Clomid 50mg

Discussion in 'MMM clubs' started by Koekie2, Aug 22, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Satijnvlinder

    Satijnvlinder Fanatiek lid

    Oct 6, 2015
    1,383
    0
    36
    Miesy jemig wat een rare werkwijze hebben ze daar. De gyn keek mij raar aan dat ik geen iui wou en die van jullie doen moeilijk.

    Belony hier een kickboks(t)er in mijn buik. Ligt netjes met hoofdje beneden en voel constant porren onderin. Super leuk maar stiekem ook best vermoeiend.

    Heb de beslissing gemaakt dan om te stoppen met werken en gisteren werd ik door UWV gebeld dat ik inderdaad zwangerschap gerelateerd ziek gemeld was.
     
  2. Koekie2

    Koekie2 Fanatiek lid

    Jul 6, 2015
    2,085
    216
    63
    Wat fijn dat je nu geheel bent ziek gemeld Satijn. Nu lekker de rust proberen te pakken.

    Vandaag hebben we weer een echo gehad.... de medicijnen doen tot nu toe hun werk en hopelijk blijven ze dit doen.
    1 kindje was 16.6 weken dus precies op schema en de ander was 16.3 weken dus ligt niet ver van elkaar gelukkig.
    Wel licht mijn placenta ( of 1 van de placenta's ) heeeeel erg laag. Ik heb ook veel last van buikpijn. Geen idee of dat hier mee te maken heeft. Maar morgen ga ik wel aangeven dat ik nog wat minder wil gaan werken. Ben benieuwd wat de bedrijfsarts zegt.

    Over 3 weken de 20 weken echo... spannend.
     
  3. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    Aug 30, 2014
    810
    173
    43
    Gelukkig is het dan nu goed geregeld satijnvlinder! Lekker rustig aan doen.

    Wat super dat je echo zo goed was koekie, maakt dat ook uit van de placenta?

    Ik kom net terug van het ziekenhuis.. Had nu 2 eitjes rond de 10mm en dat op dag 14 :(? Ik baal.. Zondag weer heen als ze dan nog zo zijn dam wordt het wss niets en moet ik de volgende ronde gaan spuiten
     
  4. Koekie2

    Koekie2 Fanatiek lid

    Jul 6, 2015
    2,085
    216
    63
    Als het over een aantal maanden nog zo is weet ik dat ik sowieso een keizersnede moet. Dus we zien het wel. Kan verder geen kwaad geloof ik.

    Het kan nog alle kanten op hoor! Nog niet opgeven.
     
  5. Miesy

    Miesy Bekend lid

    Jun 22, 2015
    731
    0
    16
    NULL
    NULL
    @satijn jee wat een baas zeg! ff jou vertellen wat wel en niet kan. Goed dat je nu helemaal ziek gemeld bent! hopelijk geeft het je veel rust en kan je lekker gaan genieten

    @koekie goed dat je naar bedrijfsarts gaat! Hopelijk begrijpt hij/zij jou goed en hebben jullie een goed gesprek.

    @claudia het kan nog alle kanten op. vaak had ik op cd 14 ook nog niks van groeiende follikels. Met puregon heb ik nu al 3x op cd16 een groot genoeg follikel om pregnyl te zetten. We hebben nu de goede dosis eenheden gevonden, maar de eerste keer had ik ook pas een eisprong na 20 dagen.
    Heb je nu nog verdere echo's gehad om te kijken hoe het ervoor staat?
    Ik duim voor je!

    @hier nog steeds geen bloedverlies. nog nooit gehad dat ik niet tussendoor bloedverlies had.. maandag ga ik testen denk ik... oh hoop t zooo
     
  6. Satijnvlinder

    Satijnvlinder Fanatiek lid

    Oct 6, 2015
    1,383
    0
    36
    Spannend Miesy

    Zo ben blij ziek gemeld te zijn. Zijn donderdag een dagje weg geweest en was ook wel enorm warm en had beter naar mijn man kunnen luisteren om in een rolstoel te gaan zitten. Maar heb toen we thuis kwamen echt 3x gespuugd :(
     
  7. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    Aug 30, 2014
    810
    173
    43
    Ohh wat spannend miesy!! Ik duim heel hard voor je!
    Morgen mag ik weer na het ziekenhuis.. Ik ben benieuwd..

    Ohjee dat was dan echt een beetje te gek satijnvlinder.. Beter na je mannetje luisteren de volgende keer ;)
     
  8. Satijnvlinder

    Satijnvlinder Fanatiek lid

    Oct 6, 2015
    1,383
    0
    36
    Haha ja heel raar eigenlijk Claudia want heb er de hele dag geen last van gehad en in eens werd ik niet goed. In de auto voelde ik mij al niet zo fit en pufte ik vlagen van misselijkheid weg maar was ook echt 35 graden in die auto. Toen kwam ik bij mijn ouders thuis waar het 23.5 graden was omdat de ventilator aanstond. Denk dat dit eigenlijk de grootste klap heeft gegeven.
     
  9. Miesy

    Miesy Bekend lid

    Jun 22, 2015
    731
    0
    16
    NULL
    NULL
    dankje claudia
    spannend voor je!

    @satijnvlinder wat vervelend zeg dat je je zo beroerd daarna voelde! gaat het nu wel weer goed?

    @hier hmm slecht teken.. ik krijg weer erge hoofdpijn en das vaak paar dagen voordat ik ongesteld moet worden.. ik duim nog steeds van niet
     
  10. Satijnvlinder

    Satijnvlinder Fanatiek lid

    Oct 6, 2015
    1,383
    0
    36
    Aaah hopelijk is het dit keer omdat je andere hormonen hebt!!

    Ja op zich gaat het goed maar moet me rustig houden
     
  11. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    Aug 30, 2014
    810
    173
    43
    Ah Jaa het was donderdag ook mega warm en plakkerig weer..
    Nouja dan weet je dat voor de volgende keer dat je rustig aan moet doen :) nu wel weer helemaal fit toch?

    Oh miesy ik hoop ook voor je dat het andere hormonen zijn..
     
  12. Satijnvlinder

    Satijnvlinder Fanatiek lid

    Oct 6, 2015
    1,383
    0
    36
    Beetje snotterig, maar verder wel goed gelukkig. Alleen moet dus niet te veel doen, want dat voel ik meteen ;)

    Hoe gaat het met jou?
     
  13. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    Aug 30, 2014
    810
    173
    43
    Nee Okee.. Lekker rustig aan doen hoor!

    Tja ik voel niks ofzo.. Morgen moet ik weer heen voor een echo, ben benieuwd.
     
  14. Satijnvlinder

    Satijnvlinder Fanatiek lid

    Oct 6, 2015
    1,383
    0
    36
    Spannend, hopelijk meer groei deze keer. Ik duim voor je
     
  15. Koekie2

    Koekie2 Fanatiek lid

    Jul 6, 2015
    2,085
    216
    63
    Duimen draaien voor iedereen...
    Satijn rustig aan doen hoor... vooral met dit weer.
    Vanaf volgende week werk ik nog maar voor 50% :) In de zorg...
     
  16. Kortjakje84

    Kortjakje84 Actief lid

    Sep 25, 2015
    301
    21
    18
    NULL
    NULL
    Oooh wat maken jullie het spannend Claudia en Miesy! Al nieuws? Was er al enige groei te zien gisteren Claudia? Aww Miesy ik hoop dat je nu eens goed nieuws hebt! Wat jij met hoofdpijn hebt, had ik met pijnlijke borsten - die gaven aan dat ik gauw weer ongesteld zou worden, behalve de laatste ronde dus! Hoop dat het bij jou ook zo is nu. :D Maar jemig wat een rare werkwijze in dat ziekenhuis van jullie, en wat vervelend dat je je er zo onprettig bij voelt. Klinkt mij alsof ze je niet echt serieus willen nemen gewoon omdat ze krampachtig aan hun regeltjes vast willen houden... Heel veel sterkte ermee, en hopelijk hoef je er gewoon niet meer terug te komen natuurlijk. ;)

    Fijn dat jullie het wat rustiger aan gaan doen Satijnvlinder en Koekie. Heel verstandig, en ik hoop dat jullie gauw weer wat lekkerder in je vel zitten. En inderdaad, je moet altijd naar je mannetje luisteren (maar zeg dat maar niet tegen mijn vriend ;)).

    Hier morgen voor het eerst naar de verloskundige, spannend! Afgelopen donderdag ook mijn ouders gebeld om het nieuws te vertellen, want de dag erna gingen ze op vakantie en volgende week heb ik een uitje met mijn broer en zussen en dan wil ik het hun vertellen. Haha mijn ouders waren compleet in shock! Het werd echt even stil aan de telefoon. Om een of andere reden hadden ze het helemaal niet zien aankomen, hoewel we al vijf jaar samen zijn en allebei dik in de 30...
     
  17. Miesy

    Miesy Bekend lid

    Jun 22, 2015
    731
    0
    16
    NULL
    NULL
    JAAAAAA ik heb positief getest!!! <3 :D
     
  18. Kortjakje84

    Kortjakje84 Actief lid

    Sep 25, 2015
    301
    21
    18
    NULL
    NULL
    WAAAAAAAAHHHH Miesy dat is geweldig!!! Gefeliciteerd meis! Ooooh ik ben zooo blij voor je! Geniet ervan!
     
  19. Miesy

    Miesy Bekend lid

    Jun 22, 2015
    731
    0
    16
    NULL
    NULL
    Aaaah wat een lieve reactie! :D
    Dank je wel!
    Ik kan het echt nog niet bevatten heb echt nergens last van haha
    Wel net beetje bruin bloedverlies hopelijk is dat niks ergs! Hoop zo dat het goed blijft gaan!! :)
     
  20. Kortjakje84

    Kortjakje84 Actief lid

    Sep 25, 2015
    301
    21
    18
    NULL
    NULL
    Haha ja het heeft bij mij ook een tijdje geduurd voor het binnenkwam, zo'n beetje tot de eerste echo. :D Wat ik begrepen heb: zolang het niet helder rood is en met krampen gepaard gaat, zit je goed. Ik heb ook nog twee keer bruin bloedverlies gehad maar de kleine lijkt nog steeds helemaal happy: groeit mooi op schema en hartje klopt. Hopelijk blijft die van jou ook gewoon lekker plakken.
     

Share This Page