Darmproblemen door foliumzuur

Discussion in 'Zwanger worden' started by Banaantje81, Feb 22, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Banaantje81

    Banaantje81 Fanatiek lid

    Sep 10, 2009
    1,237
    0
    36
    Wie herkent dit?

    Sinds ik begin februari ben begonnen met het slikken van foliumzuur, is mijn buik overstuur. Mijn darmen rommelen de hele tijd, erg veel last van dunne ontlasting (sorry voor de onsmakelijke details) en veel onaangename 'gasproductie' (om het even netjes te houden, haha).

    Ik word er echt gek van, want heb nu ook veel last van krampen en moet vaak naar het toilet. Dacht eerst dat ik buikgriep had, maar het houdt veel te lang aan daarvoor. En het is sinds ik ben begonnen met foliumzuur, dus er moet volgens mij een verband zijn.

    Of is het stress of zo?
     
  2. Mizzy1982

    Mizzy1982 Fanatiek lid

    Aug 25, 2009
    1,660
    1
    0
    Oudenbosch
    Misschien is aan de huisarts vragen, kan door de hulpstoffen komen in het tablet, misschien dat daar iets inzit wat je darmen aan het rommelen maakt. Misschien dat de huisarts je foliumzuur kan voorschijven waar die hulpstoffen niet in zitten
     
  3. Marnat

    Marnat VIP lid

    Aug 10, 2009
    29,821
    3
    38
    Female
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    ik heb nergens last van en gebruik ook foliumzuur.
    die van de appie.
    en net wat mizzy zegt even de huisarts bellen.
     
  4. tinus85

    tinus85 Lid

    Dec 21, 2009
    30
    0
    0
    Fotograaf
    Drenthe
    Ik zie dat je de 25e ben gestopt met de pil? Daarvan kan het ook komen...
     

Share This Page