Haha spannend is het zeker. Maar heb zelf niet het gevoel dat het raak is. Eerder spanningen voor maandag
ik denk het ook en nu.. of traag hcg aanmaak.. of latere eisprong maar heb halverwege toch echt wel de symptomen gehad.. borsten staan gespannen, licht misselijk, geen bultjes in gezicht, het rommelt daar beneden, geen bruinverlies ik weet het niet meer..
Helaas Mandy. Gewoon even afwachten maar probeer jezelf niet te gek te maken met dinge die je voelt. Ik voelde ook wel eens dingen toen ik niet zwanger was. Ik weet het behoorlijk oneerlijk maar zo is ons lichaam nu eenmaal.
Wat jammer van de negatieve test mandy! Misschien dat idd je Hcg hormoon nog niet genoeg is maar zou er niet vanuit gaan..
Helaas mandy ik zie ook niets. Nog even afwachten dus. Hier net even over de markt geweest. Brood en groente gehaald. Nu even niks doen en dan straks naar het werk.
Hier bijna klaar op de opvang.. Straks klantje voor de nagels en kapper en vanavond even naar de kermis in weert.. Komt er iemand van deze kan af??
Hey meiden hoe is het bij jullie? Hier vanmorgen cursussen gehad en vanmiddag aan het oppassen geweest. Was heel leuk. Zondag mijn nod. Zijn dan bij mijn schoonouders. Jullie nog plannen?
Hoi meiden! Gisteren deel 2 van de 20 wekenecho gehad. Placenta ligt gelukkig niet voor de uitgang, groei van ons kindje is prima en het is nog steeds (nu overduidelijk) een meisje CupCake, vakantie alweer bijna om Hoe gaat het met je? Niet misselijk of iets? Kim, ik woon ook niet in de buurt Wondertje, fijn weekend alvast en wie weet toch een grote verrassing zondag Ik ga wat klusjes in huis doen zaterdag en zondag komt familie van mijn man langs. Knvs, hoe is het met jou? Mandy, wat spannend joh! Nog steeds niet ongesteld? Hoop dat je snel een positieve test hebt!!