december 2006 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by duikster, Mar 28, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Duckie

    Duckie Fanatiek lid

    Jun 1, 2006
    1,410
    0
    0
    Dankjullie wel allemaal voor jullie bemoedigende woorden. Dat doet goed :D . Vind het allemaal nog steeds heel spannend, maar ik probeer het maar een beetje los te laten. Maar ja, dat valt niet mee als je tijd zat hebt om te piekeren ;) .
    Ik was eigenlijk ook net begonnen met nog een laatste echte goede schoonmaak hier thuis, maar nu mag ik dus geen huishoudelijk werk meer doen. Maar m'n moeder is echt een schat, die is vandaag de hele dag bezig geweest. Maar echt een lekker gevoel is dat ook niet als jij in tussen niks mag doen. Maar wel heel lief natuurlijk.

    Bij ons waren er wat problemen omtrent de kinderopvang, het kdv kon geen opvang bieden op de dagen die wij hadden aangevraagd, maar gelukkig is dat nu opgelost, door wat verschuivingen. Ik heb me nog niet verdiept in de kosten van kinderopvang, ben eigenlijk wel heel benieuwd. En dan ga ik ook nog eens van 40 naar 22 uur , dus dat is toch best wel flink inleveren geloof ik!

    @Noura: Wat rot die bloedingen zeg! Stomme vraag misschien, en je hoeft 'm ook niet te beantwoorden, maar waarom geen seks tot 34 weken en daarna wel. Is het gevaar dan geweken? Komen die bloedingen omdat je placenta laag ligt? Sterkte ermee.

    @manon en otje: Ik lees dat jullie kinderen al wat ouder zijn. Hoe vinden zij het dat mama een baby in haar buik heeft?

    @Duikster: succes nog met de laatste twee dagen werken. Daar leef je toch naar toe!

    Ik realiseer me net dat het morgen al november is en dat ik dus in ieder geval morgen kan zeggen dat ik volgende maand moeder wordt. Maar misschien al wel eerder. Spannend hoor, ben ook wel benieuwd wie van ons het eerst gaat bevallen. Ik hoop dat onze kleine uk ondanks mijn te hoge bloeddruk nog even kan blijven zitten!
     
  2. Otje

    Otje Fanatiek lid

    Apr 10, 2006
    4,703
    0
    36
    Brrrr vinden jullie het ook zo koud? Ik kwam vanochtend in de woonkamer... was het maar 18 graden! Vandaag voor de 1e keer weer de verwarming aangezet.

    Duckie: Mijn dochter is idd al wat ouder. Ze vind het erg spannend zo met die baby en hoopt dat ie snel komt! Ze is er natuurlijk echt bij betrokken op deze leeftijd.

    Even nog een vraagje: Mijn dochter is 15 januari jarig. Dat is op een maandag dus we vieren het op zondag 14 januari. Ik ga dr verjaardag natuurlijk niet overslaan maar het zal vast wel druk zijn zo met die kleine baby er net bij. Ik zie dat van andere moeders ook kinderen in december en januari jarig zijn. Hoe gaan jullie dat allemaal doen?

    Groetjes van Otje
     
  3. Otje

    Otje Fanatiek lid

    Apr 10, 2006
    4,703
    0
    36
    Het is 1 november vandaag! Volgende maand is dus echt onze bevalmaand! Leuk he?

    Gr Otje
     
  4. Otje

    Otje Fanatiek lid

    Apr 10, 2006
    4,703
    0
    36
    Molly: Ik heb jou een pb-berichtje gestuurd alleen die staat bij mij nog in de wachtlijst. Dat zou betekenen dat jij 'm nog niet hebt opgehaald? Je moet dan ff links klikken bij mailbox! Het gaat over de meeting.

    Gr Otje
     
  5. noura

    noura VIP lid

    Apr 27, 2006
    8,819
    0
    0
    goedemorgen allemaal.

    ik zag gelijk even op de vraag van duckie terug komen. ik was kort geleden bij de gynacoloog geweest, en die heeft de placenta bekeken. die lag toen 4 cm naast de baarmoedermond en dat zou geen probleem moeten geven. wel zag hij direct dat de baarmoedermond heel gevoelig was, en daarom zo makkelijk ging bloeden. ik mag van hem wel werken, maar moest een klein stapje terug doen, en niet meer zo veel tillen e.d.
    van seks zouden de weeen kunnen beginnen, vandaar tot 34 weken geen seks meer. dat was nog te vroeg. hoewel ik het met 35 weken ook nog erg vroeg zou vinden.
    mijn werkgever begon er van de week zelf over dat die even wou kijken of het mogelijk was om nog eerder te stoppen. ik heb immers genoeg vrije dagen staan. ik was al van plan om 2 weken op te nemen. nu kan ik mischien volgenden week al met vakantie. ik hoef dan alleen nog een paar keer voor de laatste dingetjes.

    ja otje zo zag ik het ook al, volgende maand onze beval maand. en mischien dat er zelfs al zijn die deze maand al bevallen gaan.

    hier is het ook koud hoor. ik kwam net beneden en het was 15 graden. en het stormt buiten. niks aan.
    ik ga straks even de klamboe voor boven het wiegje afmaken. en vanmiddag komt de glaszetter een stukje glas zetten in het raam van de babykamer deur.

    mijn dochter is 3 januari jarig, en wij zijn uitgerekend de 31e. dan nog oud en nieuw, en kerst en offerfeest dus het is zeker druk. maar mijn dochter word 10 dus die vind het eigenlijk allemaal ook heel bijzonder.
    ik moet alleen wel zorgen dat ik de cadeautjes op tijd in huis heb.

    wat fijn duckie dat je moeder je helpen. mijn schoonzus bied me ook steeds aan om te helpen. maar ik wil er eerst zelf doorheen.
     
  6. Daphne

    Daphne Fanatiek lid

    Jan 1, 2006
    4,615
    0
    0
    Roosendaal
    Ja, Noura, wie weet gaan er deze maand al bevallen. Jeetje, wat gaat dat snel. Maar wij niet hoor, want wij moeten pas eind december en dan zou november wel erg vroeg zijn.

    Ik heb geen idee hoe warm t hier is. Onze ketel is terminaal en de thermostaat is stuk. Ik kan niet zien hoe warm het is en ik kan om ook niet instellen. Maar....vrijdag komt er een nieuwe ketel en een nieuwe thermostaat. Het kost even wat, maar gelukkig hebben heel veel geld terug gehad van de Essent en hiermee kunnen we het precies betalen :)
     
  7. lianne

    lianne Bekend lid

    Nov 19, 2005
    893
    0
    0
    groepsbegeleidster
    Noura, vervelend zeg telkens die bloedingen .

    Karin, veel plezier je laatste werkdagen..
     
  8. saar

    saar Fanatiek lid

    hallo allemaal,

    noura: doe het maar rustig aan.

    otje: dit is nog maar ons eerste kindje, dus er zijn geen verjaardagen van andere kindjes dan, maar ik vraag me af hoe het gaat zijn met de feestdagen. Mijn ouders zijn gescheiden en ik heb nog maar 1 grootouder verloren, dus wij moeten op veel plaatsten gaan feest vieren. Het zal er natuurlijk aan liggen of ik niet later beval, maar ik vraag me af hoeveel we kunnen doen. Spannend allemaal! :)

    Inderdaad: volgende maand is onze maand! Ik kijk soms op de bevallingslijst en als ik dan zie dat er al mama's zijn voor juni, besef ik pas hoe ver we al zijn!

    Gisteren met mijn moeder en zus naar prenatal in Eindhoven geweest. Wat een leuke winkel. We hebben een mooie hemel gekocht en dan nog eentje waar mijn grootmoeder nieuwe bekleding van gaat maken (was in afslag en de twee samen kosten evenveel als 1 andere). De kleur was beige. We hebben dan gekozen om het dekentje enzo felgroen te nemen. Steekt mooi af. We hebben ook een matrasje laten maken en dat was binnen 4 weken klaar. Langer hadden we dus echt niet meer moeten wachten.

    Straks gaan we de wieg zetten. Alleen met de hemel weliswaar, maar dat is toch al leuk. De rest komt later.

    Straks plaats ik een nieuwe buikfoto en zal ik het bedje en de kleerkast ook eens trekken.

    Vandaag gaan we de doopsuiker en kaartjes maken. Maar mijn man was gisteren naar de sauna geweest met zijn voetbalvrienden. Kwam deze morgend om kwart voor 6 :confused: terug aan en er hing bloed op hem. Nu was hij samen met een vriend nog iets gaan drinken na de sauna en was die vriend tegen een bushokje gereden. Mijn man is dan over die vriend gevallen (of zoiets, want het was een warrig verhaal). Het bloed was van zijn vriend. Maar nu slaapt hij dus nog en ik ga hem laten slapen zolang hij wil, want anders heb ik er weinig aan! Mannen! :)

    Pff, lang verhaal.

    Saartje
     
  9. manon

    manon Bekend lid

    Dec 27, 2005
    837
    0
    0
    Rotterdam
    @Duchie ja mijn zoontje vind het heel leuk, hij zei al steets dat hij zo alleen was.
    En dat al zijn vriendjes een zusje of een broertje hadden.

    Maar hij had liever een broertje gehad en hij krijgt nu een zusje.
    Hij mocht mee met de 20 weken echo en toen ik zei het is een meisje moet hij huilen :confused: want hij wilde een broertje.

    Maarja nu is hij er aan gewent en nu vind hij het niet erg meer ;)

    Zo ik ben weer klaar met me huisje schoon maken.
    Ik ga nu even lekker niks doen :)

    Liefs Manon.
     
  10. slingding

    slingding VIP lid

    Apr 9, 2006
    5,425
    1
    0
    verzorgende IG
    Middelburg
    goede middag allemaal, het is raar om te bedenken dat er vanaf volgende week mensen officieel thuis mogen gaan bevallen, ben benieuwd hoor.

    Giseren de APK keuring gehad in priciepe alles goed, kleine ligt al iets met het hoofd in het bekken, mijn gewicht loot wel hard op hoor, in 2 weken weer 2.4 kilo erbij.
    Bloeddruk (onderdruk) was wat laag 55 maar dat heb ik wel meer en daar ben ik wat vermoeider van maar dat was ik toch al.
    De Vk neemt een baarkruk mee bij de bevalling.

    kreeg vandaag een brief van de cz dat mijn 20 weken echo niet vergoed werd, ik gebeld, ze ging het uitzoeken en het bleek dat inderdaad het een goede praktijk was geweest ik kon de nota indienen (had ik al gedaan) nou die wordt gecorigeerd dus krijg het alsnog terug, maar als ik niet gebeld had was me toch bijna 100 euro door de neus geboord.
    Kan er toch nog een keer van uit eten!

    Ga even een boterhammetje met het mannetje eten en straks even plat, eind van de middag post ik hier weer.
     
  11. noura

    noura VIP lid

    Apr 27, 2006
    8,819
    0
    0
    ik ben even de stad ingegaan of de fiets, viel tegen op de terug weg met die wind.
    maar ik wou een kleine mobiel maken voor in de klamboe boven de wieg. en dan met schaapjes. nou geen schaap in het goede formaat te vinden. dus dat schiet lekker op.

    wat fijn slingding dat alles goed was. en bij de verzekering zijn ze wel slim, ze proberen het toch altijd even uithe. genoeg mensen die niet bellen en dan betalen.
    slaap lekker vanmiddag!

    manon, mijn zoon wou ook graag een broertje, en mijn dochter een zusje. het word een broertje, gelukkig geen tranen hier. maar jou zoontje is ook wat jonger of niet?

    ik heb weer buikfotos gemaakt, zal ze even plaatsen.
     
  12. noura

    noura VIP lid

    Apr 27, 2006
    8,819
    0
    0
    ik heb steeds het idee dat de buik minder lijkt op de foto dan dat die is, hihi
    let trouwens niet op de rommel, die verbouwing van de hal en trappen is nog bezig ;)
     
  13. Daphne

    Daphne Fanatiek lid

    Jan 1, 2006
    4,615
    0
    0
    Roosendaal
    Whaaa, Noura, jij hebt echt een net buikje. Kan me nog herinneren van een aantal weken geleden dat mensen aan je vroegen wanneer je was uitgerekend :(

    Nou, ik moest vandaag voor een extra APK. Ze hebben suiker in mijn urine gevonden. Niet belachelijk veel, maar ik moet nu toch voor een ontbijttest. Vrijdag kan ik terecht. Ben benieuwd.
     
  14. melliemel

    melliemel Fanatiek lid

    Aug 31, 2005
    2,081
    0
    0
    hoi hoi,

    noura mooi buikje hoor
    daphne; spannend hopelijk is het niet ernstig

    ik heb vanochtend de foto's gemaakt, ben erg benieuwd, kan ze as zaterdag gaan afhalen. as dinsdagavond weer naar de vk maar dan voor een dubbele afspraak ivm de bevalling! ben benieuwd.

    heb trouwens de kaartjes binnen dus we gaan er zondag heen, zaterdag is de speciale papa dag maar kunnen we niet want mijn mannetje werkt dan.

    vanaf volgende week mag ik thuis bevallen, gaat snel! ff klossen regelen dan

    gr. saskia
     
  15. Sellie

    Sellie Lid

    Mar 8, 2006
    78
    0
    0
    Ohhh, ik ben zo verkouden! pffff
    Dichte neus, pijn bij hoesten, pijn in mijn benen, armen echt niet leuk... Vooral niet nu
     
  16. Suusje76

    Suusje76 Bekend lid

    Apr 8, 2006
    723
    0
    0
    Mooie buikjes allemaal hoor! Zal er ook weer een van mij plaatsen.

    Het is inderdaad koud, ik heb ook voor het eerst de verwarming aan. Zojuist was ik boodschappen gaan doen en toen ik terug kwam moest ik eerst ontdooien met een kop hete thee. BRRRR!

    Duikster, volgens mij moet je met nieuwe ontwerp-wetgeving per 1 januari wel meer dan ruim een ton per jaar verdienen om geen geld van de belasting terug te krijgen voor kinderopvang. Bij een ton jaarinkomen krijg je nog ongeveer 10% terug nl! Dus weet je wel zeker dat je niets krijgt?

    Inmiddels werd ik vanmorgen gebeld door de kdv. Het is geregeld! Er is plots een dagdeel voor maandag opgezegd en daar kunnen wij nu terecht. Dus naast de woe en vrij, nu ook de maandag. We blijven wel op de wachtlijst voor de dinsdag en donderdag, zodat we op termijn de woe en vrijdag vrij kunnen nemen! Gelukkig maar, ik ben helemaal blij! :D :D

    Slingding: ik kom nu ook ruim een kilogram per week aan. Wat gaat dat snel he? Ik hoop niet dat dat teveel is, het moet er toch weer af! Enne.... wees blij met die lage bloeddruk, beter dan andersom zoals Duckie...! ;)

    Groetjes Suusje
     
  17. Sidessa

    Sidessa Lid

    Oct 31, 2006
    94
    0
    0
    Maasmechelen
    Hallo allemaal,

    Ook ik moet bevallen in december, 6 december ben ik uitgeteld, zou het wel jammer vinden als ik op die datum zou moeten bevallen, is voor de kleine dan ook niet echt prettig.

    Zijn jullie ook zo blij dat het einde bijna in zicht is ?

    Groetjes Claudia
     
  18. Molly

    Molly Fanatiek lid

    Dec 4, 2005
    1,456
    0
    0
    Zo, vandaag mijn eerste officiele verlofdag! Wat een vooruitzicht, 4 maanden vrij, heerlijk! Vanochtend ben ik lekker koffie gaan drinken bij een zwangere vriendin die in januari is uitgerekend, we hebben al besloten dat als zij straks ook vrij heeft, we lekker samen filmmiddaagjes gaan houden! Vanochtend heb ik ook de kraamzorg gebeld, want daar had ik nog niets van gehoord, en nu heb ik 14 november het intake gesprek. Vind het vrij laat, maar goed.

    Inderdaad spannend wie van ons als eerste gaat bevallen, ik denk wel dat er al een aantal in november aan de beurt zijn.

    Otje, ik ga nu in mijn mailbox kijken!
     
  19. Daphne

    Daphne Fanatiek lid

    Jan 1, 2006
    4,615
    0
    0
    Roosendaal
    @Melliemel: Phoe, wat gaat het hard. Volgende week al thuis mogen bevallen. Ik ben net de 7 maanden gepasseerd...

    @Sellie: Beterschap meid!

    @Suusje76: Fijn dat het toch nog geregeld is met het KDV! Overigens ben ik afgelopen week niks bijgekomen, eerder een halve kilo ongeveer afgevallen.

    @Sidessa: In december uitgerekend zijn is nooit ideaal. Als mijn kleine te vroeg komt is het kerst of sinterklaas. Als hij precies op tijd komt, dan is het oud en nieuw. Maar als hij maar gezond is, toch? Ik ben nog niet blij dat het einde bijna in zicht is. Nu ben ik ook bijna 4 weken minder ver dan jij, dat scheelt ;)

    @Molly: Ach, die intake van de kraamzorg stelt weinig voor. Je mist er weinig aan, mocht je eerder bevallen.
     
  20. guppie

    guppie Lid

    Apr 3, 2006
    22
    0
    0
    Hi Claudia,

    Ik ben 2 of 3 december uitgerekend en hoop echt dat het november wordt. Vind het ook niet de meest ideale datum qua Sinterklaas, maar goed dat hebben we niet voor het kiezen. Kijk wel erg uit naar guppie. Hoe gaat ze er uit zien? Lijkt ze op haar zusje? Wil haar heel graag vast houden en knuffelen. Maar moet nog even geduld hebben.

    liefs

    Guppie
     

Share This Page