De sprongenmonstertjes-mama's!

Discussion in 'De mama's' started by Lisszy, May 28, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    May 27, 2008
    2,602
    6
    38
    Female
    hi meiden,

    Nou even heel ego met mijn eigen beginnen hoor!
    Wat een nacht! Het was er weer één van max 3 uur slaap...
    Het begon al toen ik gister eind vd middag bij mijn schoonouders aankwam. Zoë was net wakker, lijkbleek, waterige oogjes, geen honger en erg jengelig.
    Om 20u thuis op bedje en toen begon het krijsen. Na een fles een kwartiertje stil om daarna weer volop los te gaan. Ze heeft tot 23u45 aan één stuk door gekrijst. Snot en traantjes liepen uit alle openingen, zo zielig. Intussen heb ik Erwin gestalkt of hij al vrij was en ALSJEBLIEFT naar huis wou komen. Mijn lichaam wou namelijk ook niet meer. Zure benen en pijnlijke steken in mijn buik: tekenen dat ik plat moest.
    Uiteindelijk heeft Erwin haar om 23u45 stil gekregen en vervolgens werd ze om het uur wakker.
    Over 10 minuten moet Erwin met haar bij de ha zijn, waarschijnlijk een oorontsteking, aangezien ze hevig aan haar linker oortje trekt en eigenlijk de hele week al 's avonds koorts heeft.
    Mijn arme lieve meisje... :(

    @Boefjesmama
    Wat super dat Aaron opeens los kan stappen! Dit is het begin! Daar gaat je baby en daark omt je dreumes! Zoë kan zich sinds deze week goed optrekken (aan de bank, box, mama/papa, Bogy :D).
    Maar Aaron is echt een snellerd!
    Moe, ja enorm, vooral na zo'n nacht 8) Misschien maar even wat eerder naar huis om even een heerlijk slaapje te doen..

    @Sjanienu
    Oh, jij ook een heerlijke drama-nacht deze week! Hoe is het nu met Ryan? Zoë had ook bultjes, op haar rug en borst en op dr kaak, maar ze zijn ook alweer weg. Ook kapotte billetjes, maar 5e tandje is ook door dus kan ook daarvan komen. Hopelijk is hij alweer wat beter!

    @Fabsie
    Jij bikkel! 3x deze week! Goed hé!
    Schoentjes, nee moeilijk te vinden! Maar met dit warme weer zijn blote voetjes toch het fijnste. En bovendien is het juist goed om op blote voetjes te leren lopen. En mooie leren sandaaltjes (erg leuke bij de Zara) zijn € 30,- en haar voetjes groeien ernom hard, dus vind het zonde van het geld.

    @Suze
    Ik duim voor Danique dat de oorontsteking niet terug komt!
    Heb nu dus ervaren hoe vreselijk het is voor die kleintjes! Gaat dwars (heen en terug) door je mama-hart... :(

    Tot slot nog even iets droevigs.
    Ik had verteld dat onze lieve vrienden ook inverwachting zijn van hun tweede.
    Nou heeft zij afgelopen weekend een bloeding gehad die niet meer is gestopt. En gister is gebleken dmv een echo dat ze het kindje is verloren... Zo verdrietig. Het is beter zo maar voor je gevoel doet het zoveel pijn.
    Daar komt blij dat wij ook weer even met onze beide benen op de grond staan. We zijn er nog lang niet! Pfff... ik ben blij als het dinsdag 11u is en ik onze spruit met een mooi kloppend hartje op het scherm zie verschijnen!

    Hmmmm, lang verhaal geworden! Sorry! :)
     
  2. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    May 27, 2008
    2,602
    6
    38
    Female
    Oja! Sjanienu!
    Hoe reageerde Rik op zijn mooie cadeau?!
     
  3. suze30

    suze30 Fanatiek lid

    Jul 7, 2009
    2,188
    1
    0
    NULL
    NULL
    @sjanienu, hoe gaat het nu met ryan? beterschap!

    @fabsie,mooi hoor die taart! mijn andere 2 kids heten Demi en Dinand, wij hebben de 3D's;) hier nog geen schoentjes,de andere hebben ook leren lopen op blote voetjes of het nu echt beter is weet ik niet, maar ze zijn er nu ook erg snel uit, zodra ze loopt en buiten ook gaat lopen ga ik voor schoentjes kijken.

    @boefjesmama, ik had op hyves ook gereageerd, maar super joh een paar losse stapjes!!:D hij gaat ineens heel snel he, en mams natuurlijk apetrots! wel vervelend van die navonden en nachten weer..hopelijk slaapt hij snel weer beter!

    @lisszy, hoe gaat het met zoe?? wat sneu zeg, ik weet er (helaas) alles van en oorpijn doet echt heel erg veel pijn...heb je dr gisteren nog wel een pcm gegeven of niet? dikke *knuffel* voor de kleine meid! schrikken zeg van je vriendin! zo kom je idd even met beide benen op de grond te staan! gelukkig is het nu zo dinsdag!! gaat helemaal goed komen!!!

    hier waren de oren schoon(1tje licht rood) maar wel de keel ontstoken..maar dat gaat wel weer over,veel laten drinken.

    nou ben ervandoor, danique is wakker geworden,

    laterss
     
  4. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    #444 Sjanienu1, Jul 16, 2010
    Last edited: Jul 16, 2010
    De bultjes zijn niet erger geworden vandaag. Zijn billen zijn nog wel erg rood maar volgens mij is het aan het wegtrekken, want het is echt oppervlakkg en je ziet al indrogingskorstjes.
    Hij eet wel heel slecht weer al een week lang. Avondeten en de laatste fles zijn drama. Nou ja dan maar niet, kan het er niet inproppen. Gelukkig wordt hij s'nachts niet wakker van de honger. (klopt nu heel hard af, want telkens als ik zeg dat hij s'nachts goed slaapt wordt het de aankomende nachten drama).
    Gisteravond wilde hij natuurlijk niet slapen, meneer vind het veel te gezellig beneden. Om 22.30uur sliep hij uiteindelijk en vanmorgen moest ik hem wakker maken om 08.00uur want hij moest naar het kdv.

    Rik vond de foto erg mooi! Ik had de 3 foto's in de lijst ingepakt en hem gegeven boven, daar was hij al érg blij mee. Die ander had ik opgehangen beneden en niks gezegd. Hij liep een beetje rond te dwarrelen beneden en zijn blik viel gelijk op de foto haha. Nou helemaal verrast natuurlijk. De visite vond hem ook erg mooi. De foto's staan trouwens op mijn Hyves.
    Ryan heeft ook nog een mooi kunstwerk gemaakt op het kdv.

    @ Fabsie,
    Ik denk dat Ryan hetzelfde heeft als Fabiënne heeft gehad. Precies dezelfde symptomen. Rond de mond is het ook helemaal rood bij hem. Hoelang heeft het precies geduurd bij haar?
    Ryan heeft wel schoentjes aan. (mama is een beetje schoentjes verslaafd):). Hij heeft nu maat 19 en nu zijn het harde zooltjes ipv zachte. Maar hij heeft ook vaak nog gewoon slofjes aan. Thuis eigenlijk altijd, de schoentjes gaan eigenlijk alleen aan als we de deur uitgaan. Ik zal zo wel even een foto maken van zijn schoenen-verzameling. ;).

    @ Boefjesmama, ik had al een reactie op je Hyves gezet maar echt goed zeg dat Aaron paar losse stapjes heeft gezet! Neem maar gauw afscheid van het baby-tijdperk want nu gaat het heel hard!
    Bevalt je nieuwe baan nog goed? :) Welke dagen werk je daar dan?
    Oh wat een grote voeten heeft Aaron zeg! Geen wonder dat hij hou-vast genoeg heeft nu :D. Ryan heeft maat 19.

    @ Lisszy,
    Oh meid wat heb je er weer een prut nacht opzitten.
    Het sloopt je zo he. Vooral voor jou nu.
    Denk niet dat het bij Ryan door de tandjes kwam/komt. De 6e tand is al een stukje door dus.
    Wat erg dat jullie vrienden hun kindje zijn verloren. Dit gun je niemand. En idd, je wordt met zoiets ook altijd even weer met de neus op de feiten gedrukt.

    Ohja dames, dit wilde ik nog vragen...
    Wat geven jullie je kleine met zijn of haar 1e verjaardag? Ik vind het echt moeilijk. Zie genoeg leuke dingen wel maar toch... Mischien dat jullie nog leuke ideën hebben! :)
     
  5. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    Hier de foto van Ryan's schoenen-verzameling. Het zijn allemaal verschillende maten en sommige heeft 'ie nog niet aangehad want die zijn nog te groot. Die zwarte hier vooraan van Lacoste heb ik gekocht voor de bruiloft van Rik zijn broertje.
    Hij heeft nu op het kdv witte Puma's aan dus die staan hier niet bij.
    (Als ik ze zo allemaal bij elkaar zie ben ik best wel erg ;))

    View attachment 86057
     
  6. Boefjesmamma

    Boefjesmamma Fanatiek lid

    Jan 23, 2010
    2,378
    1
    0
    Afgestudeerd en werk zoekende.
    Gouda
    @Lisszy: Ach gos Zoe weer ziek :(. Hoe gaat het nu? Hoe was het bij de HA? Heb je zelf nog een beetje rust kunnen pakken of ben je aan het werk? En wat erg van jullie vrienden zeg :(

    @Suze: Ach gos...nu weer ontstoken keeltje. Je meisje blijft echt niet gespaard he? Hoe is ze er onder?

    @Sjanienu: Gaaf dat Rik er zo blij mee was! De foto's zijn ook erg mooi geworden. En je schoenen verzameling voor Ryan is echt gaaaaaf! Ik had ook zo'n collectie, maar Aaron wilde geen schoenen meer aan (mamma balen natuurlijk :D). Dus ben er maar mee gestopt.

    Aaron heeft vandaag weer stapjes gezet. Één keer 5 stapjes en een keer 4 stapjes. Het ziet er zo schattig uit. Vind het nog steeds bizar hoor. Meneertje die tot 9 maanden alleen maar kon omrollen en achteruit schuiven :D.

    Werken bevalt goed trouwens! Ik werk de komende weken 1 hele dag (dinsdag) en 2 halve dagen (wisselend). Afgelopen week heb ik 22 uur gewerkt, maar voel het nu wel (zeker door die gebroken nachten). Maar komende weken dus 17 uur. Maar wel erg fijn om weer aan de slag te zijn!
     
  7. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    Haha we gingen ff naar de Sligro voor boodschappen voor Rik zijn verjaardag zondag (dan viert hij het eigenlijk), en we komen thuis met een nieuwe tuinset! Hij is zóóóó gaaf! Morgen kunnen we 'm ophalen, zal er dan wel even een foto van maken. :D

    @ Boefjesmama,
    Fijn dat het zo goed bevalt op je werk. Ook leuke collega's?
    Het gaat nu echt hard met Aaron he? Het worden elke dag weer meer stapjes. Onvoorstelbaar he dat het zo snel gaat.
    Ik heb af en toe dat ik me helemaal niet meer in kan beelden dat Ryan écht een babytje was. Eigenlijk is het nooit echt een klein babytje geweest. Hij was ook zo snel 'groot'. Als ik de foto's terugkijk dan weet ik het weer haha.
     
  8. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    May 27, 2008
    2,602
    6
    38
    Female
    @Boefjesmama
    Wat goed dat je het zo naar je zin hebt op je werk. Het zal ook zeker wennen zijn, weer werken! En dan ook icm Aaron.
    Ik ben vandaag om 11u20 naar huis gegaan en vanmiddag heerlijk geslapen!
    Ik vind het echt knap van Aaron!

    @Sjanienu
    Whahahah, wat een schoentjes! Fantastisch! Ik heb ook een schoenentic maar dat betreft mijn eigen schoeisel (heb er rond de 100 paar... :) ).
    Voor Zoë komt dat nog wel! Vooral later, als ze op mama lijkt! :D
    Dus een nieuwe tuinset, relaxed! Ben benieuwd!

    Zoë slaapt lekker, ondanks de onweer hier!
    Ze heeft inderdaad een oorontsteking en een griepje. Ze heeft ab-kuur gekregen.
    Vnvnd nog we koorts maar niet gehuild. Nu hopen op een goede nacht. Overigens heeft ze vanm ook veel geslapen, de lieverd...
     
  9. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    @ Lisszy,
    Wat sneu dat Zoë koorts heeft en oorontsteking. Hopelijk slaat de kuur aan en is ze er snel vanaf. Wat is dat toch met die zieke kindjes de laatste tijd. :(
    Ja ikzelf heb ook een schoenen-tic. Op dit moment even kalm aan doen want er zijn andere prioriteiten nu.

    Ryan wilt weer niet gaan slapen vanavond.
    Rik heeft hem net een minuut geleden weer in bed gelegd dus het is weer afwachten. Hij vind het veel te gezellig beneden.
    Hij heeft weer wat nieuws ontdekt sinds vanavond. Op de bank klimmen! 'T is me er één.
     
  10. suze30

    suze30 Fanatiek lid

    Jul 7, 2009
    2,188
    1
    0
    NULL
    NULL
    @boefjesmama, wat goed zeg, vandaag weer een paar pasjes los, het was dus niet eenmalig:) leuk hoor!! fijn dat het werken goed bevalt!

    @sjanienu, wat een schoenen zeg:$ dani heeft 1 paar, ik heb zelf ook geen schoenentik, mss dat dat ook wat scheelt;) de andere hebben altijd 2 paar, ze zijn er zo snel uit..hopelijk slaapt ryan nu, ze willen nu overal bij zijn he, veels te bang dat ze iets missen:D

    @lisszy, ach arme meid he...hopelijk slaat de ab snel aan, ik merk na 2 dagen (normaal gesproken) echt wel verschil! dus hopelijk bij zoe ook!betrschap voor je kleine meid!
     
  11. fabsie

    fabsie Fanatiek lid

    Jan 19, 2010
    1,289
    0
    0
    @Lisszy:Ach gossie, de arme Zoë ziek en aan de AB. Hopelijk slaat het snel aan. Wat kan je je dan machteloos voelen he?! Serieus? Heb je echt zo veel schoenen? Gaaf hoor, daar kom ik niet aan, vind schoenen wel errug leuk, maar heb van die lastige voeten waarmee ik niet alle leuke schoenen pas.

    @boefjesmama: zo leuk zeg dat Aaron zo goed gaat! Tof dat je werk zo goed bevalt, alhoewel ik me wel kan voorstellen dat je moe bent als je ook nog van die gebroken nachten er bij hebt.

    @Sjanienu: ik vind de foto's van Ryan echt heeeeeel erg mooi! Kan ook niet anders dan dat Rik daar blij mee was! En wat een schoenenverzameling zeg voor je kleine man!! Wel heel mooie schoentjes! Ik heb hier alleen nog een paar roze slofjes.
    Gaaf een nieuw tuinset, ben benieuwd!
    Hoe is 't nu met Ryan en de uitslag? Hier is het weer helemaal weg en hebben we gelukkig ook een vrolijke meid weer.

    @Suze: leuke namen hebben je kids! Idd, de drie d's, hihi. Hier dus verder ook nog geen schoenen hoor.

    Zonet voor het eerst wezen zwemmen met Fabiënne. Ze vond het super interessant. Ze heeft nu (eindelijk) ontdekt dat je ook kan spetteren, dus dat was feest. Ze heeft het wel heel goed volgehouden moet ik zeggen! Nu ligt ze lekker voor pampus in bedje.

    Verder is ze gelukkig weer helemaal opgeknapt. Ze wil nu hele dagen staan en zitten. Staan kan ze nog niet zelf, maar vind het al knap dat ze zich op schoot optrekt tot staan. En ze "praat" met ons, erg grappig. Als wij "he" zeggen, zegt zij dat ook. Zo kunnen we minuten lang kletsen, hahaha.

    Straks naar mijn ouders, mijn broertje komt ook met zijn vriendin en dan gaan we bbq-en. Leuk, want zo vaak zie ik mijn broertje niet. Mijn andere broertje woont op Mallorca, dus die zien we helemaal weinig. Hij heeft Fabiënne zelfs nog nooit gezien, daar ben ik heel boos over, maar ja, da's een lang verhaal.
     
  12. suze30

    suze30 Fanatiek lid

    Jul 7, 2009
    2,188
    1
    0
    NULL
    NULL
    @lisszy, hoe gaat het nu met zoe??slaat de ab aan? ik hoop het voor jullie en je meisje!

    hier een rustig dagje gehad, mijn vakantie is begonnen en de kids moeten nog 1 weekje dus heb de hele dag alleen gehad:$ opzicht wel lekker, maar voel me wel heel raar zonder mijn kindjes om me heen...
     
  13. suze30

    suze30 Fanatiek lid

    Jul 7, 2009
    2,188
    1
    0
    NULL
    NULL
    @fabsie, ik had de zwemfoto's op je hyves gezien, helemaal super, ze had het echt naar dr zin he:)
     
  14. fabsie

    fabsie Fanatiek lid

    Jan 19, 2010
    1,289
    0
    0
    Hier alles goed, vandaag heeft Fabs d'r spuitjes weer gehad en is ze weer gewogen en gemeten. Ze is nu 9 kilo en 74cm. Prima in orde dus! Verder weinig nieuws!

    Hoe is 't met iedereen? Rustig hier!

    @Suze: lekker zo'n dagje voor jezelf, maar inderdaad wel altijd even wennen! Hoe lang heb je vakantie?
     
  15. fabsie

    fabsie Fanatiek lid

    Jan 19, 2010
    1,289
    0
    0
    @suze: jazeker had ze het naar d'r zin! Het was ook heerlijk rustig in het zwembad, alleen een paar zwarte cross mensen die wat kwamen afkoelen.
     
  16. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    May 27, 2008
    2,602
    6
    38
    Female
    Hi meiden!

    Hier alles goed. Zoë hersteld goed met de ab-kuur. Zeis alleen nog erg snotterig. Maar ze slaapt weer goed en krijgt weer kleur op d'r wangentjes.
    En vandaag de eerste echo gehad!!! Wauw, wat mooi! Het hartje klopt en hij-zij is al ruim 1 cm. Mijn zwangerchap is vastgesteld op 7wk en 2 dg, 3 dg korter dan mijn berekening maar dat geeft niet!
    Ben heel erg opgelucht en blij! Nu lekker op vkantie!

    @suze
    Een dagje voor jezelf is fijn, maar ik mis Zoë oo altijd ls ik alleen thuis ben.
    Je hebt toch 6 wk vakantie?

    @fabsie
    Ja, ddie zwembadfoto's zijn fantastisch! Echt een watermeisje!
     
  17. suze30

    suze30 Fanatiek lid

    Jul 7, 2009
    2,188
    1
    0
    NULL
    NULL
    @fabsie, ik heb 6 weken vakantie idd, lekker he:D nu donderdag nog een dagje alleen en daarna gaan danique en dinand wel gewoon naar het kdv zodat ik met demi wat dingetjes alleen kan gaan doen, de 16e gaan we 1 weekje naar landal in julianadorp aan zee.
    wat is fabienne goed gegroeid! altijd fijn he! verder geen last van de prikjes?

    @lisszy, gewelig dat de echo goed was!! echt helemaal super! fijn dat het met zoe ook beter gaat! gelukkig slaat de ab goed aan! sneu als ze zich zo beroerd voelen he...
     
  18. fabsie

    fabsie Fanatiek lid

    Jan 19, 2010
    1,289
    0
    0
    @Liszzy: fijn zeg dat je echo goed was! Kun je met een gerust hart op vakantie!

    @Suze: lekker hoor 6 weken! Ik heb er 7, maar er zijn al weer bijna 3 van voorbij. Nee ze heeft niet echt last gehad van de prikjes.

    Bwahhh de 11 maanden sprong is hier volgens mij ook gearriveerd. Mama mag niet weg, moet haar constant vermaken, zeuren om haar zin te krijgen, echt een dame! Hopelijk duurt het 'feest' niet al te lang!! Helemaal balen, want ik heb net 2 moedervlekken weg laten halen op mijn rug en mag nu 10 dagen niet te zwaar tillen. Dus manlief wordt met haar opgezadeld... voel me nou al schuldig.
     
  19. Boefjesmamma

    Boefjesmamma Fanatiek lid

    Jan 23, 2010
    2,378
    1
    0
    Afgestudeerd en werk zoekende.
    Gouda
    Dag meiden!

    @Lisszy: Fijn dat de echo goed was! Blijf bijzonder he? En Zoë alweer ietsje opgeknapt gelukkig. Heb je nu vakantie?

    @Suze: Danique ook weer helemaal beter? Heb je nog genoten van je dagje alleen?

    @Fabsie: Wat is Fabienne lekker gegroeid zeg! En gelukkig geen last gehad van de prikken. Die foto's van het zwemmen zijn echt geweldig! Balen dat je haar nu niet kan tillen, maar niet schuldig voelen hoor. Normaal doe jij het toch, maar nu is het niet anders.

    Als ik iets of iemand vergeet...sorry!! Ben een zeef. Vandaag gewerkt van 9.30 tot 19.00. En met die hitte is het best slopend. Maar wel nog steeds leuk. Collega's zijn wel leuk, maar een stuk jonger (17/18) dus wel even wennen.
    Aaron heeft niet meer gelopen trouwens (ja achter zijn loopwagen). Dus ben benieuwd hoe dit gaat verlopen. Hij is wel druk bezig met uitvogelen hoe hij zelf moet gaan staan, maar ik zie er voorlopig nog niks van komen aangezien hij direct vanuit zit wil staan zonder op zijn handen te steunen :D.
     
  20. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    Dag dames, het is hier weer ruk op dit moment met het slapen s'avonds. Meneer is helemaal hysterisch. Pfff, heb tegenwoordig elke dag koppijn. Ik reageer mischien straks als Ryan ooit gaat slapen en ik nog de puf heb.
     

Share This Page