Ow dat is jammer. Maar dan houd het op. Jammer. Schrijf ze niet allemaal af. Gewoon lekker blijven passen.
Aaah dat heeft iedereen toch. Dun, gespierd, slank, dik. Van iedereen zijn slechte foto's te maken. Maar snap het wel. Soms zie je een foto en denk je. Zie ik er echt zo uit. Maar dat zijn vaak ook de kanten die je niet zo snal van jezelf ziet.
Hier idd. Bijv ook ibizastijl of dierenprints. Ook bij Norah slaag ik erg goed. Leuke kleding die past bij curvy lijven. Heel fijn.
Ik ben even groot en draag idd ook graag lange jurken. Ze moeten dan wel zo wat getailleerd zijn want anders lijk ik op een vierkant
Oh ik bedoel niet dat het niemand met die lengte zal flatteren hoor. Maar met de combinatie van mijn figuur, gewicht en lengte vind ik het echt niet charmant staan bij mezelf. Ik voel me beter in jurkjes net boven of op knielengte.
De ene lange jurk is ook de andere niet. Net een ander model of stof kan zoveel doen. En de juiste maat. Wat ik bij jonge meiden vaak zie is dat ze net te kleine kleding dragen. Bandjes die dan tussen huidplooien knellen of een stukje buik wat over een broekrand heen komt. Dat vind ik echt niet mooi. Dan liever een mooi passende jurk die die plooien juist bedekt. Mag in elke lengte van mij. Net wat je leuk vind. Dat maakt mooi rond en zacht.
Ik iddook! Iets kleiner nog zelfs. Ligt wel aan het merk zoals van miljouska is veel te lang voor mij.