k weet het niet, maar het lijkt me niet hoor. Morgen zou ze 37 weken zijn en zijn geboortegewicht is prima. ik denk als het zo was, dat miep het er wel bij had gezegd! vlindertje, poets ze. Toch fijn dat ze je wel elke dag in de gaten houden en je kindje ook, door de ctg.
malaika, fijn dat er kleine stapjes zijn! miep feliciteert frederike en nollie met hun zoon/dochter! ik ga even op de bank liggen.
vlindertje...fijn dat ze je beebje goed in de gaten houden.... sanneke...bankhangse! de beeb hier vandaag heel erg rustig...hhmm... zit me niet echt lekker...
Malaika: Het zijn heel kleine stapjes, maar gelukkig wel de goede kant op... Alle goeds voor Patrick en het kaarsje blijft branden.... Zorgen jullie ook nog voor jezelf? Rust ook goed uit hoor!
Zoo hier staat de kerstboom al op, huisje is al aan kant, alleen de afwas nog. Heb net nog via msn gekletst met de kraamhulp die we gehad hebben , erg leuk! Ga nu ff Yaeda wassen en omkleden... Spannend voor kreeftje zeg....hoop dat de gel aanslaat en ze de meiden snel in haar armen kan sluiten
Zo, computerkamer is uitgemest! Als ik zo kijk lijkt het er niet op, maar heb toch een grote prenatal zak vol met zooi. Nou ja, het ruikt is ieder geval lekker fris naar schoonmaakmiddel nu. Ga toch maar even een boodschapje doen, het zal echt niet ophouden met regenen denk ik. Iloon, gezellig je huis in kerstsfeer! Sanneke, nee ik dacht ook dat het geboortegewicht van Mika er wel goed uit zag. Hoop dat ze lekker van hem kan genieten. Zou Claartje ondertussen al thuis zijn met Sven? Ik vroeg me af hoeveel kraamzorg je nog krijgt als je een keizersnee hebt gehad, weet iemand dat? Olga
Zo ik ben er ook even, ik zit er door heen! Was net naar de vk, ze gaan volgende week donderdag strippen, 1 dag voor de uitgerekende datum, want alle rek rek is uit mijn buik kennelijk! Verder moet ik even mijn plasje naar de HA brengen, om te kijken of ik een blaasontsteking heb! Ik hoop van niet, maar heb zo een voorgevoel. Ik heb niet echt meegelezen, maar weet was dat Es vandaag 40 weken is, dus meid, schiet op ander beval ik nog voor jou en we zijn buddies! XXX Elise
Olga, ik ben op maandag bevallen en op zaterdag ben ik thuis gekomen. 's Avonds kwam er nog iemand van de kraamzorg en officeel zou er zondag en maandag nog iemand komen. Maar omdat ik een medische indicatie had door de keizersnee heb ik dindsdag en woensdag ook nog hulp gehad. Het ging om een paar uur per dag (ook doordat we regelmatig naar het ziekenhuis moesten voor P.). Al met al best veel hulp dus.
Eerst maar "even" proberen te reageren op iedereen. @ Vlindertje, voor jou is het nu extra spannend en helemaal nu de bewegingen van de kleine minder zijn, ik voel de kleine ook minder en anders bewegen en moet me er erg op concentreren. Bij onrust bellen hoor! @ Sanneke jij ook al last van voorweeën.. Iritant he! Denk dan steeds, zal het doorzetten? Wordt er ongeduldig van.. @ Ja loopy wat een goed nieuws, ik hoop dat je snel zwanger mag worden en dat 2008 jou jaar wordt! Knap van je dat je toch nog komt reageren hiero! @ Dreams bij jou ook al flink aan het rommelen. @ Iloon de kerstboom al opzetten, leuk zeg! @lolaatje voor jou komt het ook al dicht bij, spannend he meid! @ Lisette een erg grote waggel wat moet ik me daar bij voorstellen haha. @ misskeita, wat kun je je dan ellendig voelen he! Voel me soms ook enorm zielig! Vooral even aan toegeven, voel me daarna vaak een stuk beter. Gelukkig dat het forum er is en leuke dingen in plannen helpt ook goed, geen leuke schoonmoeder die dol is op winkelen? @ Kelly je gevoel voor humor is er gelukkig nog! @ Bowie de eerste die over de "datum" is dacht al wat ruik ik toch Grapje! Succes nog even meid! Ik hoop dat je je kleine snel in je armen hebt. @ mamabeer, hier mag je lekker klagen hoor! Lijkt me zwaar met nog een kleine die rondloopt.. Ben soms me zelf al zat.. @ Sanneke fijn toch dat je overal maar een beetje last van hebt. Het moet toch iemand gegund zijn En het is i.d. donker buiten, beetje depri weer. @ Djaminah, heb ook al een paar weken last van mijn schaambotje en omstreken.. vooral bij onverwachtse bewegingen, volgende de vk komt dit door het verweken van het bekken, dan kan het kindje er strax makkelijker door.. @ kreeftje ook al lees je dit niet. Heel veel succes met de bevalling en dat alles goed mag gaan! @ malaika fijn dat het beetje bij beetje de goede kant op gaat.. @ Vlindertje fijn dat ze je goed in de gaten houden! @ es hoe was het bij de vk? Vandaag 40 weken! nog wel geduld? Voor meiden die ik vergeten sorry 8 pagina's doorgespit haha.
sanneke..alles weer schoon? En wat lekker dat je bijna klachtloos je zwangerschap doorkomt. Ik ben al blij als ik een nacht goed slaap. arka..beterschap Djaminah..ach als je het kindje ziet weet je het vast wel. salapio..ach beter zo dan dat je niks hebt voor je kleine. Ja toch. boontje..ik hoop dat je je snel wat beterder voelt en dat die kleine komt voor de volgende afspraak. Zou toch leuk zijn. Malaika..goed om te horen dat hel langzaam maar zeker weer een beetje de goede kant op gaat. Wat een sterk ventje hebben jullie. vlindertje..goed dat ze je in de gaten houden, maar jammer dat ze niks doen/of weten waar bepaalde klachten vandaan komen. Lijkt me reuze vermoeiend. Hopelijk brengt het schoonmaken en traplopen wat weeen op gang.
*Buddy nieuws* Kreeg net het volgende smsje van Kreeftje:'Het gaat nog net..lig nu weer aan ctg. straks krijg ik voor de 2e keer gel (en dat is pijnlijk) En iedereen krijgt de groetjes." *einde buddy nieuws*
Vanmorge controle van mijn schoonmoeder, of de kleine er nog niet was zouden we ook echt niet bellen he! Ach ze bedoeld het goed en vind het allemaal zo spannend.. Ook nog visite van een vriendinnetje, iedereen is zo lief voor me! Jammer van het trieste weer, nadat ik met de honden uit was geweest kon ik mijn broek verruilen voor een trainings broek en mijn schoenen voor pantoffels, alles was zeike nat. Zit nu heerlijk in mijn avond kloffie .. Vannacht wederom beroerd geslapen, elke keer als ik dan denk ik ga er uit dan val ik weer in slaap. En dat elk uur.. Pfff. Hebben jullie ook dat je het gevoel hebt dat je stikt als je op je rug ligt... Het lijkt dan net of er een tientonner op mijn borstkast zit.. Best eng. Morgen 37 weken! Komt nu erg dichtbij.. Alleen het bed moet nog omhoog. Klossen heb ik al wel in huis.. Het kraampakket wat uitgebreid op advies van de vk.. van de zorgverzekering is vaak wat aan de krappe kant. Hoefde maar een paar dingentjes bij te halen gelukkig. Waarvoor gebruiken ze een ondersteek eigenlijk, kreeg ik bij de thuiszorg mee toen ik klossen op kwam halen.. Vanavond weer babyboom kijken.. Wie volgt dit ook? Vind het zo mooi om allemaal te zien, al zitten er ook wel vreemde stellen tussen en zou ik er zelf nooit aan mee doen. Toch leuk om naar te kijken.. Zo ga even voorbereidingen treffen voor het eten. De baby is flink aan het trappen pfff heftig.. heb soms het idee dat hij/zij door mijn buikwand heen wil haha.. DOeg meiden.
Lizzy die ondersteek gebruiken ze bij een thuis bevalling ook wel om de placenta op te vangen zei mijn VK. Ze zei gister ook dat het handig was om op te plassen straks de eerste dag na de bevalling, omdat ik veel vocht vast hou en dat waarschijnlijk in 1 nacht/ dag kwijt raak..
@vlindertje: knuffel meid! moeilijk he als ze voor je geveoel zo door blijven modderen. en je het zelf gehad hebt! @Me2:ik hoop voor je dat de baby eerder komt! @Malaika: wat fijn om te horen dat Patrick iets vooruit gaat! we blijven duimen! @Kreeftje: oh spannend! fijn dat ze nu wel wat zijn gaan doen want ze had het zwaar! hopen dat het snel gaat nu. ik blijf het woord hopen typen! wensen te over voor iedereen! we hopen gezellig nog effe door! Hier ook iemand in joggingbroek en sokken hoor, de 2 broeken die nog lekker zitten zitten in bij de was. dus tja dan maar zo.
@ augustus oke dus voor de placenta, en om op te plassen, weer wat geleerd @ nannaf, lekker he in de comfi kleertjes, nu mag het!
Meiden die bevallen zijn van harte gefeliciteerd en geniet er lekker van. Hier is het nog erg rustig. Ik ben alleen erg moe. Ik moet eerlijk zeggen dat ik onze kleine meid ook een stuk minder voel. Ik voelde haar eergister nog heel regelmatig en vandaag en gister is het maar weinig. Ik voel me gelijk zo onzeker, maar wil ook niet meteen gaan bellen. Ik wacht het tot na het eten even af en anders ga ik toch maar echt bellen.
sam..ze hebben liever dat je vroeg op de avond belt, dan dat je ze wakker moet bellen. Dus gewoon doen. Ik vind het ook altijd vervelend, maar beter een keer te veel dan 1x te weinig
Daar heb je ook gelijk in. Net de hond even snel uitgelaten en dan voel ik in mijn rechterzij gelijk een paar voetjes... Ik heb haar dan niet voelen bewegen, maar opeens heb ik dan toch een paar voeten in mijn zij zitten die er niet vanzelf komen toch? Ook wel gelijk een harde buik met een klein stukje wandelen!