De zesde ziekte?

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Setteke, Jun 22, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Mijn meisje heeft al sinds vrijdag af en aan koorts, vooral aan het einde van de dag en die loopt dan mooi naar de 39 graden. Ze krijgt vier tanden tegelijk, dus die leken mij de boosdoener. Maar nou sinds vanmorgen heeft ze allemaal kleine vlekjes in haar gezicht (voorhoofd, wenkbrauwen en achter de oren) en op haar bovenlichaam. Maar ze voelt nog steeds wel warm aan (nog niet getempt, ze slaapt alweer). Bij de zesde ziekte komen de vlekjes toch als de koorts geweest is? En ze heeft dus vlekjes in haar gezicht en dat komt bij de zesde ziekte zelden voor zeggen ze (het zou wel net iets voor ons zijn om bij die zelden te horen......).

    Dus wat denken jullie, toch de zesde ziekte en de koorts door de doorkomende tandjes? Of komt het vaker voor, toch nog koorts bij de vlekjes. Of zou het een andere vlekjesziekte zijn?
     
  2. mymiracle

    mymiracle Niet meer actief

    ik zou even naar de huisarts gaan ;)
     
  3. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Nou, de koorts is weg! Ze is ook weer wat vrolijker! De vlekjes breiden zich wel uit over haar rug. Maar goed, dat is een kenmerk van de zesde ziekte. De vlekjes trekken weg uit haar gezichtje.
     
  4. Mamamarin

    Mamamarin VIP lid

    Mar 5, 2006
    5,590
    0
    0
    Kan de vijfde ook zijn he. Maarzolang koorts lijkt m.i. vooral op de zesde ja.
     
  5. maartjev

    maartjev Fanatiek lid

    Mar 9, 2009
    1,534
    0
    0
    Kan best de zesde ziekte zijn ja, Noah heeft het pas ook gehad. Begon met koorts, paar vlekjes in gezochtje. Toen de koorts weg was kwamen de vlekjes. Zijn billetjes zaten onder en zijn rompje.
    Zolang je de vlekjes weg kunt 'vegen' is het niet erg, anders moet je GELIJK de dokter bellen!
    En bij twijfel natuurlijk gewoon even langs spreekuur.
     
  6. jimmy

    jimmy Bekend lid

    Jul 14, 2006
    757
    0
    16
    Fryslan
    Hier ook de 6e ziekte, 3 dagen koorts gehad, daarna een dag niks en nu vandaag de vlekjes.
    Op zijn rug, buik en gezicht.
     
  7. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Ja, zo ging het hier dus ook. Vrijdag, zaterdag en zondag koorts. Maandag vlekjes, die dinsdag op zijn heftigst waren. Donderdag waren ze weer weg. Ondertussen kreeg mijn meisje ook allemaal tandjes en nu bleek ook een kiesje, dus tja, dubbelop ellende!
     
  8. Lexie74

    Lexie74 VIP lid

    Sep 14, 2006
    9,364
    200
    63
    Female
    loonadministratrice
    nop
    hier geen vlekjes op gezicht gehad bij 6e ziekte.
    Maar wel veel jeuk 1 nacht wakker van gelegen dat terwijl ook geschreven wordt dat jeuk niet voorkomt bij 6e ziekte.
    Dus wat dat betreft kan er van alles
     

Share This Page