Contact opnemen met huisarts???

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by Smokey11, Jan 21, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Smokey11

    Smokey11 Actief lid

    Jan 20, 2013
    274
    23
    18
    Female
    Hoi,

    Ik heb gister 2x een positieve test gehad.
    Misschien een stomme vraag maar wanneer moet ik contact opnemen met de huisarts??


    Xx
     
  2. merah

    merah VIP lid

    Jun 8, 2009
    13,467
    4,919
    113
    Female
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Niet.
    Gewoon een keer de komende weken een verloskundige bellen voor een intake. Als je een week of 6/7 bent of zo.
    De huisarts (of assistente) zal je enkel feliciteren. Verder doet hij/zij niets.

    Van harte!
     
  3. jols

    jols Bekend lid

    Dec 26, 2012
    681
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat wisselt ik ben wel bij de huisarts geweest. We hebben samen mijn medicatie doorgesproken (ivm astma en allergieën) om te bekijken wat ik niet meer mocht gebruiken. Mijn huisarts noemde dat ze juist liever had dat zwangeren even langskwamen. Zij heeft me ook doorverwezen naar de verloskundige. Ik zou gewoon even bellen om te horen wat jou huisarts wil.

    Ow enne gefeliciteerd, dat is goed nieuws!!!
     
  4. Kitty01

    Kitty01 Actief lid

    Sep 30, 2012
    370
    0
    0
    NULL
    NULL
    huisartsen noteren het wel in jouw dossier, het is ook verstandig om het bij je apotheek aan te geven (een belletje is vaak al genoeg), dan kan men er rekening mee houden op het moment dat jou medicijnen worden voorgeschreven. EN GEFELICITEERD!!!
     
  5. Trinity

    Trinity Fanatiek lid

    Nov 7, 2012
    1,176
    0
    0
    Overijssel
    Gewoon even bellen meid :) Ik hoefde zelf geen huisarts te bellen, direct de verloskundige. Bij ons faxte de verloskundige zelf een brief naar de huisarts om hun ook de hoogte te stellen. Dus soms hoef je niet eens je huisarts te bellen. Vroeger wel, maar nu hoeft dat niet meer.
     
  6. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    Dec 4, 2012
    10,846
    4,213
    113
    Female
    Zuid Holland
    Ik heb zaterdag getest en maandag gebeld en donderdag had ik een afspraak.
    Even praten en kreeg foliumzuur voorgeschreven.
    Maar een doktersafspraak is niet verplicht hoor!
     
  7. inverw8ting

    inverw8ting Actief lid

    Jan 3, 2013
    135
    0
    16
    Allereerst gefeliciteerd.
    Ik heb zodra ik erachter kwam de volgende dag meteen de huisarts gebeld... Langs geweest voor een afspraak en hij heeft informatie mee gegeven over wat ik verder moest doen.
     
  8. Anzza

    Anzza Fanatiek lid

    Jun 23, 2012
    2,345
    0
    36
    drenthe
    Zo heb ik het ook gedaan :)

    En gefeliciteerd!!
     
  9. Flipske

    Flipske Fanatiek lid

    Mar 25, 2011
    1,330
    0
    36
    overijssel
    Ik heb met 5-6 weken de verloskundige gebeld. Met 8 weken de eerste afspraak bij de verloskundige en bloedprikken. De uitslag van het bloedprikken is naar de huisarts opgestuurd.

    Als je inderdaad net als Jols medicatie slikt zou ik ook de huisarts (of de specialist) bellen. Zelfs al voordat je begint met zwanger worden om te bepalen hoe je om moet gaan met de medicatie.
     

Share This Page