Shit dames! Ik hoopte toch wel dat jullie het goede voorbeeld zouden geven. Ik zat gisteren ook flink te googlen wanneer je positief zou kunnen testen met de terugplaatsing van een blasto. Aangezien dat eigenlijk al voor 5 dagen telt zou je inderdaad denken dat je na een week al iets zou moeten zien. Maar volgends de verhalen die ik vond zijn er toch een hoop mensen die pas vanaf dag 10 ongeveer iets zien. Pfff dat wachten altijd maar.... @ruubs: gelukkig heb ik daar geen ervaring mee. Maar ik vond het wel spannend zondag. Ik bleef maar op mijn telefoon kijken. Ik had ook geen idee hoelaat ze eventueel zouden bellen. En ik had nog wel een uur extra ook
Ik duim voor iedereen en ik zelf moet gewoon wachten. ik probeer overmorgen weer denk ik dan ben ik 9 dagen na tp Succes iedereen
@ruubs ik heb dat 1 keer gehad en was de laatste cryo voor die poging! Zwaar balen was dat maar je kunt er niets aan veranderen helaas. Hoop da't het niemand gebeurt! Liefs
hoi Ook ik heb ergens volgende week hopelijk een terugplaatsing. Bij mij is het in een natuurlijke cyclus. Ik zal over1 a 2 dagen een eisprong hebben en dan mag ik bellen. dan zal ik 5 dagen later terugplaatsing hebben als de cryo goed ontdooit. we hebben er 3 nog uit 2014. Gek idee eigenlijk wat balen zeg dat er al pogingen mislukt zijn! En spannend voor sommige dat ze nog aan het testen zijn of binnenkort mogen testen.
Tammie, ja ik vind dat ook een gek idee Als deze mag blijven plakken had hij of zij tweelingbrusje kunnen zijn maar is dan bijna 2 jaar jonger Hier zijn de cryo's van januari 2015.
Hoi Dames, Ik lees alweer een tijdje met jullie mee. Wat spannend allemaal! Hopelijk hebben degene doe negatief getest hebben te vroeg getest. Ik ga voor jullie duimen! Komende ma of di moet ik ongesteld worden en dan gaan wij hier heel hard hopen op een cryo terugplaatsing eind november. Succes allemaal met wachten! Liefs, Anna
@saskia ja haha echt bizar. Wel spannend he hopelijk blijft hij /zij plakken. Wanneer mag je testen? @anna spannend ik zie in je onderschrift dat je nog niet veel geluk hebt gehad met cryo's. Hopelijk deze maand wel. Ik had vanmorgen een positieve ovulatietest. We worden dinsdag gebeld of de cryo goed ontdooit is.
Tammie, wat spannend. Hopelijk ontdooid de cryo goed. Hoeveel cryo's heb je? Ik heb inderdaad nog niet veel gelukt gehad met cryo's. Ik vind het daarom ook moeilijk om er vertrouwen in de hebben. Maar goed! We gaan ervoor en wie weet zit er dit keer wel een topper bij. Ze zijn nu 2 dagen later ingevroren dan de vorige keren. Saskia.... spannend! Nog ff een kleine week duimen en in spanning wachten.
Hai Dames, Spannend voor de mensen die nu aan het wachten zijn. Ik ben eigenlijk alleen een stille lezer maar vind het nu toch wel leuk om te reageren. Ik heb ook niet zoveel geluk gehad met cryo's. Wel met de verse pogingen. Eerste icsi was direct raak maar was een bbz. twee cryo's over (blasto's top kwaliteit) niets geworden. Icsi 2 was weer direct raak ( zoon nu van 15 maanden ) nu weer verder voor een broertje of zusje en alweer een mislukte cryo poging achter de rug en op 2 nov de laatste cryo van icsi 2. Ik hoop dat dit m word maar ik reken erop dat ik weer van begin af aan moet beginnen. Het lijkt er gewoon erg op dat de verse embryos alleen bij mij aanslaan. Hebben meer mensen dit gevoel? Volgens mij zijn er ook mensen die juist meer het idee hebben dat de cryos aanslaan. Bijzonder hoe elk lichaam anders is. Je kan het ook niet vergelijken met elkaar maar toch doe je het.. Succes allemaal!
Ik heb vandaag, 12dpo en 6 dagen na tp licht positief getest. Was geen ochtendurine. Voorzichtig blij
Oeh Saskia, wat goed zeg!! Spannend!!! Hoe is het verder hier? Ik heb morgen terugplaatsing.. hoop dat we je voorbeeld mogen volgen Saskia!!
Ohhhh geweldig Saskia alvast een voorzichtige felicitatie! Hier alweer gestart met de progynova.... poging 2 cryo tp is dus alweer van start....duim duim duim 16 nov echo baarmoederslijmvlies en dan hopelijk 22 of 23 nov tp SPANNEND weer!!!
Wow gefeliciteerd saskia! Ik zit nu op 8dpo. Ben al heel de dag misselijk, maar ik denk dat het eerder een virusje is dan det het symptomen kunnen zijn. Vrijdag pas bloedprikken, maar ik heb het bijna niet meer!
@danisek ik ben nog nooit zwanger geworden van een verse terugplaatsing wel van een cryo. Grappig inderdaad dat het zo anders is bij iedereen. Ik heb zoiets van als een cryo de ontdooiing overleefd dan moet hij wel sterk zijn @ saskia wat spannend zeg! Duimen! @mackwak ook weer spannend hoor @doutzen heb je vandaag een terugplaatsing? Wij hebben ook vandaag een terugplaatsing! We zijn vanmorgen gebeld we mogen vanmiddag. Zooooo blij
Wat goed Saskia! Heb je vandaag nog eens getest? Hier helaas vandaag een negatieve test. Ga het morgen nog eens proberen. Tammie87 wat spannend!! heel veel succes de aankomende twee wachtweken. Mackwek wanneer had jij je terugplaatsing?