de eerste iui

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by bipi, Apr 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kuipersl

    Kuipersl Actief lid

    Aug 24, 2007
    421
    0
    16
    Meiden, ik ga me voor de komende weken even afmelden ivm vakantie. Voor iedereen op het wachtbankje: heel veel succes! Voor de zwangeren onder ons: gefeliciteerd en pas goed op je (jullie) zelf en degenen die een teleurstelling moeten verwerken: dikke knuf, hou de moed erin!
     
  2. marooz

    marooz Fanatiek lid

    Jun 3, 2008
    1,444
    0
    0
    pedicure
    Leeuwarden
    Kimmy lekker vakantievieren meis!

    Stef en roosje dank jullie wel, ik baalde gister echt enorm, maar heb het nu wel een plekje gegeven dat we dus gewoon door moeten.
    Het bloeden is nog niet hevig, dus heb nog geen buikpijn etc.

    Meiden ik heb een vrijgezellenfeest vandaag! Dus heb iig wat om mijn zinnen te verzetten!

    Dikke knuffel voor jullie allemaal
     
  3. Neentje

    Neentje Niet meer actief

    Graag gezegd meid. En hoe was het vrijgezellenfeestje, heb je je kunnen vermaken?

    Ik kom vandaag thuis van mijn weekendje Antwerpen, het was een leuk geslaagd weekendje. Lekker gezwommen, uit eten geweest kortom genoten. Wel gisteren vergeten mijn Primolut mee te nemen waardoor ik hem gisteren niet kon slikken, maar vandaag bij thuiskomst heb ik het meteen gedaan. Hopelijk mag ik die ongie gauw ontvangen, om te kunnen starten met IUI.
     
  4. bipi

    bipi Lid

    Aug 28, 2006
    84
    0
    0
    Hallo dames

    het is hier wel rustig aan het worden op dit forum.
    Ben zelf net terug van een weekendje weg.
    Donderdag hebben we de eerste echo, vind het echt heel spannend, zal een extra bevestiging zijn denk ik. Kan het nl nog steeds niet geloven, heb ook niet zo heel veel symptomen.

    Liefs Bipi
     
  5. Neentje

    Neentje Niet meer actief

    En toch ben je echt zwanger meid, geniet ervan. Spannend is dat he zo een echo, hopelijk moge alle meiden het ooit mee maken.

    Ik denk dat iedereen aan het genieten van het lekker weer buiten, vandaar dat het zo stilletjes is.
     
  6. Nikkie80

    Nikkie80 Fanatiek lid

    Aug 9, 2007
    2,252
    0
    0
    Zuid-Oost Brabant
    Heey meiden,

    Ik heb me al een tijdje niks meer van me laten horen. Ik zit nu in het IVF traject ipv IUI. Ik heb vandaag de punctie gehad en krijg, mits er bevruchting plaats heeft gevonden, donderdag de terugplaatsing.

    Ik lees nog wel altijd mee hoor! Maar misschien niet meer zo vaak schrijven als voorheen. Bipi: gefeliciteerd meid!
    Marooz, balen van je ongi meid. Ik hoop dat je weer snel door kan gaan met je volgende ronde!
    Roosje: Lekker geweest in Antwerpen? Je hebt heerlijk weer gehad, super!

    Liefs Nikkie
     
  7. marooz

    marooz Fanatiek lid

    Jun 3, 2008
    1,444
    0
    0
    pedicure
    Leeuwarden
    Roosje het vrijgezellenfeestje was super, heb het erg naar mijn zin gehad, even de zinnen verzetten! Was je weekendje leuk, gelukkig maar!

    Bipi; kan me voorstellen dat dat spannend is meis, hou je ons op de hoogte?

    Nikkie; hoe was de punctie? Had je veel pijn? Hoeveel eitjes zijn er gevonden? Of weet je dat nu nog niet?

    Morgen weer beginnen met injecteren, hou nu ook een temp kaartje bij, kan geen kwaad toch? Nou meiden ik duik er vroeg in! Sweet dreams
     
  8. Nikkie80

    Nikkie80 Fanatiek lid

    Aug 9, 2007
    2,252
    0
    0
    Zuid-Oost Brabant
    Heey Marooz,

    Wat is het rustig hier he?! Komkommertijd
    Ja ik had 17 follikels en 16 eitjes. Donderdagochtend kan ik bellen voor de tp. Dan weet ik hoeveel er bevrucht zijn geraakt en hoeveel cryo's er zijn.
    De punctie viel me echt heel erg mee, gelukkig maar!

    Hoe is het spuiten vandaag gegaan?

    Liefs Nikkie
     
  9. Daan81

    Daan81 Fanatiek lid

    Mar 3, 2008
    1,084
    0
    0
    He hallo,

    Even weer even spieken hier. Het is hier inderdaad rustig.

    Marooz, wat shit zeg, had gehoopt dat het raak zou zijn bij jou! Op naar de nieuwe ronde. Good luck!

    Nikkeie, wist helemaal niet dat jij voor IVF zou gaan, jee heavy zeg! Fijn dat de punctie meeviel en succes donderdag!

    Roosje, hopen dat de ongi snel gaat komen dan. Gelukkig sta je er nu wel positiever in. Succes!

    Kimmy, als je het nog leest, een fijne vakantie!

    Alle zwangeren, lekker van genieten!

    Hier nog steeds geen ongesteldheid te bekennen. Maar met PCO is dit niet zo gek. Ik heb alleen heel veel afscheiding (gelig) en een enorme jeuk (daar beneden) :oops: :oops: . Sorry voor dit praatje.
    Ik ben vorige week aangevallen door een kat en heb een tetanus injectie gekregen en zit nu een week aan de anti-biotica. Kan het daar van zijn?

    Liefs Daan
     
  10. Neentje

    Neentje Niet meer actief

    Hoi meiden,

    Ben net weer thuis, lekker geshopt/gegeten buiten met de kleine en een vriendin en haar kleine. Heel wat mooie lingerie ingeslapeg bij de Hunkemoller voor allemaal onder de €5. Het weer is lekker buiten, maar ook lekker koel binnen. Hier nog steeds geen ongie te bekennen, het moet binnen 2 á 4 dagen komen dus ben benieuwd.

    Nikkie, ik hoop voor je dat je meer geluk hebt met IVF en dat er donderdag heel wat mooie bevruchte eitjes zijn die teruggeplaats mogen worden. Ga je voor 2 of 1 terugplaatsing? Ja heb het zeker naar mijn zin gehad in Antwerpen, voornamelijk omdat het weer mee zat.
    Marooz, fijn te horen dat je genoten hebt op het feestje. Mijn weekend was idd geweldig en voor herhaling vatbaar!
    Daan, het is nu idd afwachten. Het moet uiterlijk vrijdag doorkomen anders heb ik weer een probleem, ach kan ook niet anders met mijn PCO pfff. Ja ben ook wel blij dat ik ervoor ga en ernaar uit kijk. Welke bijwerkingen hebben die antibiotica heb je dat gelezen? Thnx jij ook veel suc6.
    All, dikke knuffels van mij.
     
  11. marooz

    marooz Fanatiek lid

    Jun 3, 2008
    1,444
    0
    0
    pedicure
    Leeuwarden
    Hey nickie;

    ja idd, ik klets nu ook bij het topic IUI, daar is het net wat drukker, en dij de NOD lijsten maar daar kan ik het weer niet helemaal bijhouden en is het toch anders... als je begrijpt wat ik bedoel:-s

    Wat mooi veel eitjes zeg! Hopen op veel bevruchtingen, zodat je ook mooi wat cryo's hebt! Hoeveel laten jullie terugplaatsen? 2? Ik ken mensen die via IVF zwanger geworden zijn, en toen 3 jaar later weer van een cryo uit dezelfde punctie als de eerste zwangerschap! Raar heh? Eigenlijk zijn de kindjes dus even oud, alleen heeft de een wat langer in de vriezer gelegen :)

    Daan; als je jeuk hebt en het ruikt ook een beetje zou ik even laten kijken, kan ook een schimmel zijn. Komt veel voor en vooral bij antibiotica kan het zeker voorkomen! Krijg jeen zalfje, of zetpillen (maar dan anders ;)) en dan ben je er zo van af!

    Hier spuiten gaat weer goed, en heb maandag eerste fm, hoop nu op 2 eitjes!
     
  12. Daan81

    Daan81 Fanatiek lid

    Mar 3, 2008
    1,084
    0
    0
    Marooz, het ruikt helemaal niet. En de jeuk is gelukkig niet continue.
    Ik moet morgen de laatste 3 pilletjes innemen. Wanneer zou jij dan adviseren om naar de huisarts te gaan.

    Wat een kl*te kat zeg! Heb ik deze maand rust met de injecties, krijg je een ongelofelijk pijnlijke injectie door zo'n kat :c: !
     
  13. marooz

    marooz Fanatiek lid

    Jun 3, 2008
    1,444
    0
    0
    pedicure
    Leeuwarden
    Ja die doet zeer heh, is intra musculair (in de spier) en is taaie dikke vloeistof! Lijkt op pregnyl! :)
    Ben je er stijf van?

    Gelukkig dat de jeuk niet continu is, wat ook echt helpt is een tampon dippen in yoghurt, en die inbrengen... hahah ja het klinkt heel raar maar de zuren van de yoghurt gaan de schimmel te lijf. Als het een schimmel is kan je er zo vrij gemakkelijk vanaf komen, anders zou ik het even aankijken tot na de antibiotica, blijf je de klachten aanhouden ga er daneven mee heen!
     
  14. Daan81

    Daan81 Fanatiek lid

    Mar 3, 2008
    1,084
    0
    0
    Marooz, bedankt voor de tip! :thumup:
     
  15. marooz

    marooz Fanatiek lid

    Jun 3, 2008
    1,444
    0
    0
    pedicure
    Leeuwarden
    Graag gedaan ;)
     
  16. Danjo

    Danjo VIP lid

    Feb 25, 2007
    18,384
    22
    38
    Female
    hey meiden ik ben nu op dag 3 van clomid
    maandag 4 aug eerste follm
    is er ook een lijst waar je je aan toe kunt voegen

    en had een vraag hadden jullie of hebben jullie ook bijwerkingen van de clomid
     
  17. marooz

    marooz Fanatiek lid

    Jun 3, 2008
    1,444
    0
    0
    pedicure
    Leeuwarden
    Hey Danjo,

    Je kan je bij topic IUI aan een lijst toevoegen met dames die allemaal IUI doen.

    Ik moet ook maandag voor fm! mar gebruik geen clomid, ik begruik puregon injecties. Hier heb ik wel bijwerkingen van, vooral misselijk.

    Succes!

    Liefs
     
  18. klavertje

    klavertje Bekend lid

    Jun 18, 2008
    710
    0
    0
    Hey meiden, ben er weer ff. Hier last van de warmte en misselijk. Zie dat jullie nog steeds in de molen zitten. Spannend hoor meiden!
    Ik heb een nieuwe pc dus hoop weer wat meer online te zijn.
    X Klavertje
     
  19. Daan81

    Daan81 Fanatiek lid

    Mar 3, 2008
    1,084
    0
    0
    Hallo,

    Danjo, ik heb een paar rondes Clomid gebruikt (50 en 100 mg) bij mij sloeg het niet aan. Ik had veel last van bijwerkingen, vaak opvliegers 's nachts en ik was een wandelende hormonenbom (kon echt om alles boos worden of heel hard huilen). Maar iedereen reageert er anders op, hoop dat jij er niet veel last van gaat hebben.

    Marooz, vandaag is de jeuk al minder. Had alleen een enorme slijmprop :oops: vanochtend (nog nooit meegemaakt) was doorzichtig/ wit. Zou dat ook kunnen wijzen op een infectie?

    Liefs Daan
     
  20. Danjo

    Danjo VIP lid

    Feb 25, 2007
    18,384
    22
    38
    Female
    Ik heb alleen beetje wazig zien en hoofdpijn
    en warmte aanvallen
    Hm raar dat de clomid niet aansloeg
    Nou ga ik eigenljk hier wel vanuit ,,ik ben eerder bang dat er teveel eitjes zitten omdat ik van mn zelf elke maand al een mooie eisprong heb
    Maar goed we wachten het wel af
     

Share This Page