clomid

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by melanie1988, Oct 21, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. melanie1988

    May 26, 2008
    21
    0
    0
    hoi meiden

    ik had een vraagje over wie er nog meer clomid gebruikt
    ik ben zelf in november anderhalf jaar bezig en ze zijn erachter gekomen dat mijn eitjes niet goed rijpen dus vandaar dat ik nu in de eerste ronde clomid zit het zal fijn zijn als er meer mensen in dezelfde situatie zitten
    groetjes melanie :D
     
  2. Dreamer83

    Dreamer83 VIP lid

    Apr 16, 2008
    10,390
    30
    48
    Er is een heel onderdeel voor dames met vruchtbaarheidsproblemen, dus vast en zeker genoeg dames die hetzelfde meemaken :D
    Misschien kan je je topic daarheen laten verplaatsen?
     
  3. cjpt

    cjpt Fanatiek lid

    Jul 16, 2008
    2,447
    1
    0
    Zuid Holland
    Hoi melanie1988, ik zou inderdaad lekker met mij meekomen naar het forum "vruchtbaarheidsbehandelingen". Het is een grote stap (was het iig voor mij) maar je gaat er verschrikkelijk veel herkenning, steun en vooral informatie terugvinden.


    Succes meid, gr. Cin
     
  4. Erikaatje

    Erikaatje Actief lid

    Sep 20, 2008
    425
    0
    0
    Hoi!

    Heb al veel rondjes Clomid gehad (zoals vele hier) dus vraag maar raak! Veel succes in deze spannende tijd!

    Groetjes Erika
     
  5. DvS

    DvS Fanatiek lid

    Sep 18, 2007
    1,012
    0
    36
    Noord-Brabant!
    Ik ben net van de Clomid af na 8 maanden omdat het niet meer aansloeg. Hoop voor jou dat het wel aanslaat en je snel goed nieuws krijgt.
    Succes ermee!
     
  6. Wup

    Wup Fanatiek lid

    Apr 23, 2007
    4,912
    1
    36
    Hier ook een clomid-junkie inmiddels. Ik heb 50 mg. Ik heb nu 6 ronders gehad en de laatste twee vielen me behoorlijk zwaar. De opvliegers zijn mee te leven, maar emotioneel ben ik zeker 3 dagen een wrak. Voor mij waarschijnlijk even geen clomid meer.

    Succes ermee!

    Liefs,
    Wup
     

Share This Page