De Waterijsjes

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by wondertjeinmaak, Mar 21, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LeiaCatootje

    May 12, 2013
    56
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik werk in de jeugdhulpverlening, 16+'ers die zelfstandig moeten leren worden. Erg leuk!
    Ik heb hier voor 7 jaar als verpleegkundige gewerkt en vriendlief is ook vpk in de gehandicapten zorg.
    En jij?

    Nimme dank je wel!:) Voor jullie ook spannende dagen lees ik! Hopelijk hebben jullie een prachtige echo!
     
  2. wondertjeinmaak

    wondertjeinmaak Fanatiek lid

    Sep 2, 2012
    4,652
    7
    38
    Female
    Ik ben verzorgende op een woonzorgafdeling.
     
  3. LeiaCatootje

    May 12, 2013
    56
    0
    0
    NULL
    NULL
    Leuk! Ik heb een aantal jaar op een psychogeriatrische woonvoorziening gewerkt, ook erg leuk:)
     
  4. wondertjeinmaak

    wondertjeinmaak Fanatiek lid

    Sep 2, 2012
    4,652
    7
    38
    Female
    Ja is zeker heel leuk alleen 'savonds heel rustig! hier baal ik wel van.
     
  5. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Nimme ik kan nog wel een paar ovu's gebruiken :D

    Hier net een mooie film gekeken,...nu nog even hier hangen en straks slapen...morgen begint het normale leven weer :D
     
  6. Pommepom

    Pommepom Bekend lid

    Feb 12, 2013
    701
    0
    0
    NULL
    NULL
    Welkom leiaCatootje, gezellig dat je mee komt kletsen! Heftig verhaal van jullie! Gelukkig is je vriend geen drager van het RETT syndroom, heftig als dat in de familie voor komt zeg! En jij aplasia cutis.. Zoals je zegt, heel vaak veengrond probleem, maar idd een kleine kans op ergere aandoening... Zal jullie wel bezig houden.. Heel veel succes met klussen en zwanger worden!

    Kim super dat de ouders leuk reageerden! Zal wel fijn zijn om alles nu te kunnen delen!

    Nimme heeel veel succes alvast voor dinsdag! Op naar een mooie echo! En dan daarna lekker al die testen de deur uit!

    Hier heerlijke vrije dagen gehad.. Tussen de regen door de tuin opgeknapt, weer wat woonwinkels afgeweest en wat klusjes in t huis gedaan.. Vanavond lekker uit eten met ouders en broers/zussen ivm Moederdag.. En ja morgen dan maar weer werken haha
    Ongi is alweer over.. Is echt heeeel minimaal geweest, ook geen krampen oid, helemaal niet ongi gevoeld.. Zou dat ook komen doorat ik waarschijnlijk geen eisprong heb gehad? Geen idee eigenlijk..

    Wim, voor de lijst; wil je me op 3e ronde zetten? En NOD, tja uhm.. Doe maar 2 juli.. Dan ga inkuilt van 44 dagen.. Bah wat klinkt dat ver weg! Nou we gaan het zien, wil sowieso binnenkort maar eens m'n nieuwe HA met een bezoekje vereren.. Merk dat ik die stap zelf erg spannend vind, want waar zal het toe leiden??
     
  7. Pommepom

    Pommepom Bekend lid

    Feb 12, 2013
    701
    0
    0
    NULL
    NULL
    Welke film lov?
     
  8. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    intouchables
     
  9. Pommepom

    Pommepom Bekend lid

    Feb 12, 2013
    701
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oeh heel bijzondere film!
     
  10. LeiaCatootje

    May 12, 2013
    56
    0
    0
    NULL
    NULL
    Daar had ik nooit last van:D Maar ik moet zeggen dat ik mijn huidige baan ook een beetje te suf vind. Maar nog 2 maanden, dan studeer ik weer af en kan ik met een extra papiertje verder solliciteren!

    Pommepom (hopelijk goed geschreven uit mijn hoofd) dank je wel! Valt mee moet ik zeggen, ik ben aan het idee gewend. Vriendlief is er wel veel mee bezig en niet met mijn "plekje" zoals we dat noemen maar meer met de mogelijkheid op een kindje met een handicap. We maken even veel kans als ieder anders stel maar dat zit er bij hem gewoon in. We gaan er voor en hopen er het beste van!
     
  11. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Gezien of iets gelezen?

    Ja was echt mooi.....
     
  12. Hi dames,

    Zo, de nieuwe werkweek is weer begonnen voor mijn man en deze week ga ik eens proberen om het hele huis onder handen te nemen, te beginnen met de keuken :D

    Manlief is nu net de deur uit, hij moet eerst bloed prikken... Geloof het of niet, maar hij heeft zo'n hekel aan bloed prikken dat hij het tot zijn 26e zo heeft weten te regelen dat ie nog nooit bloed heeft hoeven prikken :$ Is vandaag dus de eerste keer... Hij is net bloednerveus vertrokken. Ben benieuwd of het straks meevalt. ;) Hoop het maar voor hem...
     
  13. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Aaaah sterkte voor je mannetje hahaha...
    Ik moet morgen naar de tandarts en dat vindt ik zo verschrikkelijk .... Bloedprikken doet me niks.

    Zo ik ga mijn miesje weer eens eindelijk naar school brengen vandaag.:D
     
  14. Nee, mij doet bloedprikken ook echt niks... Ben niet voor niks al jaren bloeddonor :p

    Wilde mijn man daar twee jaar geleden toen ik nog niks wist over zijn naaldenfobie daar ook voor opgeven... en hij durfde niet te zeggen dat hij bang was voor naalden. Kwamen we daar... Hij moest een vingerprikje om zijn ijzergehalte te testen en dat duurde dus al 5 minuten omdat hij elke keer zijn vinger wegtrok :D

    Maar hij belt net... Het is heel erg meegevallen :D

    En jeeeeeej, hij komt nog even naar huis, want hij moest ook naar de dokter en dat kan pas om half 10. :)
     
  15. Lies1988

    Lies1988 Fanatiek lid

    Dec 18, 2012
    2,332
    116
    63
    Female
    Werken als verpleegkundige en moederen;)
    Omgeving Utrecht
    LeiaCatootje, welkom! Spannend om voor een kindje te gaan voor jullie. Hopelijk hebben jullie snel geluk en krijgen jullie een kindje zonder een aandoening:)

    Lov, Intouchables is echt een geweldig mooie film he! Wat fijn dat je oudste dochter helemaal enthousiast is dat ze weer naar school mag:D

    Nimme, jullie zullen de uren wel aftellen tot morgen! Over 24 uur heb je je echo gehad, hoop zo op goed nieuws!

    Pommepom, wat gek ook van je menstruatie. Ik denk dat het geen kwaad kan om eens contact op te nemen met je huisarts, maar ik snap wel dat je dat spannend vindt.

    Wondertje, hoe was het huis waarbij je vent even langs is gegaan?

    Bolkje, dat heeft je man knap gedaan dan! Ik heb in mijn leven (naast het feit dat ik bloeddonor ben) al zoooo vaak bloed moeten geven:p Mijn man is ook niet zo'n fan van naalden, maar hij heeft toch maar mooi al een keer bloed gegeven bij Sanquin:)
    Gelukkig dat je man het vond meevallen!

    Ik ga vandaag maar eens een afspraak maken voor mijn eerste echo:)
     
  16. Spannend, Lies :D Hoop dat je snel terecht kan :)
     
  17. Pommepom

    Pommepom Bekend lid

    Feb 12, 2013
    701
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gezien :)

    Bolkje, mooi dat het mee viel voor je man, msschien ziet ie het bloed geven nu wel zitten?

    Lies, ja ik weet het, ga ik ook wel doen. Hopelijk kun je snel voor je echo!
     
  18. Ik zal het hem vanavond eens vragen, Pommepom. :) Ik hoop in elk geval dat er iets uitkomt met die bloedtest. Manlief heeft al heel lang elke keer last van zijn huid, een soort eczeemachtige plekken... Eerst werd er gezegd dat het veroorzaakt was door een schimmel was, toen zeiden ze weer bacterie, nu zeggen ze weer schimmel... * zucht * Door middel van die bloedtest kijken ze in elk geval of hij misschien suikerziekte heeft, want dat kan er ook toe leiden dat wondjes niet genezen... Maar het is echt ellendig... Hoop dat er nu snel een oplossing komt, want ik zie mijn mannetje er steeds ongelukkiger van worden :(
     
  19. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Hahah die mannen ook altijd he.....wat een helden! Hahahaha

    Die film is supergoed meiden......was ervan onder de indruk. Zei nog tegen mijn vriend.....wat een held die verzorger! Het is gewoon waargebeurd. Op het eind zag je ook die echte persoon he.

    Zo de oudste is op school.....ze was even verlegen de arme schat!
     
  20. Nou, nu zeggen ze dus weer bacterie :p Ik ga straks maar eens een betadine-zeep voor hem halen en zijn antibiotica... Hopen dat het nu snel weggaat...

    Ik zei nog: zorg dat je een verwijsbriefje krijgt naar de dermatoloog... Maar nee hoor :x
     

Share This Page