Giraf, dat meen je niet!!!! Oh, wat is het toch oneerlijk:x Heb er echt even geen woorden voor... Veel sterkte voor jou en je familie!! Arme oma-Giraf..! Het is toch niet normaal, dat wij met zijn 13en zoveel mensen om ons heen hebben die ziek zijn! En ook zoveel die moeten knokken tegen die rot K ziekte. Ben daar echt even stil van...en intens verdrietig om. Dikke knuf
Nu ik toch zo emo ben.. FF, blijf vooral zo eerlijk!! En Nemo voel je alsjeblieft niet overbodig hier!! Wij zijn 13 musketiers en dat moet vooral zo blijven!! We moeten vooral onszelf kunnen blijven en alles kunnen spuien wat we kwijt willen. Of dat nou over een eerste tandje, posi ovu test, , harde buiken, inhoud van het nachtkastje of zieke familieleden gaat.
En ik wil ook nog even zeggen dat het me super lijkt om jullie allemaal irl te ontmoeten! Het idee vond ik heel spannend, maar nu heb ik Giraf ontmoet, en nu wil ik jullie allemaal leren kennen. Dus over een tijdje een meeting met 13 musketiers, en 26 mini musketiertjes?
ooooh nee giraf, wat vreselijk !! heel veel sterkte !! word ze al meteen behandeld of zijn er eerst nog meer onderzoeken nodig? he bah, 23 jaar geleden al en nu weer, wat is het toch een sluipmoordenaar de K....r maibel, ja ik doe mee , leek mij de vorige keer al leuk. wolfje, oooh lekker pizza eten met se.m !! en idd laat je man maar zien wat ie eet, 15 uur werken op een dag is niet normaal iig, en zeker geen 3 dagen achter elkaar , het geld is dan wel weer fijn hopenlijk wel een leuk weekeind, kan ie weer even bijkomen. misschien even over praten hoe jij je voelt ? zo dadelijk een feestje van mijn nichtje, tot later .....
Giraf, gisteren was ik verdrietig vanwege Rasp en nu vanwege je oma. Veel sterkte en ik hoop dat de uitslagen straks gunstig zijn en zij goed te behandelen is. Maible, wat leuk dat jullie elkaar hebben ontmoet! Lijkt me echt een leuke ervaring. Merel, jeeeeeeeej bijna verlof, wat fijn! Het is voor mijn idee ontzettend hard gegaan. Nemo, knuffel en ik ben blij dat alles uitgepraat is en goedgekomen is! Vooral blijven meepraten! Vlek, ook knuffel, begrijp ik goed dat je nu tot 11 juli moet wachten? Is lang wachten, lieverd. Verder mooie schoenen gezien
@Giraf, ah nee toch zeker, wat ook een vreselijk nieuws en dat arme mens en arme jullie. Zo oneerlijk dan he. Sterkte meid voor jullie allemaal. Geniet van je oma zolang het nog kan in ieder geval. @Maible, op zich gaat het wel goed, het gaat allemaal gewoon door en daar gaan we dan maar in mee he. Moet zeggen dat V.era er ook voor zorgt dat ik door ga, en ik geniet gewoon enorm van haar. Af en toe heb ik even een dipje met traantjes maar dat hoort er ook bij natuurlijk. En wat de ziekte betreft, helaas komt het inderdaad te vaak voor. Ik heb ook al een boel mensen in mijn omgeving verloren aan kanker...... @Merel, joepiedepoepie! Nog 1 dagje werken!!! Wauw wat klinkt dat mooi of niet?! En met de waterpokken weet ik het eigenlijk niet zo goed, je zou de vK of CB kkunnen vragen.
@Nemo, wat fijn en stoer dat je kleine man goed slaapt in zijn nieuwe bed. Hij heeft nu ook wel een heeeeeel mooi kamertje! @Giraf, V.era loopt alsof ze het al tijden doet. Vanmorgen ging ze de hele schoenenzaak door, zo'n wijs gezicht geweldig! Oh dat wordt ook nog zo genieten voor jullie straks met jullie kleine meid! @Wolfje, lekker pizza!!!!! Rustig aan he meid, ook goed om jezelf denken!
@meiden: het was trouwens niet zo dat ik twijfelde of ik wel bleef. Voel me gewoon bij iedereen wel eens zo. Gisteren was het gewoon weer eens zo. Vandaag gaat het wel beter gelukkig. Voel me nu gelijk erg aanstellerig.. Blijf natuurlijk lekker met jullie meebeppen... Maar we moeten inderdaad alles tegen elkaar kunnen zeggen!! Jij dus ook he Finny!!
@giraf; wat vreselijk voor je oma!!!! Heel veel sterkte voor jullie allemaal!!! dikke knuffel @vlek; ja heb ik gedaan; gevolg: @hier; hoogstlopende ruzie hier:x eikel! had het erover me ma dat hij zoveel werkte en ik overal voor op draaide... dus die zij er ook wat van, nu heeft zij het gedaan en nu dus die 2 ruzie! :x lekker zooitje zo! Ik heb het ook uitgelegd, maar dringt gewoon niet door:x knuffels voor jullie!
@Wolfje, oei niet leuk!!! Pak een fluitje scheidsrechter!! Nee zonder gekheid, dat is echt niet tof. Niet te veel opwinden hoor meid!
He Wolf, wat een gedoe zeg....niet leuk zo he! Valt toch over te praten? Je hebt wel al uitgelegd dat het voor jou deze zwangerschap ook zwaarder valt als bij Sem? Moet toch voor hem ook niet leuk zijn om jou zo afgepeigerd te zien? En heeft hij eigenlijk wel door dat hij zo weinig tijd aan Sem besteed, of wil hij dat liever niet onder ogen zien, omdat hij daar verdriet van heeft? @Rasp, en alle anderen ook: jij weet dit misschien wel.....heb een irritant probleem. Heb net met mijn wandelwagen bak liggen vechten, en kan me herrinneren dat ik dat bij J ook heb gehad. Ik wilde het matrasje opmaken, maar werkelijk al het bedtextiel wat ik heb zit echt waardeloos eromheen. Veel te groot! Jij moet die dingen als kraamhulp toch ook vaak opmaken of niet? Doe ik het goed: - Matras beschermer in de breedte onderaan erop leggen. (deze is echt veel te groot en daardoor in de breedte, maar grootste deel valt onder de matras) - Matrasmolton (ook al zo'n stom groot ding) - hoeslakentje (redelijk qua grootte alleen moet dat de rest gladtrekken en lukt het niet) En dan die grote deken, slaat nergens op een formaat wiegdeken....ook daarvan gaat meer dan de helft onder het matras, waardoor deze straks hartstikke bol gaat staan...... Doe ik iets verkeerds of heeft iedereen daar last van. Mijn hormonen maken me echt gek momenteel, erger me dus kapot. Sorry dat dit momenteel mijn grootste 'probleem' is en ik jullie dames met échte problemen lastig val....schaam me nu ook wel eigenlijk...
Zo ik heb even een halve bonbonbloc weg gewerkt pfffff. Trouwens manlief is komende week niet maar die week daarop de hele week vrij en dan gaat hij alles in huis afmaken wat nog moet gebeuren en dan gaan we dingen kopen die we nog moeten hebben. Kortom wij gaan ook bezig met de baby voorbereidingen!!! Heb er zin in, even met iets bezig zijn en het geeft me ook rust wanneer de dingen klaar zijn. En dan aan het eind van die week gaan we een weekendje weg als het mooi weer is. Gewoon even lekker naar een boerencamping om heerlijk uit te rusten, fijn!
@Merel, tja inderdaad is het vaak lastig met een wandelwagenbak, vind ik ook! Eerst molton dan hoeslakentje dan een klein bedzeiltje (hema heeft kleintjes). Wanneer de kleine dan nat is hoef je alleen maar het bedzeiltje in de was te gooien en niet alle beddengoed.
Ipv bedzeiltje kun je ook flannellen luier doen trouwens. Oh ja en het dekentje doe ik nooit onder het matrasje maar gewoon dubbelgeslagen op het voeteneind. Dan krijg je ook niet zo'n gefrommel onder het matrasje en het is ook niet goed dat het voeteneind hoger ligt als het hoofdeind.
Ahhhhhhm, ik ben dan geen kraamverzorgende maar een matrasmolton heb ik in de kinderwagen nooit gebruikt. Tip: gebruik een aankleedkussenhoes om je kinderwagenmatras heen, past perfect. Deken, M was ook in de zomer geboren en ik gebruikte gewoon z'n wikkeldeken in de kinderwagen als een deken, paste veel beter.