10 juni, ben ik 18 weken zwanger.. Er is dan een concert in de hmh waar ik erg graag heen wil! Kan dit? En is Het verstandig? Thanks
waarom niet? wegens harde muziek?? heeft leintje geen last van hoor!!! die van mij kan soms juist rustig worden van zulke dingen.... laatst was t dru, gingen we autorijden snelweg, en rustig... of je zit in de auto doet radio hard aan... ennnnn rustig hahaa lekker van genieten!! veel plezier
Waarom zou dat niet kunnen? Lekker gaan en geniet ervan, 18 weken is dan juist een mooie termijn, dan voelen zwangeren zich vaak het beste.
Ja hoor, zou gewoon gaan! Je kunt dar ook eventjes zitten op de tribune als het staan je teveel wordt. Er is wel voorzichtig discussie over gehoorschade bij je kleintje, maar volgens mij is dat met 18 weken nog niet aan de orde (en zolang je niet recht voor de boxen gaat staan zal het vast wel loslopen ). Veel plezier! Welk concert is het?
Volgens mij kan het idd geen kwaad, maar zal niet te ver vooraan gaan staan. Ben zelf toen ik zwanger was van zoon naar concert van Skunk Anansie geweest, was toen ergens tussen de 25 en 30 weken zwanger (weet niet meer precies ) maar ben toen gewoon beetje achteraan gebleven, maar meer om de drukte van andere concertgangers niet in mijn buik te krijgen. Maar zoon was verder lekker rustig hoor ! Veel plezier !!
Gaan meid, ik ga de 11e in Munchengladbach!! Heb daarvoor gekozen, omdat ik dan gereserveerde zitplaatsen heb en me dat in deze 'toestand' toch wat prettiger leek.
Ik ben mijn vorige zwangerschap met 25 weken nog naar Pinkpop geweest het hele weekend... dat is dan weer een afrader vanwege het vele lopen, de drukte en omdat ik ging slapen in een tentje Maar de muziek was heerlijk Veel plezier bij Slash!!
Ja onwijs! Heb hem nu 2 keer gezien.. M'n held festivals lijken me idd niks als je zwanger bent haha. Thanks allemaal
Kan wel denk ik hoor, ik zou alleen uitkijken met een staanplaats.. Dat je niet allemaal mensen tegen je aan geduwd krijgt (en dan niet alleen voor je beeb maar ook voor jezelf; ik werd tijdens mijn zwschap best snel duizelig en had het snel te warm). In ieder geval veel plezier alvast!