De Belasting.... help!

Discussion in 'De lounge' started by CreaLinda, Aug 25, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. CreaLinda

    CreaLinda Bekend lid

    Mar 31, 2007
    918
    0
    0
    Juf
    Nootdorp
    Krijg ik net een brief over mijn opgaaf van de inkomstenbelasting en volksverzekeringspremie over 2005.
    Het komt erop neer dat ik volgens hen m'n loon niet heb ingevuld (en ik heb wel 4 banen gehad dat jaar, wel achter elkaar, niet tegelijk), nu gaan ze dat aanpassen.

    Ik werk in het onderwijs en volgens mij gaat die belasting gewoon automatisch van je loon af.
    Bij de normale aangifte van dat jaar heb ik wel onwijs met de papieren zitten stuntelen hoor!

    Ik vermoed dat ze een foutje hebben gemaakt. Ik heb namelijk van nov. 2006 tot vorige week een eigen bedrijfje gehad. Daarover moest ik wel zo'n inkomstenbelastingding invullen over 2006.
    Ik denk dat ze de jaren door elkaar halen.

    Heeft er iemand verstand van Belastingen?

    Linda
     
  2. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    Apr 24, 2007
    5,097
    0
    36
    Er was een topic die iemand had geopend die bij de belasting werkte even kijken als ik hem kan vinden zal ik de link wel plaatsen
     
  3. amaranta

    amaranta VIP lid

    Mar 6, 2007
    7,734
    0
    0
    Even bellen met de belastingdienst as maandag. Makkelijker kunnen ze het niet maken.
    Wij hebben ook trouble met de blauweenveloppen brigade.
    Voortaan nemen wij iemand in de hand die we alles laten in vullen. Kost 50 euro. Haalt hij er ergens anders wel weer uit.
     
  4. Lientje

    Lientje Fanatiek lid

    Nov 24, 2005
    4,063
    0
    0
    Financieel advies
    Zeeland
    Ik weet veel van belastingen
     
  5. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    Apr 24, 2007
    5,097
    0
    36
  6. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    Apr 24, 2007
    5,097
    0
    36
    Oww de TS is Lientje :) ze was me net voor :)
     
  7. Lientje

    Lientje Fanatiek lid

    Nov 24, 2005
    4,063
    0
    0
    Financieel advies
    Zeeland
    Ja er was toen wat discussie over het feit dat ik het een paar keer ge-upt had, dus toen heb ik gevraagd of ze het topic wilden sluiten. Ik kijk nu gewoon of ik financiele vragen zie op het forum en als ik kan helpen doe ik het op die manier. Anders verdwijnt het topic elke keer uit beeld.

    Maar je verhaal is wat onduidelijk Crealinda, dus als je hulp wilt kun je misschien het beste even pb-en en de precieze situatie uitleggen.
     

Share This Page