clearblue

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by Ellen291982, Feb 5, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    oke dit is misschien een domme vraag maar ik vraag het me gewoon af nu.

    Op de reclame heb je nu nieuwe clearblue zwangerschapstesten die niet alleen kunnen vertellen of je zwanger bent maar ook hoelang.

    Ten eerste kan ik uberhaupt nog een test doen of is mijn hcg uit het lichaam? (eerste domme vraag)
    Dan nu ik zie in de reclame alleen staan 2-3 week. Maar gaar de test uberhaupt verder dan dat? Kan hij zeggen dat iemand 8 week zwanger is of meer? (volgende domme vraag)

    Ik vroeg het me gwoon af en lijkt me grappig als bij een test zou komen te staan 5 maanden zwanger hahaha! Vraag me ook af mocht je geen test meer kunnen doen nu omdat het hcg weg is kan zo'n test uberhaupt zover komen/
    ik geloof nog niet heel erg in die testen omdat als je hem doet je dan zoiets ziet als 2-3 week. Dat is toch nog steeds een lange tijd? Dan weet je toch nog niet hoe ver je precies bent?
    Iemand deze test gedaan?

    oke ik ben klaar met mijn domme gebazel hahaha :D
     
  2. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    Nov 30, 2008
    8,641
    0
    36
    Noord Brabant
    Yep, ik heb zon test gedaan....kijk maar in mijn album;)

    Hij geet aan 1-2, 3-4 of 5+...meer kent ie niet.
    Ach ik vond het wel grappig om te doen, maar weet niet meer als dat ik al wist hihi
     
  3. Sjors82

    Sjors82 Niet meer actief

    Hey El :)

    Voor zover ik weet blijft HCG in je lijf, alleen in mindere mate, je zou dus nog steeds positief moeten kunnen testen.
    En er is ook een 3+ teken op die test dus die zou je dan moeten zien!
    Maar verder dan 3+ gaatie volgens mij niet :)
    Ik heb die test ook gedaan maar zag later het nut er eigenlijk ook niet van in, maar ik wou gewoon 3 verschillende tests doen voordat ik geloofde dat ik zwanger was:D

    edit: Ooh wendela weet al meer dan ik :) Enne, het zijn geen domme vragen hoor!
     
  4. Roosje75

    Roosje75 Fanatiek lid

    Aug 1, 2007
    1,281
    0
    0
    Hoi,

    Dan heb ik ook meteen een domme vraag..

    De CB geeft bijvoorbeeld aan; 1-2 weken zwanger, maar als je positief test (op of na nod) dan ben je toch al bijna 4 weken zwanger (uitgaande van een 'normale' cyclus)?
    Of snap ik 't nou niet meer? :oops:

    x Roosje
     
  5. Sjors82

    Sjors82 Niet meer actief

    Dat zijn de weken sinds de bevruchting Roosje, dus dan ben je idd al 4 weken zwanger geteld vanaf de eerste dag van je laatste menstruatie :)
     
  6. mymiracle

    mymiracle Niet meer actief

    mijn man dacht dat de nieuwe clearblue op "hol" zou slaan met mijn aantal weken :) ik vond het een beetje zonde om het uit te proberen maar inderdaad het lijkt me logisch als ie niet verder dan 3+ weken gaat ;)
     
  7. dolfina22

    dolfina22 Actief lid

    Dec 8, 2008
    276
    1
    0
    leerling verzorgende ig
    tiel
    hey hey
    een vriendin van me heeft hem gedaan en zo staat het in de beschrijving
    1-2 staat voor 3a 4weken 2-3 staat voor 4 a5 weken en 3+ staat voor meer als 5 weken ben je te ver zwanger dan kan het zelfs zijn door de hoge hcg dat het een verkeerd resultaat geeftbij mij was hij negatief en ben toch egt 13 weken zwanger hahahaah
     
  8. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    Jan 9, 2009
    6,308
    2,591
    113
    't lijkt me vooral geldklopperij die nieuwe testen. Zo nauwkeurig geven ze het niet aan.
    Volgens mij kun je een heleboel simpele testjes kopen voor een clear blue
     
  9. Ellen291982, ik heb je topic verplaatst naar het juiste forumonderdeel.
     

Share This Page