dacht dat ik een miskraam had want er kwamen ook wat stolsteltjes mee, na een uurtje of 2 geen buikpijn meer. De dag erna de vk gebeld en ik kon op woe 27 juli een echo krijgen in het ziekenhuis om te kijken of het een miskraam was of dat het gewoon goed zat, ik was toen precies 7w. Zelf had ik al een slecht voorgevoel al vanaf het begin van de zwangerschap, bij de echo kwam mijn voorgevoel ook uit mijn baarmoeder was leeg, de echoscopiste heeft nog mijn eierstokken gecontroleerd maar kon niks vinden dus de conclusie was een miskraam.
    Maar mocht ik nog erge buikpijn krijgen of na een week nog bloedverlies moest ik de huisarts bellen. Maandag 1 aug heb ik de huisarts gebeld omdat ik nog steeds bloedverlies had en ik me nog heel erg zwanger voelde, had zelfs nog een vet positieve zwangerschapstest in handen.
    De huisarts stelde voor om mijn hcg te checken dmv bloedprikken, dinsdag bloedgeprikt en woe belde de huisarts mij al op dat mijn hcg te hoog was dus moest gelijk naar het ziekenhuis voor een echo.
    Daar heeft 1 gyn in opleiding en nog 2 andere gekeken en ze vermoedden een
    buitenbaarmoederlijke zwangerschap, daarop stelde ze een kijkoperatie voor.
    Diezelfde avond ben ik nog geopereerd en het was inderdaad een
    buitenbaarmoederlijke zwangerschap, helaas hebben ze ook mijn linker eileider weg moeten halen.
    Ik ben nu bijna een week verder en moet zeggen dat de ingreep me heel erg is meegevallen maar toch zou ik graag ook verhalen van andere meiden horen die zoiets hebben meegemaakt.

    Het enigste waar ik nu ontzettend last van heb is een opgezette buik, ze hebben gas in mijn buik geblazen tijdens de kijkoperatie weet iemand hoe lang het duurt voordat die buik weer normaal is??

    Nou het is een heel verhaal geworden maar ik hoop dat er wat reacties komen!!

    Groetjes Minnie
     
  2. Susannee

    Susannee Lid

    May 19, 2011
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik kan je helaas niet helpen aan een antwoord... Wel wens ik je veel sterkte toe!

    Groetjes Susanne
     
  3. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    hallo minnie1979

    Allereerst wil ik je heel veel sterkte wensen de komende tijd.
    Ik heb zelf 2x buitenbaarmoederlijke zwangerschap gehad en bij mijn 2de operatie is ook mijn l. eileider weggehaald.
    Ik heb zelf ook een aantal dagen last gehad van de operatie, maar niet zo erg.
    Krijg je nog nacontrole?

    Ik ben wel 4 maanden na de operatie zwanger geraakt van links via IUI, helaas was dit een miskraam maar zwanger raken is wel mogelijk van links.

    Krijg je nog onderzoeken? Ik zou vragen of ze de andere kant ook willen bekijken

    Ik wens je heel veel succes
     
  4. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    Jul 20, 2007
    3,834
    1
    0
    Hoi Angelica,

    Bedankt voor je reactie, ik schrijf in mijn verhaal dat mn linkereileider is weggehaald maar het is mn rechter, was even de kluts kwijt.
    Ja over 6 weken moet ik op nacontrole, tijdens de kijkoperatie hebben ze ook naar mn linkereileider gekeken en die zag er goed uit dus de kansen op een volgende zwangerschap zijn gunstig.
    Wel krijg ik de volgende keer een vroege echo om te kijken of het dan wel in de baarmoeder zit, maar ik wil mn lichaam eerst een paar weekjes rust gunnen.
    De gyn verwachtte dat mn menstruatie met 6 weken weer op gang zou komen dus dat w88 we dan maar eerst af.
    Wanneer was jij weer ongesteld??
    Had jij 2 x aan dezelfde kant een buitenbaarmoederlijke zwangerschap??

    Groetjes Minnie
     
  5. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    Jul 20, 2007
    3,834
    1
    0
    O sorry helemaal vergeten te zeggen dat ik jullie heel veel geluk gun met weer zwanger worden meid!!!
     
  6. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    ja 2x links en het maakt niet uit hoor.

    ik krijg bij 5.3 wk al echo, de tweede keer kreeg ik een bloeding bij 5.3 wk. Ik lag al in het zkh, maar de artsen geloofde niet dat ik al pijn kon hebben bij 5.3 wk ik heb het tegendeel bewezen.

    Luister goed naar je lichaam en ik zou veilig vrijen. Ik heb nu ook een anti spermalichamen probleem. dit krijg je doordat je een wondje in je baarmoeder hebt en vrijt, dan komt er sperma in je bloedbaan en je lichaam ziet het als indringer.
    Hierdoor kan ik niet zonder hulp zwanger raken
     
  7. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    jij ook veel succes
     
  8. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    Jul 20, 2007
    3,834
    1
    0
    Jeetje meid wat een gedoe,wat gebeurd er dan als er sperma n je bm komt?? ja hier staat vrijen even niet op het programma, ik wil eerst even herstellen lichamelijk maar ook emotioneel.
    Dokters gaan meestal uit van statestieken, ik was al 8 weken zwanger en ze vonden het heel vreemd dat ik nog geen pijn had (daarom werd eerst aan een mk gedacht)en jij had al vroeg pijn en dat vinden ze dan ook vreemd.
    Moet wel zeggen dat het zkh waar ik ben geholpen heel alert was, ik ben gelijk geholpen, er werd niet afgewacht. Ik hoor wel eens andere verhalen. Wij hebben het ook super getroffen met onze ha. Door haar kon ik gelijk naar het zkh.

    Zijn jullie alweer met de mmm bezig nu??
     
  9. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    mijn lichaam dood het vruchtje het vruchtje is 50% van mijn man dit komt door anti spermalichamen (eitwitten)

    Ik heb morgen een uitgangsecho voor ivf 2
     
  10. Mar76

    Mar76 Actief lid

    Mar 4, 2011
    223
    107
    43
    Zuid-Holland
    Hoi Minnie,

    Als eerste heel veel sterkte, wat verdrietig dat jij helaas ook een buitenbaarmoederlijke zwangerschap heb gehad :(. Wel 'fijn' dat je huisarts zo allert was, dat hoor je idd zeker wel eens anders.

    Ik ben zelf 5 maanden geleden geopereerd aan een buitenbaarmoederlijke zwangerschap. Was toen al bijna 10 weken zwanger, en ik kreeg eigenlijk pas een dag voor de operatie echt pijn (maar nog steeds geen hele erge pijn, wat je vaak leest). Ben daarvoor ook flauwgevallen, waarschijnlijk is op dat moment mijn eileider een beetje gescheurd (is verwijderd). Ik had gelukkig een alerte echoscopiste, die mij meteen naar het ziekenhuis stuurde.

    Ik heb na de operatie wel een week of twee last gehad van een opgeblazen buik. Wat jij beschrijft over bruinverlies, dan weer rood en dan weer niets dat had ik trouwens ook.

    Nogmaals heel veel sterkte de komende tijd!

    Als je trouwens nog vragen hebt, wij praten met een aantal meiden die allemaal het afgelopen half jaar een buitenbaarmoederlijke zwangerschap gehad hebben in het topic: https://www.zwangerschapspagina.nl/threads/zwanger-worden-na-een-buitenbaarmoederlijke-zwangerschap.274453/
     
  11. Mar76

    Mar76 Actief lid

    Mar 4, 2011
    223
    107
    43
    Zuid-Holland
    o, en ik werd 5 weken na de operatie weer ongesteld, daarna mochten we er weer voor gaan van de gyn. Maar de maand daarna hebben we ook nog even rustig aangedaan. Het had er bij mij namelijk behoorlijk ingehakt, lichamelijk en voornamelijk ook emotioneel.
     
  12. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    Jul 20, 2007
    3,834
    1
    0
    Ok dan ga ik eens even bij jullie topic kijken, wellicht kunnen we elkaar daar steunen!!
     
  13. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    Jul 20, 2007
    3,834
    1
    0
    Angelica veel succes morgen in het zh
     
  14. Gezellige Taart

    Gezellige Taart Actief lid

    Jul 10, 2011
    368
    0
    0
    NULL
    NULL
    Minnie wat erg voor je wat er is gebeurd. Ik snap je helemaal heb dit ook meegemaakt toen ik precies 8 weken was bij mijn 2de zwangerschap. Ik kon echter toen na 1 week weer alles en had nergens meer last van (arts stond er ook van te kijken toen). Een opgeblazen gevoel heb ik regelmatig omdat ik gevoelige darmen heb, dus ik heb niet echt een verschil gemerkt. Ik wil je wel melden dat ik 3 maanden na de operatie weer zwanger ben geraakt van mijn 2de zoon en dat verliep vlekkeloos. Omdat je dit nu hebt meegemaakt houden ze je altijd beter in de gaten en dat vond ik dan wel ontzettend fijn. Heb namelijk super veel echo's gehad bij mijn 2de.
    Ik wens je er nog veel sterkte mee en hoop dat je snel weer zwanger mag raken van een mooi wondertje.
    Knuffel
     
  15. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    Jul 20, 2007
    3,834
    1
    0
    Gezellig taart fijn om te horen dat het bij jou daarna toch goed is afgelopen en dat je weer zwanger bent geraakt.
    De operatie is vandaag precies een week geleden en had maandag en gisteren ook weer vanalles gedaan, maar daar moest ik gisteravond de prijs voor betalen, had weer heel veel pijn pfff, vandaag gaat t wel weer, ik ben gewoon geen typ wat stil kan zitten. Kan niet w88 totdat alles weer normaal is en we er weer vol goede moed tegen aan kunnen
     
  16. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Sorry meiden even ego bericht

    Mijn man en ik zaten om 05.30 in de auto onderweg naar gent.
    Vlak bij gent (rond 07.15) hoorde we een geluid alsof een raceauto langs reed. Dat bleek onze uitlaat te zijn die hing los. Gelukkig kon mij man de auto op de parkeerplek van een benzine station zetten.
    Wij anwb bellen heeft mijn man onze dekking verander naar Nederland:), dus we moesten een Belgische wegenwacht bellen. Die kwam pas 08.30 en ja hoor de voorkant is afgebroken en hij kon het alleen vastmaken dan moesten we maar naar Nederland terugrijden.
    Ondertussen hadden we Gent gebeld en uitgelegd en we mochten gewoon komen. IK BEN HEEL BLIJ dat we dat gedaan hebben want mijn cyste is weg en ik ga beginnen aan ivf 2 heb net al cetrotide gespoten.

    Ik ben wel uniek want ik had al 3 of 4 eitjes die al rond de 14 mm zijn normaal zijn ze rond 5 mm ze zag er meer dan 10 folikels zitten en alles is goed alleen ze wil mij begeleiden omdat mijn folikels al heel groot zijn en dat is bijzonder. ik moet as dinsdag terugkomen en dan weet ik mijn punctie datum

    Verzekering was niet goed gegaan, ik heb goedkeuring voor icsi gekregen en alles gaat via mijn verzekering dus dat is mooi.
    Nu hebben ze een fax naar mijn verzekering gestuurd dat het ivf moet zijn

    ik ga snel werken ik ben al veel te laat nu moet ik tot 18.30 blijven
     
  17. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    Jul 20, 2007
    3,834
    1
    0
    Je zult wel geschrokken zijn van die uitlaat, kan behoorlijk herrie maken zo'n ding.
    Gelukkig konden jullie nog terecht in het zh, ik duim echt dat het deze keer lukt meid, mn duimen draaien. Gelukkig groeien de eitjes boven verwachting, ben benieuwd wanneer de punctie is, laat je dat weten?? Doet zo'n punctie pijn??
     
  18. jojo29

    jojo29 Bekend lid

    Feb 4, 2008
    709
    0
    0
    verkoopster
    utrecht
    #18 jojo29, Aug 14, 2011
    Last edited: Aug 14, 2011
    hier even mijn verhaal
    ik kreeg ineens snacht baarmoeder kramp.
    volgende dag 3 aug naar de verlos ze zag niks in me baarmoeder
    ik vertelde ja maar ik ben wel zwanger 15 positieve test zei zei ja ik denk dat het een vroege miskraam was.
    maar goed ik moest naar het ziekenhuis die middag
    daar konden ze ook niks zien ook niet in mijn eileiders
    de gyn vond dit vreemd ook omdat ik niet echt klachten nog had en ik was al 7 weken zwanger.
    bloed laten prikken hcg was wel erg hoog maar ik kon ook misschien korter zwanger zijn.
    vrijdag 5 aug terug weer bloed prikken was weer gestegen en er was ook niks te zien in mijn baarmoeder foute boel dus
    ik moest gelijk blijven had om 3 uur de afspraak tussen half 5 en 5 uur hebben ze een kijk operatie gedaan en het was een buitenbaarmoederlijke zwangerschap in me linker eileider ze hebben ook mijn linker eileider weg gehaald.
    volgens de gyn kon ik tussen 4 dagen en 4 weken ongesteld wordt nou dat bij mij snel na drie dagen al.
    ik kon een zware bloeding verwachten maar dit had ik ook niet.
    lichaamlijk ben ik goed hersteld nergens meer last van.
    geestelijk gaat ook wel mijn troost is wel dat ik 2 kids al heb en die zorgen voor de afleiding maar soms dan denk ik er weer aan en dan mis ik mijn zwangerschap vreselijk ik weet het niet misschien kom ik er niet aan toe om het echt te verwerken en denk dat het allemaal wel gaat geestelijk.

    ik weet ook niet of ik nog wel een derde wil ben hierdoor best angstig geworden.

    we zijn hierover nog niet helemaal uit.

    maar goed eerst dit verwerken dan zien we wel.

    bij mijn eerste en tweede duurde het zwanger worden tussen 3 en 4 jaar en dit was na mijn tweede na 14 maanden raak

    maar heb nu nog 1 eileider dus denk dat dit langer gaat duren.

    als we nog een derde nemen ben nu bijna 33 dan geef ik het de tijd tot me 36 lukt het niet dan geef ik het op.

    sterkte meiden.
    het gebeurt best veel 1 op de 100 vrouwen die dit mee maken een buitenbaarmoederlijke zwangerschap.

    gr jojo29
     
  19. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    Jul 20, 2007
    3,834
    1
    0
    @Jojo, jouw verhaal lijkt veel op de mijne, bij mij konden ze eerst ook niks vinden en ik was\al 8 weken, dmv hcg controle erachter gekomen dat het foute boel was.

    Is idd wel een troost dat je al 2 kindjes hebt, ik heb een dochter van 3. Wij w88 totdat ik weer een keer ongesteld ben geworden en dan gaan we er weer voor, we zien wel waar het schip strand en hoelang het nu gaat duren, we zijn er al wel over uit dat als het niet op de natuurlijke weg lukt het ophoudt, dus geen ivf oid.

    Sterkte met het verwerken!!
     
  20. WendymvSenna

    WendymvSenna Actief lid

    May 3, 2010
    166
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier ook iemand die geopeerd is aan een buitenbaarmoederlijke zwangerschap / EUG en de linkereileider verwijdert. Ik vond het herstel na de operatie erg lang duren moet ik zeggen, had ook van het opblazen erg veel last van mijn middenrif.........

    Na 6 weken was ik weer ongesteld en toen meteen weer zwanger geraakt.
     

Share This Page