Bult in nek

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by Mamavan2SE, Jul 2, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mamavan2SE

    Mamavan2SE Fanatiek lid

    Oct 22, 2018
    4,210
    1,753
    113
    Female
    Sinds 2 dagen zegt dochter 5 jaar dat ze last heeft vd nek. Vanochtend eens gevoeld en voelde een bobbel. Vandaag schoolreisje dus ga nu geen huisarts afspraak maken

    maar zien jullie op de foto ook een bobbel
    Wat kan het Zijn
     

    Attached Files:

  2. Brinta

    Brinta Fanatiek lid

    Apr 9, 2013
    2,145
    191
    63
    Zuid holland
    Ik zie de bobbel ook.
    Is het een optie om de foto naar de huisarts te mailen? Dan kan ze vandaag gewoon op schoolreisje, maar heb je hopelijk vandaag toch nog een antwoord van de huisarts.
     
  3. Olifantje1991

    Olifantje1991 VIP lid

    Jan 9, 2013
    9,521
    3,739
    113
    Ik zie hem ook inderdaad en vind de optie om foto naar de huisarts te sturen wel een goede!
    Voor een opgezette klier een beetje vreemde plek denk ik, die zitten meestal wat meer aan de zijkant, maar weet dat mijn zusje ooit eens iets van een vocht bult in dr nek heeft gehad, was verder niet ernstig en ging vanzelf weer weg.
    Maar snap wel dat je je zorgen maakt, dus gewoon even navragen bij de huisarts en anders maandag langs en het weekend goed in de gaten houden of het groter wordt o.i.d.
     

Share This Page