Mijn man had ergens gelezen dat ze schijnbaar in China niet meer testen, zodat er ook geen nieuwe meldingen zijn. Mocht het dan nog verder uit de hand lopen kunnen ze de schuld naar andere landen schuiven dat die het verkeerd aanpakken.
Ik weet niet meer waar. Maar Las ook ergens dat in China door de overheid wordt gezegd dat het een virus is dat uit Europa komt. Wij zijn de schuldige, en zij zouden het al bestreden hebben. Geloof best dat ze daar de cijfers gewoon fabriceren om beter uit de verf te komen.
Dat weet ik wel zeker, als je het eerst weken expres stil houd durf ik er een wedje op te leggen dat de cijfers ook absoluut niet kloppen. Kijk naar Nederland, daar kloppen de cijfers geen eens omdat ze bijna niemand meer testen.
Hier zat ik gister dus over te denken (zonder rest van topic te hebben gelezen. Dus misschien is het al gezegd) China laat uit een lab een virus vrij, wetende dat zij het wel onder controle krijgen in hun communistische regime. Europa is veel vrijer, mensen nemen het niet zo nauw met opgelegde regels, dus het virus kan zich mooi over de wereld verspreiden. Economieën worden platgelegd en China kan straks de wereldhandel domineren want zij zijn er weer bovenop en wij zijn toch extreem afhankelijk van China, zo blijkt. Voor medicijnen, auto-onderdelen, grondstoffen. China kan straks de hoofdprijs vragen en heeft bepaalde groeperingen uit de eigen samenleving ook uit kunnen schakelen (de non-conformisten), win-win. (Je moet wat als je met jezelf opgesloten zit hè )
Het boek is wel echt, die stukken die omcirkeld zijn ook. Had hier een artikel over gelezen hoe ze dit goed aan het praten waren maar kan het niet meer vinden.
Ik kwam deze van de week tegen op Facebook. Stonden nog een hele boel andere theorieën bij maar ik vond deze toch wel de opvallendste. Ik vind hem te vergezocht, ben benieuwd wat jullie er van vinden. View attachment 645692
Oké, ik heb me even verdiept in, de hier een aantal keer genoemde, Martin vrijland. Ik vraag me echt af: zijn er echt mensen hier die hem serieus nemen??! En neem je dan alles serieus? Of pik je er wat spannende standpunten uit? Gaat het zover dat je donaties aan hem geeft, waar hij naar vraagt. Word je niet helemaal krankjorum in het dagelijks leven met al die paranoïde gedachten? Ik vraag me dit echt af, wie leest dit?!
https://viraal.video/2020/03/23/documentaire-maker-janet-ossebaard-gaat-als-een-lopend-vuurtje-rond-over-het-internet-over-het-corona-virus/ Als je deze filmpjes kijkt, dan kan je daarna heel wat complotten gaan google`n * De val van de Cabal * de QAnon
Wij zitten nu die filmpjes te kijken en moet zeggen ik denk vanaf dag 1 al aan een bio aanval. Of iets in die richting. Dit is echt niet zomaar ineens. We gaan zo op zoek naar de val van cabal.
Eye opener. En eigenlijk wisten we wel al iets maar dit Zitten nu deel 9 al te kijken maar is Engels. Alleen deel 7 over het nl koningshuis staat in nl op YouTube. Deze vrouw heeft pit hoor
Ja zij heeft zich er wel in vastgebeten! Ik heb nog niet alle delen gezien, ga straks weer even verder kijken.
De geschiedenisboeken laten inderdaad zien dat epidemieën/pandemieën niet zomaar voorkomen eens in de zoveel tijd .. Vroeger kregen heksen en zigeuners de schuld van zaken als de pest. Nu zijn het de wetenschappers en "ze" de echte machthebbers die niemand kent